Reklama

Kandaulismus

Hot secretary (Ne, 25. 5. 2014 - 19:05)

Můj kamarád řík? že má...Ona vůbec nemusí mít problém se stydlivostí.Můžou si s kamarádem dobře rozumět a mít toho hodně společného,ale když dojde na intimnosti,milování tak si je s ním nedokáže jinak představit než bez třeba zmiňované sedmičky vína nebo panáka něčeho ostřejšího,nahrazujíc tu správnou sexuální přitažlivost,která ji u něj schází.Určitě podobnou situaci zažila a řešila spousta žen...

Filip (Ne, 25. 5. 2014 - 16:05)

Já kanda nejsem a nebyl jsem...ale chtěl bych vidět manželku s někým souložit a aby u toho hodně ječela......to se mě líbí...
Nejsem proti, chtěl bych to zažít!

zvědavec (Ne, 25. 5. 2014 - 11:05)

Můj kamarád řík? že má nejstydlivější babu co se stydí pozdravit ale po sedmičce vína by ojela fotbalovou jedenáctku. to pak je s ní zábava. Vzrušená nadržená ženská je schopná dělat věci o kterých se jí ani nesní nebo se bojí na ně pomyslet aby nebyla zařazena mezi kurvy ale uvnitř žen jsou sexuální sklony které nekteří muži píšící básně o prvních polibcích za úplňku a o ženě jako anděli nepřipustí aby vypluly na povrch

Hot secretary (So, 24. 5. 2014 - 22:05)

Pokud jsou manželé...Ono jde hlavně primárně o uspokojení kandaulisty.Většinu partnerek a manželek tato praktika nebere a tak s myšlenkou o prdeli vyhoví,protože dobře vědí,že uspokojený muž je daleko lépe tvárnější,zbytečně nepřemýšlí,nepátrá...jednoduše využijí jeho způsob uspokojení ve vlastní prospěch.Krasným příkladem je třeba partnerka od coney mistrně pracuje s fantazií a kand sklony partnera.Její smyšlené zážitky rozeznívají ty správné struny jejího protějšku pěkně v klidu a teple domova aniž by ohrozila vztah...

Jan (So, 24. 5. 2014 - 14:05)

Pokud jsou manželé "pevní" ve vztahu, tak sex s dalším mužem za účelem uspokojení manželky je super a podpoří i jejich manželský sex!
Pokud ne, tak je konec (třeba časem) se vztahem!Tam se pozná ta síla vztahu!

coney (Pá, 23. 5. 2014 - 23:05)

Ta moje není vůbec stydlivá a má za sebou leccos a když začnem v posteli takhle fantazírovat, je z toho úplně šílená...a to mě baví. Občas se jí začnu nenápadně vyptávat na minulé "postelové" partnery a je to hrozně sexy, i když do detailů nezabíhá. Pro mě je to inspirace a mám na ni pak neodolatelnou chuť. To mi asi zatím stačí, jelikož vztah je na prvním místě a nechtěl bych mezi nás vnést nějaký rozkol, kdybych to třeba v reálu nerozdýchal :-) Největší rozstřel nastal, když mi řekla, že na velikosti tolik, jak si myslím nezáleží, protože kdyby ano, tak by se nevzdala kvůli mě svýho nezávaznýho partnera, kterej na tom byl hodně dobře a navíc byl i šikovnej...to pak byla probděná noc :-D

v. (So, 17. 5. 2014 - 18:05)

Ad coney: tusim jediny rozumny prispevok za posledne dni :-)
Aj my si s priatelkou hovorime v poslednej dobe take fantazie, sme spolu vyse 6 rokov a tak je to uz v posteli niekedy stereotyp. ona bola vzdy trochu nesmela a hambliva, tak ma prekvapuje ako je niekedy rajcuju taketo predstavy. radi by sme niekedy mozno aj daco vyskusali...dohodli sme sa ze ak trojka, tak jedine mlady sympaticky chalan :-) keby ju tak poriadne vysulozil a ja by som mohol byt pri tom, to by bola parada....

zvedavec (Pá, 16. 5. 2014 - 18:05)

Jarko, vědí tvoji chlapci kam ho mají strčit nebo musíš jim to ukázat sama? Asi se rychle udelají tak nahrazuješ kvalitu množstvím, nebo se pletu?

zvedavec (Pá, 16. 5. 2014 - 16:05)

No nevim Helo jestli oslika zvladnes, preci jen je to zvire a tomu nereknes at ze zacatku je jemny a nestrka hluboko.
az ti ho oslik napoprve vrazi az po koule tak se ti protoci panenky

zvedavec (Pá, 16. 5. 2014 - 16:05)

No nevim Helo jestli oslika zvladnes, preci jen je to zvire a tomu nereknes at ze zacatku je jemny a nestrka hluboko.
az ti ho oslik napoprve vrazi az po koule tak se ti protoci panenky

zvedavec (Pá, 16. 5. 2014 - 16:05)

No nevim Helo jestli oslika zvladnes, preci jen je to zvire a tomu nereknes at ze zacatku je jemny a nestrka hluboko.
az ti ho oslik napoprve vrazi az po koule tak se ti protoci panenky

Hela (Čt, 15. 5. 2014 - 16:05)

Ještě sem chodíš Helo?...Kdyby jen muži.Navrhuje týden "agroturistiky" na statku v jižních Čechách.Prý tam chovají nádherné oslíky.

Jarka (Čt, 15. 5. 2014 - 15:05)

Neviděl bych to tak...Vůbec to není strašné s mladými kluky.A není důležité jestli jsou Romové,nebo retardové.Manžel získává na tyto hrátky oligofrenní chlapce.Velice silně ho vzrušuje sledovat jak se do mne ukájejí.Jejich fyzické i verbální projevy při koitu se mnou jej přivádějí do extáze.

coney (Út, 13. 5. 2014 - 23:05)

Představa mé partnerky s jinými muži mě vzrušuje už dlouho. Zajímavé je, že ty představy fungovaly jen se dvěma ženami, které jsem opravdu miloval. Dokonce jsem měl i chuť podřídit se "lepšímu" samci a být lehce bisex. U ostatních partnerek jsem se projevoval výhradně dominantně. Ale netuším, jak bych reagoval na live akci. Když do partnerky někdo hučí, jsem vzteklej, ale pak mi z toho stojí a představuju si, co by spolu dělali. Je to taková moje Pandořina skříňka a zatím ji nejspíš otevírat nebudu :-) ...radši

zvedavec (Út, 6. 5. 2014 - 19:05)

Ještě sem chodíš Helo? Máš nějaké nové zážitky jak tě manžel nechal obrábět dalšími muži?

Karel (Čt, 1. 5. 2014 - 17:05)

Ty jsi prase!

Tipy z praxe (St, 30. 4. 2014 - 22:04)

?Snižte riziko onemocnění prasnic a selat oprasením ve skupinách, důsledným dodržováním turnusového systému a co nejlepší hygienou v porodně.Prasnice se může oprasit 2,3 - 2,5x za rok, protože březost trvá 115 dnů. Březost kolísá mezi 110 a 120 dny. Ustajte proto Vaše prasnice již týden před vypočteným termínem porodu.Osprchujte Vaše prasnice před ustájením na porodně a převeďte Vaše zvířata v klidu a bez stresu v porodně (z 95% se prasnice oprasí mezi 113. a 117. dnem březosti).

Lenko (St, 30. 4. 2014 - 10:04)

Užiješ si více z toho že máš dvojnásobnou porci sexu, nebo že tě vidí druhý muž při sexu s mužem a sleduje tvé vzrušení?

Lenka (Út, 29. 4. 2014 - 20:04)

Mě když vidí manžel souložit s druhým chlapem je celý bez sebe....stojí mu péro jako maják.....a já si užiji legálně dost dobře!!

Renato (Út, 29. 4. 2014 - 15:04)

to kdyz hosani skonci, tak musis mit semeno uplne vsude.
mas pravdu, chlapy s radi kouknou na zenu ktera provokuje chlapy aby ji poradne vys.....li a sama prirazi aby udelala

Reklama

Přidat komentář