Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

Tak vidíš. A už nedělej takový blbosti a nečůrej do sněhu . Proč máš stále potřebu se poměřovat s Klárou? Můžeš mi to vysvětlit? Nechápu to.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Že tě to furt baví takhle okatě a dokola .

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Nevím na koho to bylo ale když to tu vidím tak nejpozdějc do týdne asi opravdu vystřízlivim. a musím přiznat jestl to dopadne špatně nebo nedopadne vůbec tak to byl bohužel z velké části mojí vinou nejhorší měsíc mého života

kamarád Pavkola (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

no jo když je někdo furt nepoučitelnej ale 20. 1. mu prý končí prodloužené prázdniny a pak už jde do práce kam chodí 3x týdně takže od 25. 1. bude plně vytížen takže pak ho snad přejdou roupy. Ale vy kteří s ním tu trpělivost máte i vy ostatní to tím pádem budete muset do 24. ledna ještě vydržet

Pája alias pav… (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

a jsem rád že se tě zatím mohu ptát prakticky na všechno

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Bývalý můj chlap se vyhonil když se koukal jak dělám potřebu. A to bylo famózní. Mám ráda postříkaný obličej a......

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

To bych se pozvracela na místě.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Líbí se mi tvoje otevřenost. Tak se sejdeme třeba jen někde venku když bude zavřeno na kafe. Jsem z Prahy tak se ti přizpůsobím.

Kolpa (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

ta otevřenost se mi opravdu líbí ale tohle jsem nepsal já to nemá cenu chodit někam kde si někdo muj nick může "vypůjčit"

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

Pavkole já jsem k tobě byla zcela otevřená, ale ty uhýbaš a něco tajíš. Vyhýbáš se konkrétní schůzce, jen jsi zvědavý a nikam to setkání nechceš posunout. Proč? Nejsi nakonec holka,co si jen dělá legraci? Chci tvou seriózní odpověď, jinak už na tebe nebudu reagovat.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

a hlavně Báro já nemám důvod ti nevěřit jen jsem tím chtěl naznačit že to v těch 9:23 jsem vůbec nepsal já. I když o to setkání stojím. Právě ta otevřenost se mi na tobě líbí jak hezky mluvíš o tom čůrání a okrajově i o tom druhém když jsem se na to zeptal

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

a když teda na rovinu tak na rovinu asi si z mých otázek a čůracích fantazií poznala že asi nejsem úplně zdravý ano mám epilepsii ale teď jsem neměl záchvat dva roky toužím po klasickém vztahu z hlazením a líbáním a dalšími věcmi ale třeba i právě s nekonvenčí částí týkající se čůrání nebo některáých dalších věcí třeba sprchování ale to samozřejmě asi až v průběhu vztahu to je mi jjasný že z tou nekonvenční částí nemůžu vyrukovat hned

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

Tak ale ta epilepsie asi nemá na ty sračky co máš v hlavě vliv.Zkus se vysrat na net a projdi se venku,to ti na tu tykev udělá dobře.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

ani ty léky co na ní beru jako třeba Timonil?

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

ale díky za upřímnost konečně někdo kdo mi za mé fantazie a za to že se je snažím (když to projde) převést do reality přímo nenadává

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 11:01)

a mám tomu rozumět že i kdybys měl stejné tužby jako já že by ses s nima nechlubil a vybalil je před holkou až po nějaké době trvání vztahu? nebo jak to myslíš

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 10:01)

No musím uznat že máš pravdu teď jsem byl kvůli nachlazení zavřenej ještě zítra jdu na kontrolu a ve středu do práce proto můj kamarád kterej o té nemoci i o mých tužbách ví napsal že ho 20 ledna nebo 25.ledna snad roupy přejdou (a myslel tím mě)

Kolpa (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

ta otevřenost se mi opravdu líbí ale tohle jsem nepsal já to nemá cenu chodit někam kde si někdo muj nick může "vypůjčit"

otázka pro Báru (Ne, 17. 1. 2021 - 09:01)

a to si v tu chvíli čůrala na záchodě nebo to bylo někde venku?

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 08:01)

Já jsem tedy jen čůrala a tady Klára to napsala moc pěkně jako bych to psala já. Vzbudila jsem se a musela jsem jít nad záchod a já spím nahá tak jsem si jen dřepla a samo to hned šlo také proudem a po ránu mám také to delší když jsem plná. To druhý mi tedy nešlo ale někdy to jde ráno současně obojí najednou. Jako kakáčo jsem s klukem nedělala čůrání to ano. Budu v Praze na zkoušky 4 a 10.února nedáme někde kafčo?

Reklama

Přidat komentář