Reklama

Výprask vařečkou

Zdeněk (Čt, 4. 8. 2011 - 21:08)

Jo jo plně s tebou...Dnešní děti jsou strašně uf"nukaný.Když jsem něco provedl tak jsem dostal páskem.Byl jsem ohnutý přes peřinak.Ani jsem necekl.To ,že jsem dostal výprask jsem se nechlubil.

Renata (St, 3. 8. 2011 - 11:08)

A to já se zase ozvala. Nakonec otčím odešel a my měly klid. Nenatočila jsem si to, ale stačilo to sdělit ve škole a udělat mu ostudu u nás ve vsi.
Kdyby to byl výprask za něco, co jsem provedla, pak budu držet a neřeknu nic, s tím s vámi souhlasím. Tohle ale bylo něco jiného. Matka pak na něj žalobu stáhla pod podmínkou, že se odstěhuje. Zmizel a my máme klid. Když jsem to udělala bylo mi jedenáct let. Teď je mi devatenáct.

Petra (St, 3. 8. 2011 - 10:08)

Hele, takový prakticky...Jo jo plně s tebou souhlasím. Pár na zadek od rodičů ještě nikdy nikomu neublížilo. Pocházím z vesnice a výprasky tehdy bývaly samozřejmostí ve většině rodin. Já občas taky nějakou vyfásla proutkem nebo vařečkou na holou nikdy jsem se necítila ukřivděně nebo týraná protože jsem moc dobře věděla za co to bylo a že to bylo zasloužené.

Alba (Ne, 31. 7. 2011 - 07:07)

Hele, takový prakticky dotaz-co bude po tom trestním oznámení? Jako rodiče zavřou a děcka jdou do dětského domova? Nebo zavřou třebas jen otce a rodina přijde většinou o hlavní příjem? Nebo rodič dostane podmínku, přijde domů a děcka mlátí dál? Tohle mi přijde v našem právním řadu nedomyslené-to dítě bude nakonec vždycky v nevýhodě... Takže před nabádáním k žalobám i za "pár na zadek" bych se trošku zamýšlela. Osobně nesouhlasím s týráním, ale děti, co jsou v moci tyrana, většinou nemají odvahu cokoliv říct a okolí jim často nepomůže (viz všechny ty kauzy, co proběhly médii v poslední době). Jde o celospolečenský problém-jsme málo všímaví k problémům druhých a to by se mělo změnit-je to jediná naděje pro skutečně týrané děti, ženy, staré lidi atd. Ale zároveň chci říct, že občasných pár na zadek taky není týrání. Z naší generace si tím prošli všichni(až na malé výjimky) a žádnou újmu jsme nezažili... Možná jen, že nás to naučilo větší odpovědnosti za vlastní činy.

Tom (Út, 26. 7. 2011 - 07:07)

Mám to natočený. Dnes jdu to dát poliajtům. Trvá to stále. Je mi 15.

Tamara (Po, 25. 7. 2011 - 15:07)

Natty má naprostou pravdu. Vyzývám všechny bité děti- natočte si své příkoří a jednejte!
Máte větší moc než si myslíte. Nebuďte otrokem svých tyranů,kteří patří za mříže.

Natty (Po, 25. 7. 2011 - 07:07)

Jakékoliv fyzické ublížení dítěti je násilí a týrání.
Rodiče,kteří tohle praktikují jsou mimo zákon a měli by být veřejně i soudně brány k odpovědnosti.
Natočte si své rodiče na mobil či jiné zařízení a pak s tí jděte na Policii,línku bezpečí apod. Strach není na místě naopak. Ze své praxe jsem pomohla takto desítkám a stovkám dětí,co žily v tyranii svých rodičů.

Obušky ASP (Ne, 24. 7. 2011 - 23:07)

Vařečka je k vaření, ne k výprasku. Pro ten nejlepší požitek z každého výprasku jedině SKLÁDACÍ OBUŠKY od nás!

Katka (Ne, 24. 7. 2011 - 23:07)

jak jsem tu pročetla pár příspěvků v diskuzi, tak koukám, kolik je v naší republice sadistickejch rodičů... až se mi tomu nechce věřit... mě naši nikdy nebili, ale ani mi nic nezakozovali, vždycky se to dalo vyřešit nějak jinak... a to nejsem, a nikdy jsem nebyla svatoušek... od neučení, opíjení, kouření, trávy, záškoláctví až k propadnutí... kolikrát jsem si říkala, že bych si fakt zasloužila... a teď si říkám, že mít rodiče některých lidí, co sem píší, byla bych asi mrtvá...
Tím, že jsem ale výprask nikdy nedostala, dominoval v mých erotických představách... a když mi dá dneska přítel pořádných 25 na holou, někdy i to vařečkou, tak je to ta nejĺepší možná předehra... i když jsem ho musela dlouho přemlouvat, že mi to opravdu dělá dobře, i když brečim ;)
ale představa, že bych dostala od rodičů, nejen teď v 18, ale i třeba ve 12, když jsem začala dělat ty svoje blbosti, je velice nepříjemná, trapná a ponižující... a jsem opravdu vděčná, jaké mám tolerantní rodiče...

Jakub (So, 23. 7. 2011 - 19:07)

Kdysi dávno bohužel kvůli...S holkou, ktera jeste v tom veku dostava na holou bych se bal chodit, to je nejaka divna rodina.

Marťas (So, 23. 7. 2011 - 09:07)

Davide a Petre, ukazali byste...Kdysi dávno bohužel kvůli mně dostala moje bývalá holka. Zdrželi jsme se večer v parku a už při odchodu mně řekla že asi dostane nařezáno, že mněla být dávno doma. Nechtěl jsem jí věřit bylo ji už 17. No na další schůzce mi ukázala zadek samá modřina . Fakt dostala výprask. Mátina ji nasekala na holej zadek vařechou. Měl jsem z toho tenkrát hodně špatný pocit, že to bylo kvůli mně.

odpůrce trestán (Pá, 22. 7. 2011 - 16:07)

Davide, chápu, že pro správnýho kluka je třeba pohlavek nebo rozbitý koleno příležitostí se pochlapit a ukázat, že nejsi srab. Ale výprask řemenem patří do minulých dob a hraničí s týráním. Někdy je důkazem odvahy říct o tom dospělým, třeba učitelům a nenechat si to jen tak líbit.

Jakub (Pá, 22. 7. 2011 - 16:07)

Ale Jakube, pro mne je to...Davide a Petre, ukazali byste svejm holkam
holej zadek po vyprasku, kdyz jsou na nem modraky a pruhy od remenu? Nebo aspon fotku? Ja teda ne.

Josef (Pá, 22. 7. 2011 - 15:07)

Dostat vyprask ze je...Já se musím svléknout donaha, dostávám za každý sebemenší přestupek. Lehnout podle toho, jak otec přikáže. Někdy na záda, někdy na břicho, podle toho, na kterou část těla jsem byl bit předtím. Střídá důtky, řemen, rákosku. Je mi 13 a jsem řezán asi od svých 6ti let.

petr (Čt, 21. 7. 2011 - 22:07)

david má pravdu.Souhlasím.Není to ostuda.

David (Čt, 21. 7. 2011 - 19:07)

Ale Jakube, pro mne je to taky síla a ne ponížení. Naopak je to ponížení pro toho, kdo mlátí, když se chová jako tyran a ne jako otec.
To, že přijmu trest mne dělá chlapem. Ten kdo trestá je slaboch. Holky kluky opravdu posuzujou alespoň u nás v Mladý Boleslavi kluky podle tohoto a ne podle svalů a frajeřiny. David, 16 let

Jakub (Čt, 21. 7. 2011 - 16:07)

dostat výprask kvůli holce...Dostat vyprask ze je "muzna sila ne ponizeni"? Asi jsi nikdy nedostal. Predstav si, ze je ti 15, lezis brichem na gauci, mas nahej zadek, dostavas tvrdy rany remenem, upis a treba ti tecou slzy. Tohle ponizi skor kazdyho kluka a nerekli by to svejm holkam.

Matěji (St, 20. 7. 2011 - 23:07)

To není pravda,že se bojím...dostat výprask kvůli holce je mužská síla ne ponížení a dokonce větší hodnotu bys měl u ní,kdyby byla poblíž.Více by si tě vážila. Vím co píšu,zažil jsem to taky a díky bohu právě kvůli tomu mám svou holku už dlouhodobě a jsem s ní šťastný. Chlap nemusí být před holkou jen borec ,takovej je skoro každej a holky si vybíraji podle jiných kritérií.

Na vojně (St, 20. 7. 2011 - 21:07)

Na vojně že se tvoří chlap? Je potřeba to upřesnit. Šůrování záchodů kartáčkem a posluhování mazákům z tebe chlapa neudělá ani náhodou. Jdi do Afgánu nebo do Iráku a užiješ si chlapáctví dost. Pokud to přežiješ.

Matěj (Út, 19. 7. 2011 - 19:07)

Matěj je morální slaboch....To není pravda,že se bojím výprasku parkrát už jsem dostal i řemenem.Vadí mi ,že oton výprasku víPřipadám si před ní trapně.A to nedej bože kdybych dostal před ní nebo byla poblíž a slyšela to.

Reklama

Přidat komentář