Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kaďák (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Pavle, ty starej impotente, ti tě tady koukám rozpumpujou.

Fido (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Teda Bertíku, až Kristýnka objeví tu fotku, to jsem zvědavej, jak jí to budeš vysvětlovat :))

Navstevnik (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

HNUS !

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

si fakt Barunko prima holka že jsem se tě zatím mohl ptát na všechno

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Tak tohle jestli přečte Berťas nebo Mike,tak jsou jasný .

Klára (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Už jsme doma a byli jsme na tom novém domě a původní majitel nám ukázal ještě jednou všechno a vpodstatě je to nádherný dům a má velkou kuchyň ,obývák a dvě ložnice a jestě na druhý straně malou kuchyň a další dva pokoje a v patře ještě další byt. Nádherná velká koupelna a záchod a sauna a ještě jedna koupelna a záchod vzadu u těch dvou pokojů a nahoře taky malá koupelna a záchod a dvě místnosti s malou kuchyňkou a venku bezén a zahrada a malý domeček zahradní, kde se dá také nouzově bydlet a s pergolou a ještě mnoho dalších věcí. Řídila jsem já a zpátky Libor a je to fakt super a těším se na to a myslím, že všichni. Mamča nechtěla jet,ale těší se taky. Nečůraly jsme s Nikou venku,ale poprvé jsme počůraly náš budoucí záchod. Oběma se nám chtělo a když Libor něco řešil s majitelem v obýváku my jsme nenápadně zaběhly do té velké koupelny se záchodem a Niki ta se už se kroutila a držela si nakonec i pipinku a tak šla první a honem rychle a skoro to nestihla, blbě se jí sundávaly kalhoty a punčocháče a trochu zanaříkala, a bylo vidět ,jak nemůže vydržet a trochu už z pipinky učůrává do kalhotek ale jen maličko ,stihla to a pak vyčůrala prudkým proudem všechno najednou a já to měla taky rychlý, ale stihla jsem to bez pramínku do kalhotek a pustila jsem to taky sice ihned,ale až se sundaným oblečením. Niki si kalhotky ještě osušila, ale měla je jen maličko počůrané a tak byla v pohodě. No měly jsme kafe tady a tak to pak z pipinek čůráme opravdu hodně rychle. A tím jsme pokřtily náš budoucí dům a záchod prvním naším čůráním a Libor pak taky než jsme odjeli. Ještě se nám chtělo na záchod cestou,ale vydržely jsme to s Nikou a doma ona měla ještě taky rychlý čůrání, ale už ne tak akutní a já taky ,ale musela jsem ještě něco a tak jsem to udělala sama v klidu bez ségry a už mám krásně prázdný bříško z obou stran. Půjdeme na večeři. Dnes byl k obědu ten králík a navečer trochu odlehčíme do diety.

Klárko, (Ne, 17. 1. 2021 - 20:01)

...vy jste si pokřtili s Nikolou čůráním váš nový dům a jà jsem se z toho pokřtil taky,to nešlo odolat.

Jana (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Klárko ten dům ať vám nosí štěstí a zdraví. Nemáš pocit,že Niki má zase až moc prudký močení a nemůže to často vydržet ? Víš, aby nebyla nastydlá jako nedávno. To taky tak nutně rychle musela . Hezký večer holky.

Klára (Ne, 17. 1. 2021 - 20:01)

Jano děkuji za přání, ano Niki dnes čůrá prudce a okamžitě a už včera na chaloupce to měla u toho auta taky hned prudký skoro do kalhotek,ale stihla to je rychle sundat., ale ptala jsem se jí, a pipinka ji nebolí. Ale budu ji občas hlídat. Bertíku Kristýnku ti přeju a jestli reaguješ i na mne tak jsem moc ráda. Fido, Bertík nemá mou fotku,to je holka,co je mi jen hodně podobná, já mám menší postavu i nožky osmatřicet a tahle ji má velkou. Je na klipu Kalíme.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 20:01)

To je Kláro Nikolka nastydlá a ještě se jí to teprve může rozjet,když čůráte v zimě venku.

Sluníčko (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Klárko ještě ležím ale už mám jen malou teplotu a pipinka přestala bolet,ale ještě čůrám víc často a v noci se vzbudím a taky moc čůrám u postele do nočníku, ale přes den ne to si dojdu a ještě taky spím ve dne a jednou jsem musela i ve dne u postele čůrat když jsem se vzbudila a strašně bych se počůrala ale do nočníku to stihla jsem to a pak to chodím vylít nebo maminka. Ta kontroluje jaký mým čůrání jestli je jako zdravý. Asi je je takový světle žlutý nebo až jako voda. Klárko já bych chtěla taky takový dům . To musí být hezký a taky bych se tam poprvé vyčůrala jako ty.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

Jsem ráda, že ti prášky zabraly. Tak ještě se hezky doléč.

Mike (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Klárko nádherný, nádherný!!!

Lucka (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Ten dům vám Klárko přeju! A hezký jste ho pokřtily. Já bych si taky na vašem místě došla tam a ne venku. Byli jsme na lyžích a já vydržela až domů, to byl taky pěkný vodotrysk do záchodu.

kde (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

máš Anču?

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

no hlavně Lucko že byl

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Pale ahoj,už jsem tady. Přečetla jsem co Klára, má talent na psaní. Musím se dost učit psát.

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

tak jo ale teď k tobě už jsme probrali čůrání a kakání tak se tě chci zeptat ještě jenom na to jestli někdy prdíš. neboj jinak se budu držet jenom těch dvou potřeb jenom jsem na tohle prostě zvědavý

Bára (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Někdy ano. Když se mi chce čůrat a držím to ,tak když se mi chce prdnout , nemůžu, protože bych se počůrala a tak když pak jdu čůrat tak jak začnu hned se u toho někdy uprdnu a silně .

Pavkol (Ne, 17. 1. 2021 - 19:01)

úžasná holka to bych chtěl někdy cítit a slyšet dívčí prd už jsem takovou příležitost neměl asi 5 let díky za ochotnou odpověď a posílám ti za to pusinku

Reklama

Přidat komentář