Reklama

Antidepresiva

Petr (St, 17. 10. 2007 - 18:10)

Ahoj, co myslíte, mohly by mít antidepresiva nějaký dlouhodobý vliv na potenci? Nejdřív jsem bral Serlift, potom Effectin. Při jejich užívání byly můj zájem o sex a vzrušivost vždycky mohutně potlačeny a po vysazení Effectinu se to na rozdíl od vysazení prvního léku už nevrátilo do normálu. Neberu ho už pár měsíců a mám čím dál větší problém se vzrušit. Může to mít nějakou souvislost? Je mi 28 a na stres, alkohol a podobně bych to neviděl, nic z toho není. Nikdy dřív se mi to nestalo.

Dennis (Po, 15. 10. 2007 - 13:10)

Nazdar lidi, chtěl bych se vas na něco zeptat, jde o léčbu Coaxilem a s tím i duševní nemoc spojena. Běžně se o tom nepíše, ale velice často jsem nachlazeny bez teplot ci kašle, jen od stalu jde citit chlad a celkove se citim spatne,dela to tady nekomu nebo mam jit na testy nejaky???dík

rena (Čt, 11. 10. 2007 - 23:10)

zkuste si říct o cipralex mám s ním skutečně dobrou zkušenost,nástup účinků asi za dva týdny, z vedl ,účinků jen asi 3 neděle frigidita ale pak se to upravilo vše je ok,ta úleva oíd úzkostí,depresí a bušení srdce,nádhera

carex (St, 10. 10. 2007 - 16:10)

Na Neurolu je možné si vytvořit závislost. Rozhodně by se neměl brát pravidelně delší dobu.

Vašek (Pá, 5. 10. 2007 - 11:10)

Beru Mitrazem 45 mg večer již 6 týdnů, stav deprese se moc nezlepšil, překonávám to 1 až 2x denně 0,5 mg Neurolu. Nemohu si na něj vytvořit závislost ?

carex (Čt, 4. 10. 2007 - 13:10)

Neurol by se rozhodně měl vysazovat postupně. Může se objevit úzkost.

Jana (Čt, 27. 9. 2007 - 17:09)

Chtěla bych se zeptat, co můžu čekat, když sama vysadím neurol, který beru už třičtvrtě roku. Díky Jana

Dája (Po, 24. 9. 2007 - 20:09)

Dobrý den ,Paní doktorka a všechny samozřejme na tomto portálu,
Paní doktorko mám problem a potrebovala bych poradit, pred 4 lety jsem se nervove zhroutila na tolik ze z vahy na 60 jsem zhubla na 42 9 mesicu trvalo nez se vlastne zjistilo ze me stavy buseni srdce a astrach a z panika je od nervu atd, nasla jsem si psychyatricku , napsala mi leky Deniban a byl to asi nejlepsi lek ,zacala jsem opet jist,ale nemela jsem mesicni cyklus a tak mi tenkrat naspala welbrutrina v tom spocíva cely problem, nesedl mi a ja se dostala na opacnou stranu, az na myslenky sebevrazdy atd,lek mi byl okamzite vysazen ! byl to hrozny pocit , napsala mi tedy coaxil brala jsem ho druhym rokem a v celku v poradku fungoval ,jen ted jsem se dostavala do neakyho stresu ze opet buseni srdce strach ,plactivost atd ,a brala jsem k tomu nini na predepsani i oxazepan 2 - 3 denne ,coaxila se uzivala driv 3 dene potom stacil jednou dene a ted pri problemech 3 denne , nini mi ale mpani doktorka doporucila anapsala leky Sertralin Sandoz ktery mám brát pullku a po 6 dnech cely jednou dene a na noc mi predepsala Mirtazepine -Teva 4 dny pulku na noc a po 4 dnech 1 celý a v tom spocíva problem, paní doktorko mam panicky strach ,abych se nedostala spet do toho soku a depresi a sebevrazd jako pri brani welbrutrinu a to seukazalo uz po 2 -3 dnech ,jsem hodne citliva ,lekava,a takovy proste poserka, mam malickeho synka a staram se jeste o nevlastni sestru 17 ,doma panuje klid a pohoda takze nemam niak zvlast problemy,chodim do prace a pomahame handicapovanym jinak jsem graficka ,jen ziji sama prodelala jsem tezky rozchod pred rokem,jeste drive nez se chlapec narodil,pani doktorko cetla jsem v pribalovem letaku ze coaxil by se s inhibitory mono ...nemeli uzivat a pri prestupu by melo byt 2 tydny pauza a nebo 24 hodin ,ale preci lek ktery mi naspala Sertralin Sandoz je inhibitor také sice jine bazy,tak nevim,prosim poradte mam obavy ,protoze mam maleho synka a potrebuji fungovat ,s nad nebudu neak ospala,posledni dny pri uzivani coaxilem jsem prave mela vzdy slabost atd ,a buseni srdce bolesti hlavy a td ,vzdy v obchodu , ve meste atd, kdyz jsem byla pobliz domu nezatezovalo me to tak,,je vsak pravda ze jsem brala i leky na bolesti jako je paralen extra a neaky lek na zada co mi napsal doktor, ale hodne me to vyradilo s denniho rytmu , takova panika ze se mi zase udela soufl, a td nebo strach ve vytahu atd , na takoveto fobie jsem nikdy netrpela?nechaputo,jen je pravda ze se o sebe hodne bojim,je to take druh fobie ,kdyz si ctu casto pribalovy letak od leku novych co neznam,abych se neotravila atd , ze se bojim chodit do mesta abych sebou nesekla pred lidma , s pocitem co by bylo s malym a ted tedn strach s leky a indikaci na nove leky,prosim poradte mi pani doktorko jsem jiz zoufala nemusim se tedy bat s podavanim novych leku nebo mam mit obavy, nejvetsi problem vidim v tom ze sestra jede na den pric se skolou a ja tu budu sama s miminkem,tak abych to zvladla,mam je zacit brat jiz od zitrka ,dekuji za odpoved.Dája Liberec 27

David (Po, 24. 9. 2007 - 19:09)

Já taky na Serlift chlastám, a dost, jediné nebezbečí je, že vám to AD nebude tolik zabírat. Jinak to není žádný problém.

danyda (Po, 24. 9. 2007 - 18:09)

já beru Serlift, což má být prý jen jinak pojmenovaná Zoloft. No a tohle vůbec neřeším! Piju jak chci, a někdy hodně, i tvrdej, když jsem s kámošema v hospodě. Jen když se hodně opiju a vrátím se domů k ránu, tak si ten den nevezmu léky, prý je to tak lepší.

Helena (Po, 24. 9. 2007 - 17:09)

Může se pít při léčbě AD Zoloft alkohol,mysím
přiměřeně? Děkuji za odpověd

Helena (Po, 24. 9. 2007 - 17:09)

Může se pít při léčbě AD Zoloft alkohol,mysím
přiměřeně? Děkuji za odpověd

Hi (St, 19. 9. 2007 - 09:09)

To eva: Seropram může někdo snášet špatně, požádej svého lékaře o změnu a rozhodně řekni, že ti nedělá dobře, že je ti po něm zle. Sám vím, že některé léky můžou na někoho působit dobře a na jiného špatně. Je to individuální. Chce to najít ten správný lék. Na co konkrétně máš ten Seropram? Antidepresiv je celá řada, tak je potřeba najít to správné řešení. Já už mám třetí a jsem s ním spokojen.

Martina (St, 19. 9. 2007 - 09:09)

Má někdo zkušenosti s vedlejšími účinky při braní Asentry, já ji beru pátý den a trápí mě výrazná nepavost, nevíte zda a za jak dlouho to přejde?

eva (Út, 18. 9. 2007 - 15:09)

Již 40 dní beru Seropram 1 - 20mg ráno. Protože potíže neustoupily byla dávka zvýšena na 2 tablety. 4asto se u mě objevuje slabost až na omdlení třes pocit na zvracení. Nevím jestli mám přerušit léčbu nebo zkoušet jiné preparáty.

carex (So, 15. 9. 2007 - 14:09)

Citalon je dobý a je šetrný.

carex (So, 15. 9. 2007 - 14:09)

Citalon je dobrý je šetrný.

marek (Po, 10. 9. 2007 - 11:09)

Navštívil jsem psychiatra a ten mi skoro z fleku předepsal Citalon. Máte s ním nějaké zkušenosti?

marek (Út, 4. 9. 2007 - 17:09)

Jde o strátu partnera.Jeho odchod ode mě. Nedokážu se s tím vyrovnat a děsí mě jak dlouho to už trvá. Jeho stráta vyvolala ještě mnoho dalších problémů v ostatních oblastech života,které jdou najednou kolem mě,přehlížím je. Jde o zásadní problémy,ale jsem fixovaný pořát na ni. Stojím na místě. Co mám dělat? Mám se v tom patlat a doufát,že se to uklidní a budu schopný znovu žít,nebo to zkusit házet za hlavu a snažit se nato nemyslet? Mám doopravdy vyhledat pomoc? Nezaryje se mi to ještě hlouběji do hlavy a nebudu tomu příkládat o to větší váhu?

Lálina (Út, 4. 9. 2007 - 16:09)

Marku, pokud chceš, napiš mi na fajnofka"email.cz. Mám podobné problémky.

Reklama

Přidat komentář