Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Ness (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Ostatní kluci už koukají na pohádky tomu co dal čípek tak se už vykadil ale pořádně musel rovnou směrem koupelna tam se umyl do čista a v pokoji už čekala přítelkyně s čistými látkovymi plenky zase dostal 4 radši na široko a zabalil se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem stejně se kluci budou ještě jednou přebalování kolem 21 až 22 hodiny aby byli na noc v čistých plenkách dva braskove spí v jedné posteli a můj syn na druhé úplně sám ale šel jsem do auta pro dětskou postýlku skládací tak už můžete kluci do svých posteli mého syna dám do postýlky ale strejdo nemusíš a kluci dokoukat a vezměte si dudlíky a spát kolem 21 hodin bude potřeba vás prebalit tak jo strejdo tak mi se budeme ještě koukat do půl deváté ok kluci.

Pulec (Po, 11. 1. 2021 - 21:01)

to musy být zabavy kor když se počuraji nebo kakají všechny zaraz

Nass (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

No kojeneckou lahev skleněnou bych použil pouze doma a ven plastovou to máte stejně jako s plenkami na ven jednorázové pleny a na doma látkové pleny a že pod kombinézu zimní dáváte jednorázové pleny je dobrý takto jsme ze synem to udělali vzal si punčocháče a než si vzal kombinézu tak dostal dvě jednorázové pleny a přes ně radši svrchní kalhotky když jsme jeli autem tak měj jen jednu na sobě a v autě byl jen v bavlněných punčocháčich s plenkami sedí pravidelně v autosedačce s pěti bodovým pásem v autě se sice topí ale punčocháče má stahovací tak to pleny krásně drží. Jeli jsme k jedné známé na hory už minulou středu a když jsem tam dojeli tak syn hezky celou cestu spal když jsme dojeli k známé tak jsem ho nechal dospat v autě a pak jsem řekl známé jestli se její děti nebudou synovi smát že nosí plenky pod zimní kombinézou s punčocháči a ona neboj já mám také polo dospělé mimina má dvojčata 12 lété a můj syn tomu je 10 let. Ale ona mi řekla že ještě jim nezkoušela dát pod zimní kombinézu punčocháče s plenkami tak to prý zkusí. Mne kluci říkají strejdo jelikož dotyčná je přítelkyně a já mám syna v péči jelikož bývalá žena ho nechtěla z důvodu že je postižený na invalidním vozíku no to nevím jak na horách v kopci a sněhu budu používat invalidní vozík na sněhu ho budu vozit na saních ale na pevné zemi na vozíku mám to život ale já si poradím. Tak jsem syna odepl s pás a vyndal s auta a rovnou na přebalování jsem ho musel dát proto že hezky vonel a přítelkyně mi říkala že ho prebali klidně a já jí řekl že si ho prebalim sám že je zvyklý na mne no příšte to můžež zkusit ho prebalit. Tak nám pak udělala oběd pak jsem syna musel i nakrmit sám se nenaji bohužel ale co se divím že přítelkyně vše chápala. Pak jsem jí dal kojeneckou lahev aby když půjdeme ven aby měl v ní aspoň Sunar ke svačině a její děti vstali a koukali že tam jsme a jejich miminka řekla tady se nám nikdo asi posral tak kluci sundam vám plenky tak šel na řadu nejdříve jeden a já si vzal na starost druhého a on říkal strejdo ty mne prebalis proč by ne tak jsem rozpnul bodyčko a gum kalhotky a sundal mokré pleny ten byl jenom pomoceny tak jsem ho otřel ubrousky namazal mastí a zapudroval a on říkal že když chodí ven tak pleny nenosí a jeho mamka prohlásila že od dnešního dne budou mít pleny i venku tak jsem dal jednorázové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak zimní kombinézu a koukal že jsem ho oblékl já a druhý se obléká sám ale záviděl že jeho bratr má zimní kombinézu a on jen oteplovacky a já jsem se ho optal jestli má také pleny ne já je nechci ven no chtěl jsem ti dát taky zimní kombinézu tady od syna no když nechceš tak. Jó chtěl bych jí chceš ji tak si neber oteplovacky ale podmínka je že musíš mít pleny tak tedy si je nechám dát strejdo tak ti dám tedy pleny také jednorázové a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče které už vlastně máš a oblecu ti kombinézu zimní to je mého syna ten už je jak prebaleny tak oblikly. Tak přítelkyně přišla s koupelny a koukala že i její děti jsou oblečený a to dítě co si mělo vzít oteplovacky že mělo zimní kombinézu já jsem mu jí dal od mého syna no to tedy nevím jak bude chodit na WC bohužel nebude protože má pleny no to je zajímavé o demne jí nechtěl řekl že pleny ven nechce ty máš na ně asi jinou taktiku a koukám že tu druhou kombinézu zimní asi koupím on ji vůbec taky nechtěl. No a teď abych vzala tak balík plenek sebou se vším všudy a přebalovací podložky to nemusíš já v autě mám vše připraveno mám speciální batoh tam nosím plenky a veškeré dětské oblečení a masti a pudry a hlavně čistící ubrousky tak to jo kluci půjdeme po pevné cestě jelikož strejda nevezme invalidní vozík přes sníh achjo to vůbec nevadí ať si vezmou klidně boby tak se mému synovi také půjčí a vozík se bude také hodit stačí ho pustit s menšího kopce ale na boby si sednout musí dva a ten ho povozi to jó jasně strejdo no to koukám kluci jak na postižené dítě jste hodní. No to víš on necítí ruce a nohy takže celý je postižený ale neboj když se mu něco nelíbí tak se ozve o mluvu ještě nepřišel. Tak kluci už se vozte sami už mu to stačí teď si dá malou svacu klukům jsem také něco udělala máš tu kojeneckou lahev jo podám ti ji tak mi ji dej ale musím s batohu vyndat látkovou plenku jako brindak aby nedošlo k uspineni kombinézy když jí má tvůj syn. To mu není zima v těch prestizkach ne není vypadají úplně nové nojo já zapomněla když je stále na invalidním vozíku sorry nemusíš se omlouvat no kluci vy vypadáte jak pravé cunata a jeden z nich promluvil mami mne se chce kadit no kluci máte přeci plenky tak je použijte já jsem prohlásil no víš strejdo to asi nepůjde tak pořádně zatlačit a uvidíš jak to půjde a jeho mamka mu řekla když jsi se minule posral do punčocháču a do oteplovacek tak to je podobný akorát že teď kadis do plenek.

|||||||**** (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Tak si říkám, napsat tak dlouhý elaborát o sraní do plenek, to musí být hodně nasráno v hlavě. chtěl jsem to číst celé, ale to se nedá, ne že by mě bylo špatně, ale je mi divno, jak může být takový blb/ ka!

|||||||**** (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Tak si říkám, napsat tak dlouhý elaborát o sraní do plenek, to musí být hodně nasráno v hlavě. chtěl jsem to číst celé, ale to se nedá, ne že by mě bylo špatně, ale je mi divno, jak může být takový blb/ ka!

|||||||**** (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Tak si říkám, napsat tak dlouhý elaborát o sraní do plenek, to musí být hodně nasráno v hlavě. chtěl jsem to číst celé, ale to se nedá, ne že by mě bylo špatně, ale je mi divno, jak může být takový blb/ ka!

Pulec (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

tak jak to dopadlo s klukama

Matka (So, 9. 1. 2021 - 17:01)

Hlavně teď když se ochladilo a jsou venku tak mají 3 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak zimní kombinézu takto chodí stále více v plenkách teď přišel syn s dcerou z venku a syn byl durch mokrý ale i pokadeny a dcera jen pomočena tak si vysvlekli kombinézu a syn šel rovnou do vady ale musela jsem ho vysvlect s punčocháči a mokré pleny a umýt a pak jsem ho otrela větší osuskou a přenesla do pokoje na přebalování a pak se šla už sama dcera umýt a chtěla také pak přenést tak jsem syna chvíli nechala nahého úplně a už má v puse zase oblíbený dudlík a čeká až ho dám do plenek a pak jsem přenesla dceru taky na postel na podložku na přebalování dávání plen a dám každému 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a laclove bavlněné punčocháče a takto budou až do 21 hodin pak kontrola plenky a pak už spát budou. Na ven mají jednorázové pleny a na doma látkové pleny a co ostatní rodiče jak to děláte na doma a ven ono to je takto syn nosil pleny kvůli tomu že se pomocoval jak přes den a noc tak jsem mu prostě začala dávat pleny a dcera to jednou chtěla taky zkusit hlavně na noc dát plenky tak to zkusila a už nosí plenky asi celý týden ale jak přes den a noc musím připravit jim večeři syn to chce v kojenecké lahvi tak bude mít kaši a dcera chce zase normálni jídlo ale vždy na večer jako druhou večeři mají v kojeneckou lahev každý mají Sunar 6 plus s vitamíny atd. Syn používá dva dudlíky chce ale ještě třetí ale jak se do něj dá ovoce a nebo zelenina ale mixovana a pak to s něj vydudla tak uvidíme jestli mu ho pořídím. Zatím mám jen dvě kojenecké láhve ale plastové. A jaké koj láhev je lepší plastová a nebo skleněné já totiž o nich uvažuji o koupi. Poraďte mi prosím.

Dáša (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

No, úplně běžné to není, ale nijak nenormální taky ne. Tak třeba v arabských destinacích je to celkem často k vidění, ale třeba dost normální je to taky v Kanadě, Francii nebo v Německu. To záleží na tom, jak k tomu kde přistupují. My těm dětem, co mají nárok na vlastní sedadlo a mají plíny, říkáme kachničky, protože dostanou plínu těsně před nástupem na palubu, ještě jí nemají tak zformovanou na tělo a drží jim to nožky trochu od sebe a chodí jako káčata. Osobně jsem za každou kachničku vděčná, protože likvidace pomočeného sedadla nám jen přidělává práci. Udělala jste určitě dobře, že jste mu plenu dala. Kolikrát ji mají i o hodně starší děti.

Matka (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

Ano zda se to normální je lepší aby dítě mělo pleny než aby v letadle šlo na WC a chytlo nijaky virus mi taky synovi a dceři dáváme plenky na cestu dlouhou či krátkou a vždy jsou úplně v pohodě a je jim synovi 12 let a dceři 14 let vím že by jednorázové pleny neměli už mít ale mají je pro jistotu ale ne vždy jsou pleny suchý vždy se pocuraji a nebo pokadi dcera ty pleny má pod leginy ale má i punčocháče a leginy a syn to má že má 2 látkové pleny a jednorázové pleny pak punčocháče a kombinézu zimní chtěl to tak to prostě má a vůbec nikdy žádný problém s nošením a přebalováním nemá. Pleny jsou jako jistota pro uspineni buď pocurani a nebo kladení. Ale i doma vyžadují mít pleny na noc ale mají už klasické látkové pleny.

Nikdo (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

Když si zaplatíte 1 třídu tak pohoda (: lepší než chudák dite nosit plenku když mu je nad 3 roky s toho bude mít trauma

Martina (Pá, 8. 1. 2021 - 13:01)

Můj vnuk měl plenky do letadla nedávno ještě v 8.letech! To se vám zdá normální?

Nikdo (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

Jo to je na hlavu

Dáša (Pá, 8. 1. 2021 - 12:01)

Asi by jste se divili, kolik vidím na palubě dětí nad tři roky s ranečkem mezi nohama. A je jedno, jak dlouho se letí.

A (Čt, 7. 1. 2021 - 09:01)

Ano používají se ale i snapi sponku také na látkové pleny kdybych vazala na draka to syn s dcerou mají nejraději 4 látkové pleny a pátá plenka je udělaná a zavazování na draka a sepnuta se snapi sponkou a na konec svrchní kalhotky a buď punčocháče a nebo dupačky podle toho jak si vyberou oni 12 a 14 let. U nás je stále pomocovani hlavně v noci a občas i přes den tak se dávají látkové pleny a ostatní dětské oblečení.

Radim (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Používáte někdo rozporky?

Matka (St, 6. 1. 2021 - 11:01)

Taky jsem byla ze synem a kamarádem na horách a klukům jsem dala punčocháče a kombinézu zimní a každý dostal do kombinézy a punčocháču 2 látkové pleny a jednorázové pleny celý den byli venku a hezky si to užívali ten den a vůbec jim nepripadlo že oba mají pleny večer přišli domů a sundali si kombinézu a já jsem je šla oba prebalit do čistých plenek a oba měli pěknou nadílku v plenkách tak jsem jim sundala pleny a punčocháče a otrela jsem je a šli se umýt. A čisté pleny jsem jim dávat ale oni si o ně řekli sami tak jsem každému dala 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko pak byla večeře a pak byli unavení a šli spát a ještě jsem s nimi na horách mám tady malou chatu do školy nechodí mají distanční výuku můj syn chodí do 4 třídy a kámoš do 6 třídy na syna jsem zimní kombinézu sehnala ještě normálně je menší postavy ale na kamaráda jsem ji dala ušít na zakázku s punčocháči ty se dají sehnat a bodyčka jsou také ušité na zakázku a látkové pleny používám dětské 80x80 ty jim jsou normálně a svrchnimi kalhotky také? A jednorázové pleny mám ze zdravotních potřeb č.M mají kamaráda máma dělá v nemocnici a občas mi plenky přináší s nemocnice. Teď se kluci ještě učí každý má svůj vlastní počítač a plenky mají ještě s noci nebyli vůbec pocurany ani pokadeny tak jsem jim pleny ještě nechala pak odpoledne půjdou ven tak dám jednorázové pleny a punčocháče a zimní kombinézu mají stahovací punčocháče tak plenky stačí jednorázové pleny a možná dám i frote pleny do vnitr pro lepší savost. Teď mi syn řekl že se pomocil a pokadil do plenek koukám že měl pokrcene nohy tak kadil tak ho prebalim do čistých látkových plen tak jdu na něj s plenkami mami prosím prebalis mne prosím to víš že tě prebalim do čistých plenek tak jdu prebalit a teto já jsem také pomoceny tak tě také prebalim teď mají přestávku tak je mohu prebalit oba syna jsem musela i celého prevlect měl to i v punčocháčích tak jsem mu dala pleny na široko ale o dvě více takže 6 látkových plen a čisté punčocháče a bodyčko prebalit jsem ho musela v koupelně na přebalovací podložce namazala a zasypat pudrem a pokračoval ve výuce druhému jsem vyměnila pleny také ale v pokoji ten dostal 4 látkové pleny také na šířku složené. Pak odpolední program je čeká ale po výuce a před obědem přebalování a na dvě hodiny si musí lehnout a potom se vymění plenky jednorázové s frote plenkou a punčocháče a zimní kombinézu dostanou a můžou vyjít ven.

Monika (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

Ahoj , o víkendu jsem už nestihla napsat , byla jsem s dcerou na výletě v Olešnici na kopci si zasáňkovat , hrozný, lidí hromada , nikde okýnko, zavřený toalety , ale užili jsme si to a tak jsme v neděli vyrazili zase, tentokrát ale dostala dcera pod kombinézu i jednorázovku a nabalila jsem nám sebou sendviče. Parádní odpoledne. Rozhodně doporučuji vyrazit než zakážou i to. Jen doporučuji dát pleny, jídlo sebou a roušky mí připraveny, v neděli už tam chodila policie a hlídala to.

Radim (Ne, 3. 1. 2021 - 23:01)

Klukovi dávám 4 látkové a abdukční plenu na vrch, přes to igelitové kalhotky a pevný korzet

Martin (Ne, 3. 1. 2021 - 22:01)

Dnes jsme se že 14 letým synem vrátili ze Šumavy. Celou dobu na sobě měl plenky. My dáváme jednorazovky, je to jednodušší, zvládne to už i sám a vejdou se mu i po džíny. Doma nebo v autě do nich dělá všechno. Jinak je nosí dobrovolně, protože je chtěl nosit. Někdo má podobně starého syna, pište prosím vaše zkušenosti sem nebo mě na mail [email protected]

Reklama

Přidat komentář