Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

Co je moje vina? Láska ke dřevákonohám, obdiv a nošení dřeváků?

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Jinak, nedávno jsem byl ve špitálu na urgentu a viděl jsem, že dost mnozí lěkaři, sestry a jiný personál měli dřevákokorkonohy. Mohu říct, že to vypadalo omnoho líp, jak ty zdravoťácký sandály jak kopyta. Alespoň pro mne...

Petr (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

To byl asi urgent na psychiatrii. Měli by tě najít.

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 21:02)

Máš pravdu. Jsem debil. Už psát nebudu. Fakt dám pokoj.

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 22:02)

Jedině tak se z tebe stane korkoklub - kluk. Jiné cesty není, ani také, že budeš psát ve ménu mém, jaký jsem debil.

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 22:02)

Jednoduše musíš obdivovat dřevákokorkonohy takým způsobem, jako to dělám já...pokud chceš, naučím tě, pojď a neměj strach.

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 22:02)

Pokud mne chceš napodobit, musíš psát o tomhle: Nosíte rádi korkové dřeváky? Jinak každý zjistí, žes psal v mém jménu...

Pavel (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Samozvaný “inteligent prase v korkáčích” :-))))No když tě nepochválí jinde jiní tak musíš ty sám na netu :-)))

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Nejde mi o pochvalu, vždyť víš, že tady diskutuji o dřevákokorkonohách. Tak mi napiš něco inteligentního na tu tému a budu rád.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 19:02)

Proč nejdete vy úchyláci do diskuze o úchylkách když u píšetš jak si u korkáčů honíte čuráky nebo kundy?Spíš si tedy myslim že za ty ženský jména tu píšou nějaký ůchyláci jako třeba ten korkodeviant co tu píše samolibý kydy

korkoklub - kluk (Po, 8. 2. 2021 - 22:02)

Je vidět, že tomu nerozumíš. Já si třeba nehoním čuráka u korkáčů. Korkáče dodávají mým nohám skvělou oporu, krásně je formují, krásně formují držení těla, dělají chůzi krásnou. Nakonec, je to zdravotní obuv a to je jeji funkce. Ale ty se tu projevuješ fobicky a procitlivěle. Takové chování prokazují lidé s latentníma psychyckými poruchama. Ne, neříkám, že jsi nemocný, ale že se ta nějaká porucha může rozběhnout. Anebo se nauč rozlišovat, co je úchylný a co normální. Zkus si nastudovat nějaké odborné materiály, pokud máš na to intelekt. Pokud ne, tak si vyhledej audiovizuální materiál, dokumenty a tak, protože ty jsou již zpracovány pro průměrný intelekt. Přeju ti jenom to nejlepší. Tvůj Korkoklub - kluk.

Pavel (Út, 9. 2. 2021 - 08:02)

Takže ty deviante když se oblíkáš do ženských hadrů tak jsi normální a to už vůbec nehodlám řešit ty sračky co píšeš jen v týhle diskuzi......Ty patříš do detenčního ústavu

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 09:02)

Punčochy a legíny jsou ženské hadry? Píšu sračky? Nevím, to posoudí další zdejší diskutující...teď nemyslím ty, které vymyslíš, jako reakci na tento můj přispěvek.

Petr (Út, 9. 2. 2021 - 14:02)

Přesně tak, jsi otravná veš v kožichu, co rozdrbala tuto debatu

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 15:02)

Předtím, než jsem já vstoupil do této "debaty"tu byl pořádnej zmatek. Kdekoho jsi tu trolloval a napádal, takže nemohla vzniknout souvislá debata na tému: Nosíte rádi korkové dřeváky?
Odkdy jsem vstoupil do debaty, se ujasnilo mnohé. Byl jsi usvědčen, tvé metody trollování odhaleny, takže asi tak. V této diskusi jsi definitívně ztratil svou pozici. I když se z času na čas zkoušíš vrátit, ale nejde se nějak uchytnout. Kdo ví, v čem je problém?

Pavel (Út, 9. 2. 2021 - 16:02)

Ty jsi vlastně stejný hovado jako ten Babiš&spol.Všichni kolem jsou neschopní,podvodníci,zloději a lháři a za ten bordel v republice nemůže jeho diletantismus a arogance moci ale druzí.Z psychopatů jako ty jsou masoví vrazi .Jednou zabiješ v punčocháčích a legínách někoho v korkáčích kdo ti bude oponovat a přijde ti to normální a v pořádku a budeš u soudu čumět a ptát se proč tam jsi když si nikomu nic neudělal co by bylo mimo tvoje úchylné chápání.

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 16:02)

Já o politice nepíšu. Snažíš se mne zatáhnout do debaty, co není tématem této dizkuse. Koho obviňuji? To děláš ty a ne já. Raději si se mnou podiskutuj o dřevákonohách. Dnes konkrétně byla témou diskuse toto: vliv korkáčů na tvarování postavy a koordinaci pohybu. Na zdraví podpůrního aparátu. Máš k dané témě něco? Rád si pročtu, tak se těším...

korkoklub - kluk (Út, 9. 2. 2021 - 16:02)

Tak to vypadá, když někdo kdo na to nemá, čte a studuje kriminální chování. Pak si něco zmyslí: třeba, že začne pronásledovat své domnělé úchyly na dizkusích. Má znalosti o kriminologii, psychologii a psychiatrii, ale není vzdělán. Tak takému člověku nezůstáva jiné, jen se ztrapňovat na místech, kam nepatří. Chválabohu, že na popředních poziciích ve společnosti nejsou lidé tvého kalibru. Radši jdi regulerně studovat a pak do praxe. Potom zjistíš, jak jsi v tomto ohledu popleten.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 15:02)

To jsi hrubě urazil všechny otravné vši když k nim přirovnáváš takovýho psychopata :-)))

Luban (Ne, 7. 2. 2021 - 16:02)

Je to škoda že vždycky nějaký blbec to pokazí.

Reklama

Přidat komentář