Reklama

Výprask vařečkou

odpověď (Ne, 15. 5. 2011 - 16:05)

NO JO, JENŠE ZA KOMAUŠŮ V...Máte pravdu nebýt výprasků mohli jsme už mít tady daleko více negramotů a nevychovaných debilů.Ale naši psychologové svými debilitami pomohou dohnat to co jsme špatnou správnou výchovou zanedbali.čím více hulvátů tím lépe.

Terka (Ne, 15. 5. 2011 - 11:05)

U nás to bylo vařečkou asi...Jak už jsem tu psala mám to podbné. Mamka se mně po průšvihu vždy jen zeptá tak jak to vyřešíme zarach(což znamená i zákaz PC a TV) nebo nasekat zadek? Poslední dobou beru vždy druhou variantu. Dostávám vařečkou a často je to úplně na holou. Sice se mi pak druhý den hůř sedí ale je to zas rychle odbytý a s mamkou jsme v pohodě.

anonymka (So, 14. 5. 2011 - 21:05)

NO JO, JENŠE ZA KOMAUŠŮ V DEVEDESÁTÍCH LETEH BILY VŠYCHNY PYTOMCI TAK TO PAK TOKY VIPADLO NE!! VÝPLSKY JSOU K HOVNU AKORAT OMEZUJOU NIE!! KDIŽ CHTĚLA ÚČA PO MEM DÍŤETI ABI PSALO OUKOL TAKI SEM JI PŘETÁHLA PŘED HOLKOU TAK ŠE JI CHYTLA VO STĚNU! CO SI TA COURA VO SOBE VÚBEC MISLÝ!!!!

Jitka (St, 11. 5. 2011 - 17:05)

Patřím ke generaci...U nás to bylo vařečkou asi tak do šesté třídy.Když jsem něco provedla tak jme šli do kuchyně musela jsem si sama vybrat vařečku a přinest jí tátovi.Vzala jsem první vařečku stejně to stípalo stejně taťka si mne přehnul přes koleno když jsem byla menší tak šly kalhotky dolů a už to pleskalo.Po výprasku jsem si natáhla kalhotky a s brekem jsem šla uklidit vařečku.Pak jasem poslední výprask dostala až v15ti,když jsešm se pozdě vrátila z diskotéky.To jsem od táty dostala poprvé a naposledy řemenem přes džíny na púlce zadku jsem měla obrovské jelito.

pamětník (Ne, 8. 5. 2011 - 18:05)

Popovídá si někdo o...Patřím ke generaci středních let.V 70tých a v 80tých letech dostal výprask skoro každý.Výprask byl tak trochu tabu.Každý se přirozeně styděl,že dostane,nebo,že dostal výprask.Většinou jsme šli do ložnice,mamka zamknula,aby tam nelezly zvědavci.Vytáhla se skříně pásek a poručila mi abych se ohnul.dostal jsem svůj díl.Před dětmi jsem dělal jako by nic.Když se někdo zeptal jestli jsem dostal tvrdil jsem ,že ne.Natož abych si šel stěžovat jako dnešní fagani.

Spank (Pá, 6. 5. 2011 - 11:05)

Popovídá si někdo o výprascí[email protected]

Bolí (Ne, 1. 5. 2011 - 22:05)

Bolí to i přes tu bundu ja tu někdo psal

S (So, 30. 4. 2011 - 17:04)

Lepší než vařečka je polít studenou vodou! To je lék na všechno.

Pavel (So, 30. 4. 2011 - 16:04)

leoši to je ale blbostNení..Já dostávám od táty 40-100 řemenem i vařečkou-bud kombinovaně nebo vcelku.

Maturák (Út, 26. 4. 2011 - 20:04)

Ale nesvlékat! Třeba víc přitlačil ale na holou ne-e

Pavel (Út, 26. 4. 2011 - 16:04)

a bolelo to prý stejně jako...Asi jsem otec Herodes,ale pokud budou dcery doma,budou respektovat sjednané podmínky.Myslím si,že výprask je naprosto vhodná reakce na nedodržení stanovených podmínek

Maturák (Út, 26. 4. 2011 - 00:04)

a bolelo to prý stejně jako na holou

Maturák (Út, 26. 4. 2011 - 00:04)

moje kamarádka říkala jak strašně byla bitá po maturitním plese v březnu. po oficiálním skončení se jelo domů ale ona se zdržela s kamarády a popila něco houby. měla dorazit po půlnoci ale diskotéka skončila až ve 3 hodiny a domů přišla ještě půl hoďky na to. ještě si prý nechala klíče doma a tak zvoněním vzbudila celej dům. trvalo to tak 10 minut než jí přišel dolů otevřít její taťka s páskem.A žádný domluvy, vzal jí prý za bundu odtáh za barák ohnul přes koleno a tak jí spráskal že ještě další ples byly vidět zmačkaný místa na jejích šatech.Když jsem se jí ptal od čeho to je nejdřív zrudla ale pak mi to řekla,ato měla šaty se spodničkama!!!

xxx (So, 23. 4. 2011 - 20:04)

máma mi mě každy den rano...100 ran?Dobrá pohádka.

J. (Pá, 22. 4. 2011 - 21:04)

Pokud ti, co sem píší, nekecají, tak musí okamžitě volat linku bezpečí tlf. 116 111.
Pokud si tu nějaký magor zvrací psychopatické ego, tak by zasloužil nakopat zadek. Jsou věci, se kterými se nežertuje.

............... (Pá, 22. 4. 2011 - 15:04)

máma mi mě každy den rano...ooooooo

petr (Pá, 22. 4. 2011 - 11:04)

To víš, my jsme v Čechách...bidlím u dědi na chalupjě a když zlobím tak mě ohne přes koleno sundámi kalhoty a slipy a nařežemě 25 na holou takovím páskem

:-) (Ne, 17. 4. 2011 - 21:04)

Kecy :-)

... (Ne, 17. 4. 2011 - 18:04)

máma mi mě každy den rano...chudinko.....

alena (So, 16. 4. 2011 - 14:04)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...máma mi mě každy den rano a večer ohne přes koleno a da mi 100 řemenem bolíto a kdiž mi da táta na holou rákosou tak to bolý eště víc a ted mě volaaaa pod si pro výprask auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Reklama

Přidat komentář