Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

|||||||**** (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Tak si říkám, napsat tak dlouhý elaborát o sraní do plenek, to musí být hodně nasráno v hlavě. chtěl jsem to číst celé, ale to se nedá, ne že by mě bylo špatně, ale je mi divno, jak může být takový blb/ ka!

|||||||**** (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Tak si říkám, napsat tak dlouhý elaborát o sraní do plenek, to musí být hodně nasráno v hlavě. chtěl jsem to číst celé, ale to se nedá, ne že by mě bylo špatně, ale je mi divno, jak může být takový blb/ ka!

|||||||**** (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Tak si říkám, napsat tak dlouhý elaborát o sraní do plenek, to musí být hodně nasráno v hlavě. chtěl jsem to číst celé, ale to se nedá, ne že by mě bylo špatně, ale je mi divno, jak může být takový blb/ ka!

Pulec (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

tak jak to dopadlo s klukama

Matka (So, 9. 1. 2021 - 17:01)

Hlavně teď když se ochladilo a jsou venku tak mají 3 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak zimní kombinézu takto chodí stále více v plenkách teď přišel syn s dcerou z venku a syn byl durch mokrý ale i pokadeny a dcera jen pomočena tak si vysvlekli kombinézu a syn šel rovnou do vady ale musela jsem ho vysvlect s punčocháči a mokré pleny a umýt a pak jsem ho otrela větší osuskou a přenesla do pokoje na přebalování a pak se šla už sama dcera umýt a chtěla také pak přenést tak jsem syna chvíli nechala nahého úplně a už má v puse zase oblíbený dudlík a čeká až ho dám do plenek a pak jsem přenesla dceru taky na postel na podložku na přebalování dávání plen a dám každému 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a laclove bavlněné punčocháče a takto budou až do 21 hodin pak kontrola plenky a pak už spát budou. Na ven mají jednorázové pleny a na doma látkové pleny a co ostatní rodiče jak to děláte na doma a ven ono to je takto syn nosil pleny kvůli tomu že se pomocoval jak přes den a noc tak jsem mu prostě začala dávat pleny a dcera to jednou chtěla taky zkusit hlavně na noc dát plenky tak to zkusila a už nosí plenky asi celý týden ale jak přes den a noc musím připravit jim večeři syn to chce v kojenecké lahvi tak bude mít kaši a dcera chce zase normálni jídlo ale vždy na večer jako druhou večeři mají v kojeneckou lahev každý mají Sunar 6 plus s vitamíny atd. Syn používá dva dudlíky chce ale ještě třetí ale jak se do něj dá ovoce a nebo zelenina ale mixovana a pak to s něj vydudla tak uvidíme jestli mu ho pořídím. Zatím mám jen dvě kojenecké láhve ale plastové. A jaké koj láhev je lepší plastová a nebo skleněné já totiž o nich uvažuji o koupi. Poraďte mi prosím.

Dáša (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

No, úplně běžné to není, ale nijak nenormální taky ne. Tak třeba v arabských destinacích je to celkem často k vidění, ale třeba dost normální je to taky v Kanadě, Francii nebo v Německu. To záleží na tom, jak k tomu kde přistupují. My těm dětem, co mají nárok na vlastní sedadlo a mají plíny, říkáme kachničky, protože dostanou plínu těsně před nástupem na palubu, ještě jí nemají tak zformovanou na tělo a drží jim to nožky trochu od sebe a chodí jako káčata. Osobně jsem za každou kachničku vděčná, protože likvidace pomočeného sedadla nám jen přidělává práci. Udělala jste určitě dobře, že jste mu plenu dala. Kolikrát ji mají i o hodně starší děti.

Matka (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

Ano zda se to normální je lepší aby dítě mělo pleny než aby v letadle šlo na WC a chytlo nijaky virus mi taky synovi a dceři dáváme plenky na cestu dlouhou či krátkou a vždy jsou úplně v pohodě a je jim synovi 12 let a dceři 14 let vím že by jednorázové pleny neměli už mít ale mají je pro jistotu ale ne vždy jsou pleny suchý vždy se pocuraji a nebo pokadi dcera ty pleny má pod leginy ale má i punčocháče a leginy a syn to má že má 2 látkové pleny a jednorázové pleny pak punčocháče a kombinézu zimní chtěl to tak to prostě má a vůbec nikdy žádný problém s nošením a přebalováním nemá. Pleny jsou jako jistota pro uspineni buď pocurani a nebo kladení. Ale i doma vyžadují mít pleny na noc ale mají už klasické látkové pleny.

Nikdo (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

Když si zaplatíte 1 třídu tak pohoda (: lepší než chudák dite nosit plenku když mu je nad 3 roky s toho bude mít trauma

Martina (Pá, 8. 1. 2021 - 13:01)

Můj vnuk měl plenky do letadla nedávno ještě v 8.letech! To se vám zdá normální?

Nikdo (St, 10. 2. 2021 - 18:02)

Jo to je na hlavu

Dáša (Pá, 8. 1. 2021 - 12:01)

Asi by jste se divili, kolik vidím na palubě dětí nad tři roky s ranečkem mezi nohama. A je jedno, jak dlouho se letí.

A (Čt, 7. 1. 2021 - 09:01)

Ano používají se ale i snapi sponku také na látkové pleny kdybych vazala na draka to syn s dcerou mají nejraději 4 látkové pleny a pátá plenka je udělaná a zavazování na draka a sepnuta se snapi sponkou a na konec svrchní kalhotky a buď punčocháče a nebo dupačky podle toho jak si vyberou oni 12 a 14 let. U nás je stále pomocovani hlavně v noci a občas i přes den tak se dávají látkové pleny a ostatní dětské oblečení.

Radim (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Používáte někdo rozporky?

Matka (St, 6. 1. 2021 - 11:01)

Taky jsem byla ze synem a kamarádem na horách a klukům jsem dala punčocháče a kombinézu zimní a každý dostal do kombinézy a punčocháču 2 látkové pleny a jednorázové pleny celý den byli venku a hezky si to užívali ten den a vůbec jim nepripadlo že oba mají pleny večer přišli domů a sundali si kombinézu a já jsem je šla oba prebalit do čistých plenek a oba měli pěknou nadílku v plenkách tak jsem jim sundala pleny a punčocháče a otrela jsem je a šli se umýt. A čisté pleny jsem jim dávat ale oni si o ně řekli sami tak jsem každému dala 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko pak byla večeře a pak byli unavení a šli spát a ještě jsem s nimi na horách mám tady malou chatu do školy nechodí mají distanční výuku můj syn chodí do 4 třídy a kámoš do 6 třídy na syna jsem zimní kombinézu sehnala ještě normálně je menší postavy ale na kamaráda jsem ji dala ušít na zakázku s punčocháči ty se dají sehnat a bodyčka jsou také ušité na zakázku a látkové pleny používám dětské 80x80 ty jim jsou normálně a svrchnimi kalhotky také? A jednorázové pleny mám ze zdravotních potřeb č.M mají kamaráda máma dělá v nemocnici a občas mi plenky přináší s nemocnice. Teď se kluci ještě učí každý má svůj vlastní počítač a plenky mají ještě s noci nebyli vůbec pocurany ani pokadeny tak jsem jim pleny ještě nechala pak odpoledne půjdou ven tak dám jednorázové pleny a punčocháče a zimní kombinézu mají stahovací punčocháče tak plenky stačí jednorázové pleny a možná dám i frote pleny do vnitr pro lepší savost. Teď mi syn řekl že se pomocil a pokadil do plenek koukám že měl pokrcene nohy tak kadil tak ho prebalim do čistých látkových plen tak jdu na něj s plenkami mami prosím prebalis mne prosím to víš že tě prebalim do čistých plenek tak jdu prebalit a teto já jsem také pomoceny tak tě také prebalim teď mají přestávku tak je mohu prebalit oba syna jsem musela i celého prevlect měl to i v punčocháčích tak jsem mu dala pleny na široko ale o dvě více takže 6 látkových plen a čisté punčocháče a bodyčko prebalit jsem ho musela v koupelně na přebalovací podložce namazala a zasypat pudrem a pokračoval ve výuce druhému jsem vyměnila pleny také ale v pokoji ten dostal 4 látkové pleny také na šířku složené. Pak odpolední program je čeká ale po výuce a před obědem přebalování a na dvě hodiny si musí lehnout a potom se vymění plenky jednorázové s frote plenkou a punčocháče a zimní kombinézu dostanou a můžou vyjít ven.

Monika (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

Ahoj , o víkendu jsem už nestihla napsat , byla jsem s dcerou na výletě v Olešnici na kopci si zasáňkovat , hrozný, lidí hromada , nikde okýnko, zavřený toalety , ale užili jsme si to a tak jsme v neděli vyrazili zase, tentokrát ale dostala dcera pod kombinézu i jednorázovku a nabalila jsem nám sebou sendviče. Parádní odpoledne. Rozhodně doporučuji vyrazit než zakážou i to. Jen doporučuji dát pleny, jídlo sebou a roušky mí připraveny, v neděli už tam chodila policie a hlídala to.

Radim (Ne, 3. 1. 2021 - 23:01)

Klukovi dávám 4 látkové a abdukční plenu na vrch, přes to igelitové kalhotky a pevný korzet

Martin (Ne, 3. 1. 2021 - 22:01)

Dnes jsme se že 14 letým synem vrátili ze Šumavy. Celou dobu na sobě měl plenky. My dáváme jednorazovky, je to jednodušší, zvládne to už i sám a vejdou se mu i po džíny. Doma nebo v autě do nich dělá všechno. Jinak je nosí dobrovolně, protože je chtěl nosit. Někdo má podobně starého syna, pište prosím vaše zkušenosti sem nebo mě na mail [email protected]

Z (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

Z

Martin (Ne, 3. 1. 2021 - 22:01)

Dnes jsme se že 14 letým synem vrátili ze Šumavy. Celou dobu na sobě měl plenky. My dáváme jednorazovky, je to jednodušší, zvládne to už i sám a vejdou se mu i po džíny. Doma nebo v autě do nich dělá všechno. Jinak je nosí dobrovolně, protože je chtěl nosit. Někdo má podobně starého syna, pište prosím vaše zkušenosti sem nebo mě na mail [email protected]

M. (Ne, 3. 1. 2021 - 13:01)

Já si to dovedu představit protože mít ten problém s plenami ve 26 letech.

Reklama

Přidat komentář