Reklama

Kandaulismus

Vanda (So, 21. 6. 2014 - 14:06)

Vando, to si s tebou mladí...Odhaluje mne z toho co mám momentálně na sobě.O zbavení panictví syna mne žádný rodič nepožádal,ale mnoho hochů které přivedl manžel, evidentně ještě ženu nemělo.

zvědavec (So, 21. 6. 2014 - 10:06)

Tak ho Helo oslíkovi změř ať víme délku a šířku, jo?

zvědavec (So, 21. 6. 2014 - 10:06)

Davide, to že z manželky semeno slizneš je jistě praktické, nemusí po sexu do sprchy a rovnou může usnout.

zvědavec (So, 21. 6. 2014 - 10:06)

Vando, to si s tebou mladí hoši musí připadat jak v ráji. Jinde musí dívky přemlouvat aby je nechaly sáhnout aspoň na kozičky a ty jim nabídneš rovnou pipinu.
Z čeho tě manžel odhaluje? co míváš na sobě?
Už se vám stalo, že tě nějaký rodič požádal abys zbavila panictví jejich nesmělého syna?

Míra (Pá, 20. 6. 2014 - 08:06)

Neurážej ty z ústavu!Jsou...tak nevím ... vem si, že ho vrátíš bude od vás mít třeba nějakou "dětskou nemoc". Jak vysvětlíš v ústavu třeba kapelníka či chlamýdie? Nebo má styk doporučen? Vidím tu žádost "dnes bych prosil nějakého vyvinutějšího, ten posledně sice držel, ale ... mluvit nemusí"

Nakonec, kdybych byl v ústavu, určitě bych chtěl, abych si mohl alespoň takhle zašukat.

Majka (St, 18. 6. 2014 - 14:06)

z Jedlickova ustavu je shani...Neurážej ty z ústavu!Jsou to sice mentálové,ale ten kterého přiváží manžel to udělá za odpoledne klidně sedmkrát.Ti jak se říká normální na něho v tomhle nemají.Někteří to zvládnou pouze jednou.

Hela (St, 18. 6. 2014 - 13:06)

Helo, už sis zajezdila na...Ještě ne,ale o víkendu se to uskuteční.Manžel už je vzrušený když o tom začne mluvit.

David (St, 18. 6. 2014 - 06:06)

Vando, a on si jen honí,...My to s manželkou taky máme rádi s mladým klukem.Většinou jsme se ženou v 69,já vespod,a tak se zblízka můžu dívat jak to ženě dělá.Manželka mě u toho kouří.Já mu ho můžu hladit,lízat jeho koule a když se do manželky udělá,dokončím to kouřením jeho údu.Jeho semeno z manželky pak slíznu.

zvědavec (Út, 17. 6. 2014 - 23:06)

Helo, už sis zajezdila na oslíkovi? A jak to dopadlo?

Kuk a Muk (Ne, 15. 6. 2014 - 22:06)

z Jedlickova ustavu je shani ! Jste uchylni devianti!

Olda (Ne, 15. 6. 2014 - 17:06)

Mladým klukům pomáhá...Vando, a on si jen honí, nebo ho zároveň při souloži s tím druhým kouříš? A kde ty mládence sháníte? To jsou cizí lidi nebo kámoši?

Vanda (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

to asi tvého vzrušuje že...Mladým klukům pomáhá manžel,postupně mne odhaluje a hochy pobízí aby se nestyděly a pořádně si sáhly ,ty opravdu mladé do mne zavádí.Vzrušuje ho to opravdu silně.

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Co to zde vidím za obscénní texty?
Za nestoudné bakchanálie a rozličné zvrácenosti chcete snad vyměnit Život věčný? Spasitel vás vidí a rmoutí se, Satan již radostně chřestí řetězy a Belzebub už rozpaluje Záhořovo lože.

Pravím Vám, padněte na kolena, modlete se k Hospodinovi a čiňte pokání,nestoudníci. Pak snad je vaše náprava ještě možná.
Pokyny pro život v bezbožné době naleznete ZDE:

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

APOKALYPSA JE BLÍZKO!

zvědavec (Út, 10. 6. 2014 - 13:06)

to asi tvého vzrušuje že má doma povolnou zenskou co si to bez dlouhejch cirátů nechá udělat od několika chlapů.
Už jsi zaučovala panice?

zvědavec (Út, 10. 6. 2014 - 13:06)

to asi tvého vzrušuje že má doma povolnou zenskou co si to bez dlouhejch cirátů nechá udělat od několika chlapů.
Už jsi zaučovala panice?

Vanda (Út, 10. 6. 2014 - 13:06)

tak to je zajímavý Den...Nejméně jednou týdně a docela vyhovuje.Sperma nestírá,to si vychutnává.

zvědavec (Út, 10. 6. 2014 - 12:06)

tak to je zajímavý Den otevřených dveří. Jak často ho doma máte? To tvůj si tě pyšně po použití vyfotí a pak z tebe setře sperma, viď?
Jestli ti jde jen o velikost tak můžeš zatím trénovat s tímhle než najdeš originál.
http://www.cpony.com/home/tack/dildoes.html

Vanda (Út, 10. 6. 2014 - 10:06)

k zavedeni velkeho penisu je...Nejsem žádná puťka,když ten můj přivede kamarády,tak se se mnou také moc nemazlí.Ohnou mne přes křeslo,prohrábnou nahoře i dole a jdou do mne.Někdy mne položí na stůl,zvednou mi nohy a mám ho tam hned.Když to zvládnu s třemi nadrženci,tak s oslem také.

zvedavec (Po, 9. 6. 2014 - 14:06)

k zavedeni velkeho penisu je treba aby byl tvrdy a kdyz oslici muzou kopulovat jen prarkrat za mesic tak tvrdy bude. Pak se vagina musi poddat penisu.
Tak to vzdy bylo, samec naskočí a samice se poddá.
Jde jen o to jestli Vando se chceš poddat a přizpůsobit vyvinutému samci ktery si tě vezme bez ptaní.

dan (Po, 9. 6. 2014 - 14:06)

slo by to kdyby zvladla...Tvrdá ruka není houbovitý podajný a pružný oslí penis. Ten se vagíně podá. A co poloha? Jakou volit?

Reklama

Přidat komentář