Reklama

Výprask vařečkou

Maturák (Út, 26. 4. 2011 - 00:04)

a bolelo to prý stejně jako na holou

Maturák (Út, 26. 4. 2011 - 00:04)

moje kamarádka říkala jak strašně byla bitá po maturitním plese v březnu. po oficiálním skončení se jelo domů ale ona se zdržela s kamarády a popila něco houby. měla dorazit po půlnoci ale diskotéka skončila až ve 3 hodiny a domů přišla ještě půl hoďky na to. ještě si prý nechala klíče doma a tak zvoněním vzbudila celej dům. trvalo to tak 10 minut než jí přišel dolů otevřít její taťka s páskem.A žádný domluvy, vzal jí prý za bundu odtáh za barák ohnul přes koleno a tak jí spráskal že ještě další ples byly vidět zmačkaný místa na jejích šatech.Když jsem se jí ptal od čeho to je nejdřív zrudla ale pak mi to řekla,ato měla šaty se spodničkama!!!

xxx (So, 23. 4. 2011 - 20:04)

máma mi mě každy den rano...100 ran?Dobrá pohádka.

J. (Pá, 22. 4. 2011 - 21:04)

Pokud ti, co sem píší, nekecají, tak musí okamžitě volat linku bezpečí tlf. 116 111.
Pokud si tu nějaký magor zvrací psychopatické ego, tak by zasloužil nakopat zadek. Jsou věci, se kterými se nežertuje.

............... (Pá, 22. 4. 2011 - 15:04)

máma mi mě každy den rano...ooooooo

petr (Pá, 22. 4. 2011 - 11:04)

To víš, my jsme v Čechách...bidlím u dědi na chalupjě a když zlobím tak mě ohne přes koleno sundámi kalhoty a slipy a nařežemě 25 na holou takovím páskem

:-) (Ne, 17. 4. 2011 - 21:04)

Kecy :-)

... (Ne, 17. 4. 2011 - 18:04)

máma mi mě každy den rano...chudinko.....

alena (So, 16. 4. 2011 - 14:04)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...máma mi mě každy den rano a večer ohne přes koleno a da mi 100 řemenem bolíto a kdiž mi da táta na holou rákosou tak to bolý eště víc a ted mě volaaaa pod si pro výprask auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

alena (So, 16. 4. 2011 - 14:04)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...máma mi mě každy den rano a večer ohne přes koleno a da mi 100 řemenem bolíto a kdiž mi da táta na holou rákosou tak to bolý eště víc a ted mě volaaaa pod si pro výprask auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Jak (Čt, 14. 4. 2011 - 17:04)

jak se tady píše,že nějáká holka dostala páskem přes plesové šaty že měla vyhráno to tak stopro není pravda.Kdyš se ohne a vystrčí zadek,tak se ta látka i se spodničkama napne a tak moc zase neochrání.A trestající ještě víc přitlačí. To samý přes dámskou zimní bundu,pokud to není ta krátká která neochrání vůbec.A ještě když má holka obepnutý kalhoty nebo sukni.To snad ani nemá cenu jí svlékat.

Leoš (Ne, 10. 4. 2011 - 16:04)

Mno myslím, že je někdy i pro dítě lepší výprask než třeba tejden zaracha. Já si pamatuju, že když jsem byl malej, tak jsem za zlobení vždy měl jen zákazy. Dříve zaracha, protože počítače nebyly a v televizi dávali prd. Všichni moji kámoši vždycky za poznámku atd. dostali na zadek a mohli jít zas ven. Jenom já nemohl a to vždyky celý tejden. Připadal jsem si jako blbec, když všichni kluci vyprávěli, co zažili a já jedinej nic. Když jsem toho měl jednou dost, tak jsem hned poté, co mi otec dal, nevím už za co(je to 40 let) zaracha, sám jsem si řekl o výprask. Táta se na mě nejdřív udiveně podíval a řekl: Leoši, vejprask trvá jen chvilku, po vejprasku si budeš tak max. dvě hodky hladit zadeček a pak začneš zas zlobit, to nemá žádný účinek, to takhle budeš následky trestu vnímat aspoň až do neděle. Já ale oponoval, že všichni ostatní kluci dostávají taky a že to na ně působí. Taťka se nakonec nechal přesvědčit a poručil mi abych si tedy stáhl gaťe. Já tak učinil a s radostí jsem se, a to opravdu nelžu, ohnul tátovi přes klín. Výprask byl tedy pořádný, dostal jsem jich asi 30 a jelita byla ještě druhej den vidět. Ani nevěříte jak jsem byl hrdej, když jsem konečně dostal svůj první výprask. Neříkám, že mě taky zadek nebolel, ale už jsem nebyl jedinej kluk ve třídě, co nikdy nedostal a navíc jsem hned po vejprasku mohl ven.

anet (Ne, 10. 4. 2011 - 11:04)

ja dostavala drevenym pravitkem na holou jeste na stredni, pry abych nezvlcila. ale asi jsem si to zaslouzila.

petra (So, 9. 4. 2011 - 15:04)

Ahoj,bude mi letos 17 a...my sa milujeme aj ked somn naplieskanááá

petra (So, 9. 4. 2011 - 15:04)

Ahoj,bude mi letos 17 a...my sa milujeme aj ked somn naplieskanááá

Helena (So, 9. 4. 2011 - 14:04)

Většinou dostávám na...Jé co já se nadostávala výprasků. U nás se používaly důtky a na holou prcinu to byl mazec! Pak klečení na hanbě se seřezaným zadečkem !

Kamila (So, 9. 4. 2011 - 10:04)

A to bylo přes sukni,nebo...Většinou dostávám na holou, stejně jak naposled. Rodiče říkaji že k výprasku patří stud a ten zajistí holý zadek.

Kamila (So, 9. 4. 2011 - 09:04)

Ty a tvoje spolužačky jste...No jak kdy. Někdy je stručný a rychlý výprask lepší než sáhodlouhé rozmlouvání.

:-o (So, 9. 4. 2011 - 07:04)

Ty a tvoje spolužačky jste nějaký sadistky masochistky né? Seřezáním dítěte si autoritu a respekt nezískáte, tím jenom ukazujete, jak jste ubohé, že to nedokážete řešit rozumně.

Petra M (So, 9. 4. 2011 - 07:04)

Taky souhlasím s tělesnými...Já dlouho váhala jestli výprask občas použít či ne a udělala jsem si malý průzkum u znamých a kolegyň z práce. Takže spolužačka ze základky teť učí na střední škole má dva kluky jsou na prvním stupni základy nad výprasky neváhá dokonce si na ně pořídila i rákosku a hošíci dostávají i na holou 3 až 6 švihanců není to moc ale prý je to vždy účinné. Kolegyně z práce zas dceru 2 stupeň základky usměrňuje nasekáním holého zadku ramínkem. Sousedka dcera už střední syn základka zas používá proutek spíše prý vyjímečně a když už tak na holou. Kolega z práce to s dcerami(už téměř dospělé slečny) občas řeší řemenem. Takže jsem toho názoru, že zasloužený přiměřený výprask nemůže uškodit ba naopak. Já když už je to neúnosné naplácám dceři rukou nebo vařečkou a většinou ji ty kalhotky taky před výpraskem taky stáhnu protože trochu studu k tomu zkrátka patří. Vím, že se na mně snese vlna kritiky ale přiměřený výprask od rodiče znovu zdůrazňuji přiměřený ! je i podle mých zkušeností dostatečně účinný trest který ve většině případů funguje.

Reklama

Přidat komentář