Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

tak doufám že to že jsem ti prozradil že jsem postižený jako seriózní odpověď bereš ale stejně po všech věcech na kterých jsme se dohodli toužím pořád

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

takže teď už víš všechno když ti nebude vadit to že jsem postižený tak tomu na čem jsme se dohodli nic nebrání

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

jsem kluk jmenuji se Pavel samozřejmě že se vidět chci jen mě trochu zarazilo to s tím honěním kol je od příjmění ale to zatím kvůli GDPR prozrazovat nebudu tak ty si první kdo to konečně myslel vážně tak to mě mrzí že jsem si to těma pochoybnostma zase pokazil

Sluníčko (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Už je mi Klárko líp.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

Tak vidíš. A už nedělej takový blbosti a nečůrej do sněhu . Proč máš stále potřebu se poměřovat s Klárou? Můžeš mi to vysvětlit? Nechápu to.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Že tě to furt baví takhle okatě a dokola .

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Nevím na koho to bylo ale když to tu vidím tak nejpozdějc do týdne asi opravdu vystřízlivim. a musím přiznat jestl to dopadne špatně nebo nedopadne vůbec tak to byl bohužel z velké části mojí vinou nejhorší měsíc mého života

kamarád Pavkola (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

no jo když je někdo furt nepoučitelnej ale 20. 1. mu prý končí prodloužené prázdniny a pak už jde do práce kam chodí 3x týdně takže od 25. 1. bude plně vytížen takže pak ho snad přejdou roupy. Ale vy kteří s ním tu trpělivost máte i vy ostatní to tím pádem budete muset do 24. ledna ještě vydržet

Pája alias pav… (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

a jsem rád že se tě zatím mohu ptát prakticky na všechno

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Bývalý můj chlap se vyhonil když se koukal jak dělám potřebu. A to bylo famózní. Mám ráda postříkaný obličej a......

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

To bych se pozvracela na místě.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Líbí se mi tvoje otevřenost. Tak se sejdeme třeba jen někde venku když bude zavřeno na kafe. Jsem z Prahy tak se ti přizpůsobím.

Kolpa (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

ta otevřenost se mi opravdu líbí ale tohle jsem nepsal já to nemá cenu chodit někam kde si někdo muj nick může "vypůjčit"

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Pavkole já jsem k tobě byla zcela otevřená, ale ty uhýbaš a něco tajíš. Vyhýbáš se konkrétní schůzce, jen jsi zvědavý a nikam to setkání nechceš posunout. Proč? Nejsi nakonec holka,co si jen dělá legraci? Chci tvou seriózní odpověď, jinak už na tebe nebudu reagovat.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

a hlavně Báro já nemám důvod ti nevěřit jen jsem tím chtěl naznačit že to v těch 9:23 jsem vůbec nepsal já. I když o to setkání stojím. Právě ta otevřenost se mi na tobě líbí jak hezky mluvíš o tom čůrání a okrajově i o tom druhém když jsem se na to zeptal

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

a když teda na rovinu tak na rovinu asi si z mých otázek a čůracích fantazií poznala že asi nejsem úplně zdravý ano mám epilepsii ale teď jsem neměl záchvat dva roky toužím po klasickém vztahu z hlazením a líbáním a dalšími věcmi ale třeba i právě s nekonvenčí částí týkající se čůrání nebo některáých dalších věcí třeba sprchování ale to samozřejmě asi až v průběhu vztahu to je mi jjasný že z tou nekonvenční částí nemůžu vyrukovat hned

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

Tak ale ta epilepsie asi nemá na ty sračky co máš v hlavě vliv.Zkus se vysrat na net a projdi se venku,to ti na tu tykev udělá dobře.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

ani ty léky co na ní beru jako třeba Timonil?

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

ale díky za upřímnost konečně někdo kdo mi za mé fantazie a za to že se je snažím (když to projde) převést do reality přímo nenadává

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

a mám tomu rozumět že i kdybys měl stejné tužby jako já že by ses s nima nechlubil a vybalil je před holkou až po nějaké době trvání vztahu? nebo jak to myslíš

Reklama

Přidat komentář