Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

Mluvíš zřejmě s autistou. Nemůže jinak. Už se to tady probíralo

Jupa (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

To já vím, proto píšu nemůže za to. Ne všichni to dokáží nebo spíše chtějí pochopit viz Zuzka a další, ale to je jejich marný boj, protože člověka s nějakým teď to nechci napsat hnusně zkrátka trochu jiného nezměním tím, že se k němu budu chovat hnusně. Znovu si tady čtu ty úplně první dnešní příspěvky a dělají na mě takový dojem, že v ten čas Pavkol psal pod svým jménem a ten návštěvník ve stejný čas byl někdo, kdo ho velmi nemá rád a snaží se poštvávat ostatní proti němu případně jeho samotného deptat. Třeba se pletu, ale nikdy mi Pavkol nepřišel jako schyzofrenik a proto mám tento názor a jestli to skutečně tak je, pak hlavně ten dotyčný bude někdo zlý a se špatnou povahou, když mu takové chování dělá dobře.

nona (Ne, 31. 1. 2021 - 16:01)

Jen dodám, autistu nelze změnit ani po dobrém, Je to prostě porucha, jemně řečeno nastavení psychiky. Nikoli osobnosti. A P. zcela určitě není schizofrenik. A k dalším anonymům jen tolik, že Doktorka je džungle.

Jupa (Ne, 31. 1. 2021 - 16:01)

Nějak výrazně určitě ne, ale snad alespoň částečně dokáže nějakého vývoje pokud mu někdo něco vysvětlí tak, aby byl schopný tomu porozumět nebo ani to ne? Možná záleží na míře té poruchy, já mám právě tu zkušenost, že když těm lidem člověk po dobrém a jednoduše něco vysvětlil, tak byla změna znát. V tom máš pravdu jen se nemohu rozhodnout jestli horší je když se tím někdo pouze baví a přijde mu to z nějakého důvodu vtipné nebo takový je a nejedná se o recesi.

nona (Ne, 31. 1. 2021 - 16:01)

Pokud je mu 46let, pracuje v nějaké chráněné dílně, je také určitě v péči psychoterapeutů tak jsou tyto organizace nastaveny. Během takové virtuální a navíc nepřehledné diskuze kdy P. neví kdo je kdo, kdo ho vlastně oslovuje, nevyhodnotí co je realita, co žert, co nadsázka...tady ke změně nedojde. Pokud on sám si nenajde nějaké jiné téma, které ho zaujme. A někdo psal, že sem píše roky...o to hůř.

Jenže , (Ne, 31. 1. 2021 - 17:01)

...zdá se ,že ani nový podnět - Bára nestačí. Při tom je trpělivá a vyhoví mu.

Jenda (Ne, 31. 1. 2021 - 17:01)

Já doufám, že osobní setkání s Bárou, bude lepší podnět, než jen psaní. A Bára asi to bude světice, jestli to s ním vydrží. Zajímalo by mě jak doma vychází s maminkou? --------- Na minulé stránce poslední příspěvek psal taky nějaký Jenda, ale to jsem nebyl já.

Jupa (Ne, 31. 1. 2021 - 17:01)

To ano její trpělivost i náklonnost je obdivuhodná. Přeji to oboum, ikdyž u Báry mě to pořád nějak udivuje. K tomu příspěvku na minulé stránce, přišlo mi to vzhledem k tvým včerejším reakcím podivné a jinak se po tvém včerejším upozornění podepisuji.

nona (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

Souhlasím. Jediné co by mohlo vyvolat změnu by byl nový podnět.

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 14:01)

s mamkou ale protože budu mít sušenky a kapučíno tak to si umím udělat sám jde o to že půjdeme s mámou nakoupit ona vezme to lehčí a někdo čili já jí musí pomoct s balenými vodami

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 14:01)

asi po svačině vyrazím ven když je tam tak hezky a svítí sluníčko aspoň si venku vyčistím mozek co děláš ty Báro taky využíváš toho sluníčka?

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 14:01)

Po svačině? Kdo ti dělá svačinu? Žiješ s rodinou, manželkou nebo rodiči?

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 14:01)

Když už si ze mě děláte legraci z těch filmových hlášek tak po dnešku si připadám jako ještě větší blbec než jsme doufali

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 13:01)

Nemusím to nutně mít ale to jak si ráno Báro proti včerejšku úplně otočila mě prostě nemile překvapilo

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 14:01)

prostě naposledy a pak už to nechám na tobě: Když si dám na některý věci pozor tak se mnou budeš chtít dál komunikovat nebo to ranní naštvání platí?

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 14:01)

omlouvám se že píšu ještě jednou zprávu ale ten předchozí doat byl pro Báru

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 13:01)

to bych se spíš já měl ptát na čem sem. Včera to bylo takový hezký a ráno stačila jediná zmínka a obrátila si

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 13:01)

stačí když mi odpovíš na předchozí zprávu a já tu chybu rád napravím. Pak bude záležet na tobě jestli budeš si chtít psát a zůstat jen kamarádka nebo když nebudu tak průhledný jestli budeš chtít víc

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 13:01)

záleží na tobě pokud mi potom ránu ještě šanci dáváš tak jsem se nemusel unáhlovat

Bára (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Pavle hezké poledne. Byla jsem venku a teď už budu doma.Častěji se sem podívám. Jsou tu letáčky na tebe,ale to je v pohodě. Sám sis o to řekl. Jestli nechceš pokračovat se mnou v konverzaci ani se sejít tak s tím nic neudělám. Bude mi to líto. Pak se přijdu podívat do krámku inkognito. Už proto,abych věděla o co jsem přišla.

Reklama

Přidat komentář