Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Milan (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Viděl jsem dnes čůrat asi patnáctiletou holku a ještě jednu starší na parkovišti. Z jedný to krásně teklo dolů ta druhá měla píčku skrytou ,ale byla pod ní louže taky takže čůrala s ní. Moc hezký a byl jsem hned nadrženej a v autě jsem si to vystříkal do ruky a kapesníku.

Ivoš (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Zkrátka dobrej oddíl, no.

Duck (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Cože? Nepřišly gumičky? Všechno vylejt !

Jenda (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

Pavkol svým posledním psaním se zase vyznamenal. Jestli teda to všecno psal sám. Ale já ho neodsuzuji. Jen nějaká diagnoza to bude. Klára mu výstižně k tomu napsala své (palec nahoru). Kdyby si z toho aspoň vzal ponaučení. Ale líbí se mi, že na rozdíl od jiných vláken, kde jsou na něho sprostí, tak tady je to vyšší level, a chtějí mu pomoci. A jestli se s Bárou setkají, a ona to ustojí, tak by měla dostat svatozář. No třeba v osobním setkání se může projevovat lépe. A třeba mu opravdu "otevře oči", jak často psával.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

:))

Klára (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Ještě mi to nedalo nahlédnout. Holkočůre, ty jsi takový skvělý vyvolávač přípitku. Děkuji, ale nebudeme to zase přehánět. Až budu cítit, že si dáme, tak to naznačím. A děkuji i všem ,co se přidali, samozřejmě. Niki si nakonec dala a že chce taky, a tak jsme jí daly malýho panáka a jak to vypila tak se tvářila, že to půjde zpátky a rychle to zapila colou a je dobrá, tak snad jen bude brzy chrnět a nic se jí nestane. Nono, děkuji za kladnou zpětnou vazbu, važím si toho velmi a Feetmane, já jsem na to opravdu nedávno odpovídala, že se o nožky tady s Nikolou hezky staráme a tak nám skoro nepáchnou a souhlasím s Bárou, že každá holka chce být hezká i na nožkách. Šišmíšo a ty se pak budeš muset přefigurovat na jiný místo na jaře, ale já se ozvu i odtamtud. Půjdeme teď do koupelny a do pelíšků.

Simona (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

Měly jsme bohatý den. A ten postřeh k Pavkolovi - skvěle vystižena podstata. Dobrou.

David (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Ahoj Jitko, jak jsi trávila den? Z těch věcí, co tě baví se teď skoro nic nedá dělat, tak jedině běžky nebo túra. Já se snažím s nikým moc nepřicházet do kontaktu, tak jsem se byl pouze projít. Četl jsem dnes krátký článek o Budapešti, tak jsem si na tebe hned vzpomněl.

Šišmiš (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Super,krásný čůráníčko i pipinkováníčko. Díky moc.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Kakala

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Tak to pak je jasné podobně už se tady vyjádřilo sluníčko pokud se tomu v jeho případě dá věřit. Koupali jste se na té přehradě?

Holkočůr (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Propriety připraveny, Klárko za chvíli na zdraví!
KALÍME !!!!

Feetman (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Báro a Kláro smrdí vám nohy?

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

No a co myslíš? Dívka se chce líbit a tak si i nohy šlechtí.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Odpověď na tohle tu psaly den dva zpět najdi si jí.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Kláro, děkuji ti . Toho tvého názoru si velmi vážím. Kdybych mu to napsala já ,asi by to nevzal.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Musím teď souhlasit s Klárou a že jinak si ji spíše nevšímám. Podporuje tě tady Bára, tak Klára i další - těm jsi poděkoval, to je v pořádku a děkovat za to ani nemusíš, kdybychom nechtěli neděláme to, ale bereme to jako slušnost a nijak nás to neuráží naopak. Co je ovšem špatné je opravdu toto ujišťování či dokonce vynucovani si pochopení, to prostě nejde. Teď ty poslední příspěvky pokud je všechny psal Pavkol, protože část vypadá jak když se za něho někdo opět vydával a dělal z něj blbce, působí vyloženě tak, že kdo ti nenapíše o tom jak kadio tě nechápe a nepodporuje. S tímto tedy rozhodně nesouhlasím a jak se tě stále zastávám, tak v tomto případě opravdu ne. Měl by jsi být rád za to všechno, co ti tedy napsala Bára, vážit si toho a ne dělat přesný opak, že začneš tohle chtít po všech ostatních s tím, že tě jinak nikdo nechápe a nerespektuje. A to jak sem nebudeš chodit obyčejně nekomentuji, protože to nemá žádný smysl, ale teď ti k tomu řeknu buď trochu odvážný a sebejistý a neber nohy naramena ihned když ti všichni neprikyvuji.

Pavkol (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

tak Barunko a všichni ostatní: ve 20 00 začíná můj oblíbený seriál Bylo nás pět tak chci do té doby stihnout sprchu takže pro dnešek nashledanou. Dobrou noc a mějte se všichni co možná nejlépe

nona (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Pavlkole, souhlasím s těmi, kdo se vám tady dnes snažili poradit (já vím, blbé slovo), jak na to v reálném životě.

Bára (So, 30. 1. 2021 - 19:01)

Ok Pavle. Mám tě ráda ,pusu na dobrou noc a těším se.

Reklama

Přidat komentář