Reklama

Kandaulismus

Renata (Út, 29. 4. 2014 - 14:04)

... a nějaký záznam či...Pochybuji,že se někdo bude prezentovat záběry na nichž se chlapečkové ukájejí do zralé ženy.Zákon je zákon,kluci si sice přijdou na své,vůbec je to nijak neohrožuje ale je to ilegální zábava.Vím to z vlastní zkušenosti.Manžel je také u vytržení když může sledovat jak to do mne dělají mladí hošani.Myslím,že se normální chlapy na takovou akci také rádi kouknou a nemusí být kandaulisté.

Alizee (Ne, 20. 4. 2014 - 17:04)

HIV nic? Však dočkej...Tak trošku výkřik do tmy.... existuje ochrana a nevím o tom, že by romové byli nějaká "líheň" HIV.

Aleš (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

HIV nic? Však dočkej...To záleží vždycky na tom z který strany se na to člověk dívá.Jeden můj kámoš říká,že je lepší umřít na AIDS od hezký holky než na infarkt od blbýho šéfa.

:-) (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

Nejen to,způsoby...HIV nic? Však dočkej času... :-D

Alizee (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby...Můžu potvrdit, že tohle se opravdu děje. Asi to nedělá moc lidí, ale hrátky s mladýma romama se fakt provozují. A není to nic o sockách a špatné hygieně atd. Spíš mladí romští hezounci. Pro ten pár je to exotika a ti kluci si rádi užijí bílou ženu.

M. (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby... ... a nějaký záznam či foto je kde ? Neříkej, že se nepochlubíte.

Eda (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Tak to je ale opravdu na...Neviděl bych to tak strašně.Už jsem se tu dočetl jak na manželku připouštěl napřed psa a jiný osla.Takže mladí Romové,žádná tragédie.Pokud si to oba užívají,což je z příspěvku zřejmé,tak nic proti ničemu.

Kristýna (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby...Tak to je ale opravdu na zvracení.

... (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby...To to musíš mít v hlavě také srovnané.

Lenka (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nevím, co je to ten...Nejen to,způsoby kandaulistů jsou různé.My jezdíme do severních Čech,ubytováváme se a manžel pro hrátky které ho uspokojují získává velmi mladé romské chlapce.Kluci jsou opravdu nadšení a podávají výborné výkony.Jak sami říkají,je to fasa věc udělat se do blonďatý,kozatý gádžovky.Manžel je silně vzrušený a pořizuje záznamy koitů a někdy se udělá do textilu když sleduje moje silné orgasmy.

jirka (Po, 14. 4. 2014 - 21:04)

i svěřené zážitky - tedy...souhlasim! Myslim, ze realita je nekdy nudnejsi nez predstavy nebo vypraveni. To ale neznamena, ze bych to nechtel zazit :)

Jirka (Po, 14. 4. 2014 - 21:04)

jsem velmi tolerantní....Ja bych no nevzdaval, moje se tvarila stejne, absolutni tabu. Pak mela mensi romanek v laznich - teda bez sexu - na ktery jsem ji nahodou prisel. A docela to spustilo stavidla. Nevim, jestli je to pravy kandaulismus, ale ted oba mame oficialni milence. Bohuzel vzdy oddelene, protoze ona nechce klasickou trojku nebo ctyrku. Takze nikdy nevis, kam se to vyvine...

daf2007 (Čt, 10. 4. 2014 - 02:04)

sorry, ale to melo byt k jinemu prispevku. Neco ve smyslu, ze kandaulista je skrytej homosexul.
Jeste jednou se omlouvam.

daf2007 (Čt, 10. 4. 2014 - 02:04)

Máš pravdu kandaul se...ty jooo, to je blabol.

Při sexu si nes (St, 9. 4. 2014 - 23:04)

Láska, vzrušující milování a spalující vášeň... Propletené ruce, zrychlený dech a... jeho ponožky na nohou! Proč si je nesundal?! Obrovské faux pas v ložnici při sexu: Jaký má důvod nechat si je na sobě
Zkrátka jsou to muži. Starého psa novým kouskům nenaučíš. Nicméně ponožky u sexu, když tedy pomineme jejich estetickou stránku, působí divně. Člověk se na ně kolikrát musí i upřeně dívat s pocitem, že ho prostě štvou. Takže se nedá nic jiného dělat než se ozvat: „Sundej tu hrůzu, drahý!“ Nebo to párkrát udělat za něj. Jak již bylo řečeno: Jsou to prostě muži

Harry (St, 9. 4. 2014 - 04:04)

Byl jsem s manželkou u kamaráda na návštěvě v jeho garsonce. Seděli na gauči a bavili se spolu. Kamarád okukoval mou ženu a dost jasně a zálibně jí koukal do výstřihu. Občas jí pohladil po vlasech nebo po rameni a moje žena se ho dotkla… Bylo to častější a častější. Seděl jsem v křesle, pozoroval je, viděl jsem, jak kamarád hladí mou manželku po stehně, a tak když se pohodlně „rozvalil“, tak jsem vstal a „přitlačil“ jsem ji nad mého kamaráda. Stál jsem za ní a položil jí ruce na jeho rozkrok. Byla překvapená, ale nebránila se, tak jsem jí řekl, aby mu ho vytáhla! Rozepnul jsem mému kamarádovi kalhoty a ruku mé manželky položil na jeho ptáka. Chvíli se zarazila, ale pak mu ho objala prsty a začala mu ho honit. Přitlačil jsem jí hlavu a oje manželka začala mému kamarádovi kouřit. Zatím jsem jí postupně vysvlékl do naha a pak jsem vysvlékla svého kamaráda. Moje manželka kouřila mému kamarádovi jeho ztopořeného ptáka, a protože jsem jí hodně povzbuzoval, tak byla snaživější a krásně mého kamaráda kouřila. Zezadu jsem mou manželku „nastartoval“ jazykem a prsty a pak jsem si sedl na gauč, opřel si manželku mezi své nohy o břicho, zvedl jí kolena a roztáhl jí nohy. Moje manželka byla otevřená pro mého kamaráda, ten si lehl mezi její roztažená stehna a zasunul. Manželku jsem pevně držel roztaženou a můj kamarád jí šukal. Pořádně jsem jí přitiskl stehna k břichu a pevně jí držel, že se nemohla ani pohnout. Moje manželka si užívala kopí mého kamaráda, a ač to jinak nedělá, tak po chvíli začala hlasitě vzdychat. Hleděl jsem na svého kamaráda, jak čím dál vášnivěji šuká mou manželku a jeho masitý ocas zajíždí do mé mokré „Broskvičky“. Stále jsem manželku povzbuzovala a chválil jí, jak krásně drží mému kamarádovi. Ten si mou manželku taky velmi pochvaloval a neustále mi opakoval, jak je báječná a krásně mokrá. Poprosil jsem kamaráda, aby se do mé manželky udělal a on se do ní hluboce zabořil a celý se v mé ženě vyprázdnil. Manželka se celou dobu koukala na mě a já ji pevně držel za nohy. Kamarád si možnosti souložit mou manželku chtěl co nejvíce užít… Povídali jsme si a moje manželka si hrála opět s jeho ocasem. Když se mu znova ztopořil, tak jsem jí posadil do křesla a znova roztáhl. Nejdřív jí vylizoval a pak jí znovu píchal. Celou dobu jsem seděl v druhém křesle a sledoval je jak souloží. Nádhera…

... (Po, 7. 4. 2014 - 16:04)

Ale většinou si chce to...Milá žhavá sekretářko, ty mě pořád navádíš k myšlence, že tu moji ženskou někdo občas přehne. Já bych jí to i přál, ale obávám se, že nemáš pravdu.

PS: Tuhle větu číst někdo normální, tak mě pošle za Chocholouškem.

Hot secretary (Pá, 4. 4. 2014 - 14:04)

... nenapsal jsem závěr....Ale většinou si chce to "uvědomit" zcela sama bez publika nebo nějakého raportu manželovi.Mysli si co chceš,ale většina žen prostě má a většinou ty do kterých by si to nikdy neřekl...

George (Pá, 4. 4. 2014 - 10:04)

Jirko, díky, definoval jsi...Tak si dojdi k sexuologovi, normální to není. Měl by ses léčit.

Miluška (Pá, 4. 4. 2014 - 07:04)

Jsem 15 let vdaná, mám milence, o kterém manžel ví. Je to skvělé, manželovi můži zcela otevřeně říci, že jdu k němu a že mně ošuká.
Manžel chtěl, aby se nato mohl dívat, ale to jsem odmítla.Nicméně nic proti tomu, že mám milence, nemá dokonce se někdy zeptá, jaké to bylo. On mě šuká jen zcela výjimečně, no starší pán.

Reklama

Přidat komentář