Reklama

Výprask vařečkou

Ondra (Čt, 23. 6. 2011 - 14:06)

Dnes když jsem se vrátil domů a šel se mnou kamarád už matka byla doma a zjistila od učitelky že jsem se porval o přestávce se spolužákem. Hned mezi dveřma mi to řekla a ohla mě přes koleno. Stáhla mi kalhoty a byl jsem jenom v trenýrkách. Vzala si vařečku a seřezala mi i před spoluákem. Byl to trapas, jestli má někdo zážitek s výpraskem před spoližákem nebo s výpraskem přes spodní prádlo tak mi to napište.

petra (Čt, 23. 6. 2011 - 00:06)

ne dostanu jen občas a ty ?

Teda (Út, 21. 6. 2011 - 22:06)

Teda tahle dikuze je úpe mmmuck :-*

jitka (Út, 21. 6. 2011 - 20:06)

a od koho dostavas od mamky?...Já taky od máti tak 10 15 nejvíc asi 30.Ty dostáváš často?

jamek (Út, 21. 6. 2011 - 19:06)

Zdravím všechny kdo byl dnes bit.dostal jsem od mámy vařečkou a pěkně mně pálí zadek.

mobil333@seznam (Út, 21. 6. 2011 - 13:06)

čaute, holky nechcete si psát?

petra (Po, 20. 6. 2011 - 23:06)

a od koho dostavas od mamky?
ja dostavam 20

Tak.. (Ne, 19. 6. 2011 - 21:06)

tak doufám že to není nic brutálního

jitka (Ne, 19. 6. 2011 - 20:06)

a kolik ti je jitko ptam se...Je mi 17.Tak jednou měsíčně dostanu.

petra (Ne, 19. 6. 2011 - 01:06)

a kolik ti je jitko ptam se jen tak protoze sni taky obcas dostanu

Pavla (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

Moje mamka používala k trestání celých 15 let jednu a tu samou vařečku. Nebyla ani moc velká, ale štípalo to s ní hrozně. Jak jsem byla starší, tak se výprasky prodlužovaly a někdy trvalo sekání možná 5 minut.

jitka (Čt, 16. 6. 2011 - 20:06)

dostava tady nekdo rakoskou ?Já ano proč se ptáš?

Zzeněk 44 (St, 15. 6. 2011 - 16:06)

Já jsem výprasků dostala...U nás to bylo obdobné.Akorát,že jsem byl bit páskem vařečkou jen od mamky a to málo kdy.Ritual byl obdobný.Lehl jsem si v obýváku na gauč.Mamka si sedla se sestrou do křesla a sledovaly co se bude dít táta si přinesl dlouhý černý pásek.Pištěl jsem ,když jsem v zrcadle viděl jak se napřahuje.Pořádně to štíplo.Po několika štípancích šly trenky dolů a na holou.Po výprasku jsem brečel v koutě a mamka se sestrou mi dávaly mokrý kapesník na zadek.

Martin (St, 15. 6. 2011 - 16:06)

Jednou o velkých prýzdinách jsem hlídal jednoho kluka. Moje rodiče s jeho rodiči šli ve 3 někam do města a potom ještě na zábavu, takže se vrátili až druhý den.
Mě bylo 17 a tomu klukovi 6. Já jsem byl s kámoši venku a jeho doma nechal samotnýho. Aniž bych o tom věděl sebral mi z peněženky 2000. Věděl kde mám peněženku, protože kámoš mi z Prahy přivezl notebook a já si z ní vyndal 25 000, abych mu ho zaplatil. Jenomže notebook stál 27 000, tak jsem se pro ty 2000 šel vrátit. Už mi moc peněz nezbývalo, něco pod 8000, tak jsem přišel na to, že mi 2000 chybí. Měl jsem jasné podezření tak jsem se šel podívat do jeho pokoje, který jsem mu půjči. 2000 se výlely na dně prázdé tašky. Ten kluk Kuba byl venku tak jsem si ho zavolal. Ukázal jsem ty dva litry a on se začal vymlouvat, nakonec z něj vypadlo že krade pravidelně v krámu. Přenýšlel jsem nakonec jsem řekl, že to prásknu jeho otci, na což on začal bračet. Došlo mi že ten jeho fotr asi bude nějakej sadista, tak jsem mu dal na výběr- buď to řeknu otci nebo ho klidně seřežu sám. Bez váhání se rozhodl pro mě. Sám jsem občas v 10 letech dostal, tak jsem věděl jak to bolí. Měl jsem na sobě delší kraťasy, ze kterých jsem si sundal pásek. Ohnul jsem ho přes barpvou židli a on sám, asi jak byl zvyklej z domova si stáhnul kraťasy, byl jenom v trenýrkách. Řekl jsem nemusíš si stahovat i trenk nejsem jako tvuj fotr. Seřezal jsem ho, docala mírně, tak 15 ran. Když mi bylo 30 přišel za mnou a řekl mi že od té doby nekrade. Tak jsem byl rád že jsem ho tenkrát seřezal.

Pavel (St, 15. 6. 2011 - 13:06)

Ahoj Mirko.
Ještě tedˇ Tě lituju, to muselo být velmi nepříjemné. Ale chtěl bych se zeptat, jak často a do kolika let jsi takový výprask dostávala?

Mirka, 36 (St, 15. 6. 2011 - 13:06)

Já jsem výprasků dostala mnoho, ale většinou trvaly ani ne půl minuty, to se dalo vydržet. Ještě snad horší byly ale přípravné rituály, které mamka důsledně dodržovala a které trvaly několik minut. Nejdříve vyskládala na stůl několik vařeček a já jsem si musela vybrat, kterou z nich chci být bita. Zvolenou vařečku, opravdu těžko se mi vybíralo, jsem musela sama odnést do obýváku, svléknout šaty, předklonit se a teprve potom jsem konečně dostala pořádných pětadvacetna holou. Po výprasku jsem zase musela vařečku opatrně vrátit na její místo.

VV (Út, 14. 6. 2011 - 11:06)

já mám klíště na zadku,...Klíště na prdeli? Jééé, to je prdel, zmaluj prdel vařečkou a uvidíš, co to s klíštětem udělá.

oprava (Út, 14. 6. 2011 - 10:06)

vláda zní divně. Spíše ti staří, pupkatí a brejlatí hurvínci ve vládě.

výprask vařečko (Út, 14. 6. 2011 - 10:06)

naše vláda. Tak šupky na ně.

petra (Út, 14. 6. 2011 - 01:06)

dostava tady nekdo rakoskou ?

Reklama

Přidat komentář