Reklama

Výprask vařečkou

:-) (Út, 5. 4. 2011 - 22:04)

A to bylo přes sukni,nebo přes kalhotky?

Kamila (Út, 5. 4. 2011 - 17:04)

Holky a kolik vám je?...Je mi 15 a když mě otec řezal, tak jsem opravdu na nějaké sexuální zneužívání ani nepomyslela. Celkem vím, že jsem si to zasloužila, ale fakt to bylo moc-ještě dneska mám na zadku modřiny...

:-) (Po, 4. 4. 2011 - 17:04)

Holky a kolik vám je? Nezavání to sexuálním zneužíváním?

jitka (Ne, 3. 4. 2011 - 21:04)

Tak jsem se včera hodně opozdila s příchodem a po delší době okusila rákosku.No bolelo to pořádně a zadek mám pruhovaný.Volala jsem kámošce a dopadla prý podobně.

:-) (Ne, 3. 4. 2011 - 19:04)

Radku,a teď tu o Karkulce,ju?

Ivana (Ne, 3. 4. 2011 - 16:04)

Pamatuji si na svůj snad...Taky souhlasím s tělesnými tresty pro děti, ale přijde mi zvláštní a moc ponižující být bit před celou vesnicí. Jak se k vám pak chovali dospělí a vaši vrstevníci?

Radek (So, 2. 4. 2011 - 17:04)

Pamatuji si na svůj snad největší a nejostudnější výprask, který jsem dostal ve svých třinácti letech. Bylo to ještě za komunistů, když jsem bydlel v Hovoranech na Moravě. Tenkrát jsem s klukama lezl po zahradách a kradl jahody, třešně apod., soutěžili jsme o to, kdo toho nakrade nejvíc. Bylo nám tenkrát asi 13-14 let a dost už s náma třískala puberta. Jenomže bohužel nás přitom zastihla, nějaká místní bába. My jsme si z toho samozřejmě pranic nedělali a ještě jsme ji řekli: "Drž hubu, babi!" Ale to jsme však neměli dělat. Ta to hned naprášila našim a už to bylo. Jeliž se zde všichni znali, tak se všichni naši rodiče dohodli s celou vesnicí. Sešli jsme se tenkrát v aule místního národního výboru. Tady jsme nanejprv museli odprosit všechny okradené a slíbit, že už to nikdy neuděláme, potom se ještě hluboce omluvit té staré paní. A pak jsme si museli stáhnout kalhoty a trenýrky až ke kotníkům a lehnout si na připravené lavice, tátové odepli řemeny a dali nám před celou vsí celkem slušný výprask. Řvali jsme, prosili, ale nic naplat. Dostali jsme svých 60 ran na holou a to před celou vesnicí. Pak jsme ještě 15 minut klečeli, ale mělo to jistý účinek, od té doby jsme všichni sekali latinu.

Možná by to taky dneska neuškodilo některým dětem.

Ado (So, 2. 4. 2011 - 11:04)

tak ja mam 16 a stale dostavam po holej aj ked si mozem vybrat medzi tym a zaracha no myslim ze je to lepsie ako zaracha. [email protected]

Kamila (So, 2. 4. 2011 - 11:04)

Já jsem včera dostala největší výprask svého života, modřiny na zadku budu mít ještě snad 14 dnů. Ve škole jsem celkem premiantka a nedělá mi problém se učit, ale středu jsme měli psát písemku z matiky a já v tom pěkně plavala, tak jsem si řekla, proč bych jednou za život nemohla bulat, domluvila jsem se s jednou spolužačkou, která je v tom celkem zběhlá a ráno místo abych šla do školy, tak jsem měla namířeno i s ní na autobus do města. Všechno bylo v pohodě až do včerejška. I omluvenka se mi povedla sfalšovat a učitelka nic nepoznala. Mamka pracuje v našem vesnickém obchodě a učitelka ve stejné vesnici bydlí, šla k ní nakoupit a nějak se mamka dozvěděla, že jsem nebyla ve škole. Když přišla domů, tak se mě v klidu zeptala, co celý týden ve škole a řekla, že počkáme na tátu. U večeře všechno řekla. Takový řev jsem ještě nezažila, prý jestli vím, co mi za to ve škole hrozí(2 z chování, problémy s přijmačkama, protože chodím do 9). Táta mi řekl, že dostanu takový nářez jak nikdy, jsem bita celkem často. U všeho byl můj brácha, který chodí do 7 a rodiče řekli, že bude i u výprasku ať jsem ponížená. Po večeři to začlo: musela jsem se jít vyčůrat a umýt a jenom ve spodním prádle přijít do obýváku. Tam jsem dostala kázání a rodiče zase řvali. Pak jsem si musela stáhnout kalhotky a lehnout přes tátova kolena, dostala jsem trochu rukou, pak si odepnul pásek a dal mi tolik, že jsem řvala a prosila, aby už přestal, ale řek mi, že bych zasloužila rákoskou, kdyby ji měl. Po výprasku jsem musela jít s holým zadkem kleknout do kouta a pak spát. Mamka mi napsala omluvenku za středu a řekla, abych se nedivila, že se mě učitelka ptá na výprask, protože jí řekla, že dostanu co se do mě vejde. Teď mám podmínku, že za cokoliv dostanu bez milosti výprask,

Genderista (Út, 29. 3. 2011 - 22:03)

Pst,jsou tu i dámy!!!

:-o (Po, 28. 3. 2011 - 05:03)

A hele, banda úchyláků, kterou vzrušujou výprasky se zde sešla, aby pohonila čůráky.

Aco (Ne, 27. 3. 2011 - 22:03)

a co jsi měla při výprasku na sobě? Nebo to bylo na holou?

Kačka (Ne, 27. 3. 2011 - 19:03)

Doufám, že mu to aspo?n...Radši se tomu budu snažit vyhnout.Bude mu divný,že nosím místo tanga bombardaky.Ale musím.Přes krátké kalhotky jsou vidět jelita.Proč jsem musela být bita tak nevhod.Když jsem s nikým nechodila tak jsem ani jednou nebyla bita a zrovna to muselo přijít nevhod.Už aby mi bylo18.

lidka (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

Ahoj,bude mi letos 17 a...Doufám, že mu to aspo?n uděláš rukou, protože 14 dní by to určitě nevydržel

Kačka (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

ahoj je mi 16, doma...Ahoj,bude mi letos 17 a včera jsem dostala od otce výprask rákoskou.Naposledy před tím jsem dostala řemenem,když mi bylo 14.Výprask rákoskou jsem dostala poprvé,po zadku mám pěkný šlince.Tu ženskou co jí tátovi prodala v erotickém obchodě proklínám.Se svým klukem se ted nejméně 14dní nemůžu pomilovat.Nechci aby viděl můj zadek po výprasku.

Natušíík (Út, 22. 3. 2011 - 22:03)

ahoj je mi 16, doma...No toto aj ja mám,len mna bije mama.Bije ma s varechou,ale tiež sa musím postavit do kuta :/ ponižujuceeee.........ma potom tyzden chalan ani poriadne za zadok chytit nemože :D chudáááčik :(

Zuzanka (Út, 22. 3. 2011 - 21:03)

ahoj je mi 16, doma...OMG

karolina (Út, 22. 3. 2011 - 19:03)

ahoj je mi 16, doma dostávám výprasky taky, když něco provedu tak táta vztane a začne si odepínat pásek se slovy:"tady už někdo nedostal dlouho na prdel" a nebo " tady někdo potřebuje výchovnou lekci" pak mě vezme za předloktí postavímě( když sedím) sedne si, položí si mě na klín stáhne mi kalhoty a kalhotky a dá mi jich většinou tak 25 až 30 občas je to už k nevydržení strašně při tom křičím a brečim
a pak mě postaví do kouta kde musím tak hodinu stát a ani se nehnout

Jana Fisher (Po, 21. 3. 2011 - 08:03)

přesně tak, každé dítě...A mohu vědět jak jsou Vaše děti staré a jak u vás výprask probíhá?

Zdenda (Ne, 20. 3. 2011 - 17:03)

Ahojte ja som Lenka mám 14...Ahoj Lenko já byl bit v pondělí.A ještě dneska mám trochu jelita

Reklama

Přidat komentář