Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Jako vtip beru. Zkus něco regulérní a hodné inteligentního člověka a ne pubertálního spratka s iq subnormy.

Pavel (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Ty si tu nikoho ty deviante zkurvená neber do huby.Jsi tu pár měsíců a zkurvil jsi diskuzi která tak nějak fungovala několik let.Ani když ti tu druzí naznačují abys zmizel ,že tu od tebe nikdo nestojí ,tak tu schválně exhibuješ se svýma úchylárnama.Proč nejdeš do tý svý diskuze kde můžeš s druhýma buznama řešit nošení punčocháčů,legín a jiných ženských hadrů ?Tam neexhibuješ ačkoli tam jsi mezi svýma a tady tě nechtějí !!

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Žádní druzí tu nejsou...jen ti, co je vymýšlíš ty! Píšeš na mne, že jsem psychopat a úchyl ve jménu vymyšlených osob, aby to vypadalo, že se do mné naváží víc lidí.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Ničíš a kazíš tuhle diskuzi jedině ty a tobě podobní, co nemají k dané témě co říct, jen tu trollují. Ubohé...

Pavel (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Kde si byl celou tu dobu zmrde úchylnej když to tu fungovalo celý léta než si sem strčil tu svoji úchylnou držku plnou sraček???Kde si byl?Nepiš tu píčoviny o druhých když to tady fungovalo do doby než jsi sem vlezl ty ,ty zmrde slizkej co si chválí vlastní nohy.Buzno jedna úchylná.Že tě fotr nehodil na vrata od chlíva,prokázal by lidstvu největší službu.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Lžeš! Nechválím jenom své nohy, ale většinou chválím dřevákonohy všeobecně. Takže lež za lží a neustále, chudáku.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Lžeš. Dobře víš, že to tu nefungovalo a dlouho si se o to staral ty, aby se to tu vždy kazilo. Teď se vztekáš, protože to tu nemáš pod kontrolou, protože ti to tvé trollování tady někdo pořád kazí.

Pavel (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Podívej se místo na svý buzerantský hnáty v punčochách do historie týhle diskuze ty teplouši zvyjebenej a pak tu nebudeš psát ty hovna kterým věříš jen ty.Jsi zmrd co jen druhým otravuje život.Nebyli náhodou tvoji rodiče sourozenci že je z tebe takový zdegenerovaný teploušký úchylný hovado?Jsi hovno na botě.kam šlápneš tam smrdíš.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Zdá se, že jsi mentálně na úrovni pubertálního dítěte. Alespoň tak se projevuješ.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Tak já ti řeknu o čem: Nadávky, osočování, sprosťárny, ponižování, lži a lži zase jenom lži. Stačí to tu jenom sledovat a každý si udělá obraz.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Já píšu o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky? A ty... o čem píšeš??

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 20:02)

Když ráda nosíš dřeváky, proč ti připadají moje příspěvky psychopatické? Protože já píšu o lásce k nošení dřeváků, co je témou této diskuze. Píšu jen a výhradně k témě, tak co je na tom psychopatické?

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Já je nosím,neřeším jestli se v nich někomu líbím a nosím i jiné domácí přezutí(sportovní pantofle,žabky),takže ani z jejich nošení nemám nějaký prožitek nebo jak tu píšou někteří že u toho onanují nebo jako ty že tu píšeš totální nesmysly a tím si tuhle diskuzi asi totálně dodělal protože i ti co sem občas psali ty tvoje úchylárny nesežvejkli.Jak už tu někdo psal,jsi nemocný a tvoje rozlišovací schopnost je nulová.Nechci a nebudu ztrácet čas s psychopatem a pevně budu doufat že něco takového jako ty nikdy nezplodí potomka !!!!Ale co jsem tu dočetla tak jsi buzik a tak si vystačíš právě s tím kouskem dřeva a kůže.Je mi z kreatur jako ty, fyzicky fakt blivno.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Tak buďto nosíš ráda korkové dřeváky, anebo ti to je jedno. Pak ale proč píšeš do diskuze, kde se řeší toto: Nosíte rádi korkové dřeváky? Nemyslíš, že se tu bude diskutovat o dřevácích? Anebo, ráda je nosíš, ale dalšího, kdo je rád nosí nazveš úchylem a psychopatem? To je co za diskuzi?!

stáňa (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Mám z takových co rádi nosí něco hezkého, třeba korkové dřeváky, líběji se mi a chtěla bych s ním mít dítě, jen nevím jestli bych se líbila, mám totiž znamínko na tváři, jinak jsem bloncka a mám strašně chlupatou kachničku. Buzík může mít dítě, ale kdo má rád korek mámrád lidi, to už věděli ve starém Římě.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Kdykoliv se zeptám, že co konkrétně psychopatické a úchylné je na mých přizpěvcích, tak se mlčí. Žádné vysvětlení, žádná relevatní a rozumná argumentace, nic. Jen samé sprostosti, jak tomu bylo teď s těma pubertálníma hloupostama.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Pro mne, za mne ať si onanuje, kdo chce, nestarám se. Mne zajímá jen toto: Nosíte rádi korkové dřeváky? Tak já je rád nosím a rád je vídám nosit jiné. Píšu o tom, analyzuji, přemýšlím o tom. Co úchylné je na tom? Poprosím vysvětlit!

Pete (Út, 16. 2. 2021 - 14:02)

Škoda, že je to tady tím psychoušem zatlučený. Tak se spokojime s fb a skupinou tam no.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Jo škoda. Mohli bychom s klidem diskutovat na tému: Nosíte rádi korkové dřeváky? No ale co neděláte, když tu číha, každému nadává, osočuje a krade identitu? No mne to neodradí. Stejně je proti lásce k nošení dřeváků bezmocný, i když se neustále pokouší zničit tuto diskusi.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Jo když deviant jako ty zmrší nač přijde tak se pak nedá diskutovat o ničem.Přečetla jsem si tu pár tvých příspěvků a jsi skutečně psychopat.Doufám že neplánuješ mít někdy rodinu....Chudáci tvoji rodiče.

Reklama

Přidat komentář