Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kaďák (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Skvělé

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

krásně to popisuješ kakání mám saamozřejmě radši to normální šiškový ale krásně to popisuješ fakt senza bezvadná holka takhle hezky mě už dlouho nikdo nepochopil

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Děkuji, jsem zvědavá na setkání. Můžeš některý ten den?

Bertík (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Ty budeš mít Klárko krásný dům a já mám tak velkou radost a tak krásně jsi čůrala a já taky se mi to udělalo . Já tu nemám Kristýnku ale já chtěl strašně jak jsi čůrala v tom domě taky to udělat s tebou. Nezlob se za to,ale já mám tady fotku tvou a já když čůráš tak já taky musím .

Bertíku, (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Tobě nestačí Kristýnka? Ty se tady ještě "uhoníš do vyteklýho " s Klárkou. A kde je Matlák a jeho hlášky?

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

to je dobře že ti šlo i to ještě něco a že máš prázdný bříško myslím že si tuhle psala něco o zelí tak to bylo asi po tom

Už abych (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

konečně začal chodít do tý práce mám pocit že kromě KLárky a Báry a možná ještě Jíťy ze mě mají všichni akorát tak p..l

Bertík (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Kristýnka se včera vyčůrala. nechtěla ze začátku a jen jsme si povídali, ale vypili jsme dvě dvoudecky vína a colu pak a jí se už čůrat chtělo a já ji pohladil a poprosil a ona nakonec souhlasila a asi i proto,že pospíchala a chtělo se jí nutně a hned na záchodě čůrala asi jako když Klárka hodně potřebuje a čůrá tak ona taky a já se díval jak z pipinky teče její proud a hned jsem byl v pindíkovi velkej ale neodvážil jsem se jí to říct, ale ona si toho všimla a v mém pokoji to nakonec chtěla a strašně rychle a já taky a ona se když jsem do ní s pindíkem byl tak se za chvíli asi udělala z toho a já ještě nebyl, trochu jsem se bál ale pak se mi to udělalo do ní taky a ona se asi udělala ještě jednou,ale já to asi nepoznám,ale asi když se stáhne v pipině a má do ní jako křeč tak se asi udělá a je z toho trochu mokrá taky a já na ni teď myslím a ona jela někam pryč s rodičema, ale zítra se chi s ní vidět a odpoledne chceme jít ven.Ona je jako ty Klárko tak krásná a včrera se hodně vyčůrala z pipinky a já jsem si dovolil jí po ní hladit až když byla a ona si tam dala sama moji ruku. Já jsem se trochu bál abych něco neudělal špatně a aby se nenaštvala. Myslím na ní a třeba se mi o ní bude v noci zdát a udělá se mi to samo z pindíka nebo si udělám na ni sám když si představím její tělo a čůrající pipinku a jak se miluje.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Tak nějak jako kdyby to psala Klára.....

Z (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Z

Znalec (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Blbečku Zetkaři, tý holce je 16!

Jo (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

holce šestnáct a Berikovi sedmdesát,tak o co jde.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

No vidiš a je mu sedmdesát stejně jako Klárce.

Vidíš (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

a já si vždycky myslel že spíš bertíkovi je 16

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

Čekala jsem jestli se vůbec ozveš, už to nevypadalo,ale je vidět, že ona má sama zájem. Hlavně oceňuji, že jsi se trochu držel zpátky. Ona je asi dost na sex a jestli dosáhla orgasmu nebo ne, to musíš vycítit sám. Někdy to dívka může jen předstírat, aby partnera motivovala, ale jestli byla i hodně do mokra, tak to nejspíš nehrála. Tak hodně štěstí Bertíku.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 16:01)

To se zase několika a Klára cestou vyčůrají do sněhu. Ty holky jsou fakticky učůraný. Normálně se jde na malou několikrát za den a ony nevydrží ani hodinu,dvě. Nebo nevydrží to podržet trochu ,takže mají buď nastydlý pipiny nebo malý močáky a moc se do nich nevejde.

Ondra (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

To jo,ale jsou krásně učůraný. Dost honící materiál.

Lucka (Ne, 17. 1. 2021 - 13:01)

Ahojky Klárko,půjdete na lyže jak jste plánovali?

Klára (Ne, 17. 1. 2021 - 14:01)

Lucko nakonec ne, je to všechno jinak. Jedeme s Nikou a Liborem na ten budoucí dům,Libor se s ním chce dohodnout a případně mu pomoci při stěhování. Víc napíšu večer.

Jana (Ne, 17. 1. 2021 - 15:01)

Klárko držím palce!

Reklama

Přidat komentář