Reklama

prvni masturbace

Alča (Po, 28. 12. 2020 - 15:12)

Jsem na tom tak stejně. Taky už od školky. Jsme rodina, dcera a syn a řeklo by se milující manžel avšak není nad to, když si to udělám sama. Je to moje největší potěšení.

Abe (Po, 28. 12. 2020 - 18:12)

Poprvé mi to dělaly sestřičky v nemocnici po operaci přirostlé předkožky v pěti letech, to moc bolelo. Pak najatá ošetřovatelka. Uměla mi udělat takové potěšení, že jsem se to sám musel dlouho učit. Takže první sebeukájení, nic moc, ale dnes jsem jej dotáhl k naprosté dokonalosti. V podstatě je to jediná skutečná radost, ke které nikoho nepotřebuji.

Pavel (Po, 28. 12. 2020 - 04:12)

Já bych se styděl,neobdělávat manželčinu zahrádku,těžko bych jí vysvětloval,že jsem nebyl za jinou,ale udělal jsem si to rukou.

Luky (Po, 21. 12. 2020 - 14:12)

Mě vlastně první masturbaci udělala sestra. Bylo mi 9 let a jí bylo 14. Nevěděl jsem ani co je to nadrženost atak. Jednou když rodiče byli pryč jsem byl ve sprše a sestra byla zřejmě nadržená. Když jsem vylezl ze sprchy, tak jsem šel do svého pokoje se obléct, ale v tu chvíli tam byla sestra. Lekl jsem se ji a styděl jsem se, tak jsem si dal ruce před ptáka. Sestra říkala , že se nemusím stydět a ať si dam ruce pryč, ale já nechtěl a tak mě strčila na postel a říkala ať zůstanu ležet. Lehla si vedle mě a vzala mi ho do ruky a začala dělat pohyby nahoru a dolu a řekla ať zavřu oči a ať si to užívám. Jenže já nevěděl co si mám užívat , ale po chvilce se mi to začalo příjemné líbit a začal mi stát. Sestra dosáhla toho čeho chtěla a viděla , ze se mi to líbí a tak přidala pusu, v tu chvíli se mi to líbilo čím dal víc a ucitil jsem ve mě krásný pocit a bylo to i vidět na obličeji. Sestra věděla, že jsem se udělal a řekla jestli se mi to líbilo a já ze ano a moc. Sestra se mě zeptala , jestli ji nechci vidět nahou a já ze ano a poprvé jsem viděl holku nahou včetně její kundy. Líbila se mi a furt jsem se ji díval dolu a najednou si s ni začala hrát ona a řekla mi, ať jdu blíž a tak jak si hrála ona , tak jsem to měl dělat já, tak jsem ji poslechl a vlastně jsem dělal sestru a ani o tom nevěděl, řekla mi , ať jazykem ji ližu pipinu stejně jako když lížu nanuk, tak jsem ji začal lizat a po chvilce se začala kroutit a vzdychat rychleji a udělala se a řekla , ze stačí a já nevěděl proč. Viděla ze mi stojí znovu a řekla , ať si lehnu, tak jsem si lehl a řekla ať znovu zavřu oči. Mezitím si ho chytla a strčila si ho do pipiny a začala na mě jezdit. Já otevřel oči a viděl jsem , že můj pták je uvnitř její kundy. Mě se to líbilo moc a ji taky podle pohledu. Já zase ucitil příjemný pocit a po chvilce i ona. Slezla ze mě a řekla , ať se neoblikam a ať jdu k ni do pokoje si lehnout. Ležely jsme vedle sebe nahý a ptala se mě , jestli vím co jsme dělali a já ze ne a ona , že to byl sex. Tohle byla moje první masturbace a zároveň i sex.

Pablo 82 (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Opakovalo se to ještě někdy??
Každopádně krásně zvrhlé.
Ale nádherný zaúčování.
Jak je to dlouho,co se to stalo,jestli se můžu zeptat???

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

Dobré

Z (Po, 21. 12. 2020 - 14:12)

Z

TtT (St, 9. 12. 2020 - 20:12)

Já už si ho honil nějaký ten čas, ale o tom tady nechci psát. Vzpomněl jsem si totiž na moje první honění někomu jinému a to mému bratrancovi. Jsme stejně stáří a už nevím kolik nám tehdy bylo. Řekl bych že tak kolem 13, možná 14 nám mohlo být. Nějak jsme u sebe přespávali a večer přišla řeč na honění a tak věci kolem toho všeho. Pak už jsme oba honili své ptáky. Už si nevzpomínám, jak na to došlo, ale vím, že jsem ho bratrankovi začal honit a dokonce jsem mu ho i lizal nekouřil, to jsem ještě nevěděl jak a to přišlo až později. Takže jen Lízal a poznával chuť jiného penisu. Ale dál jsem mu ho honil a vím že říkal, že už bude a pak začal stříkat a bylo zajímavé mít poprvé na ruce sperma někoho jiného, než svoje. Pak jsem chtěl aby udělal on mě a tak mi ho taky honil a Lízal mi ho. Vzpomínám že jsem mu ho chtěl strčit do zadku, ale tenhle večer se mi to ještě nepodařilo. A tak mi ho dál honil až jsem taky začal stříkat. A opět to bylo něco jiného než, když jsem si to dělal sám.
Tím začali naše hrátky, které trvali asi 3 roky.

Láďa (Út, 8. 12. 2020 - 16:12)

Co si vzpomínám, masturbovat jsem začal v 6 letech. Nevěděl jsem co to je, ležel jsem v postýlce mezi nohami jsem měl peřinku, hrál si s pindíkem a najednou přišel slastný, krásný pocit. Potom jsem si k navození tohoto pocitu strkal mezi nohy peřinku, nebo polštář, třel jsem si pindíka a nádherně jsem se udělal. Nemohl jsem se toho nabažit a kdykoli jsem byl v pokoji sám, tak jsem si to na gauči s polštářem mezi nohami dělal. Až někdy od 10 let jsem masturboval pomocí ruky. Jsem hodně let ženatý a s manželkou mimo pravidelné soulože i vzájemně masturbujeme.

Thed (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Na thed2503.gmail.com si můžeme o masturbaci pokecat nebo poslat fotečky

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 15:12)

Moje první honění bylo v 10 ti když mě to učil nějakej starší kluk u rybníku když jsem se tam byl vykoupat. Byl jsem tam zrovna sám a tak sem se svlíknul do naha a když jsem pak seděl v trávě tak tam přišel o trochu starší kluk a šel se koupat ve slipech ,potom když vylezl tak si ty slipy sundal a sednul si do travy kousek vedle mě a hrál si s pinďou ,já se styděl a dělal jsem že na něj nekoukám ale on na mě začal mluvit a tak jsme se začaly bavit zatím co si on pořád hrál ,po chvylce se mě zeptal jestly si taky takhle hraju se svym mrňousem no a ja mu řekl že jsem to tak jako on ještě nedělal ,On si ke mě přisednul blíž a řekl mi abych si lehnul že mi to ukáže a hned si vzal mojeho malýho mezi prsty a začal mi ho přetahovat ...... klidně se kazdýmu přiznam ze se mi to moc líbilo a tak jsem se ho za chvilku zeptal jestly to taky můžu skusit u něj , řekl že ano a ja poprvé honil .

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 15:12)

A kolik mu bylo? Udělal si ho?

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

Mě bylo 10 a jemu asi 12 ...13 jo udělal vystřikl a já od toho dne věděl co bude moje každodenní činnost když budu sám. No a s tim klukem jsem se tam potkal ještě asi 6 krát a pokaždý jsme to spolu dělaly.Akorat že mě to ještě nestříkalo ,to prišlo asi o půl roku pozdějc.

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

A to jste honili před ostatními, nebáli jste se že vás někdo uvidí

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Ale nee byli jsme tam sami dalši byli až daleko a taky z toho místa bylo dobře vidět kdyby někdo šel už z dalky.Ten kluk tenkrát mi řikal že to dělá i s malým bráchou a že ho to taky už naučil.

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

A bylo i víc

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Tak trochu..... dvakrát jsme se spolu kouřily

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Ale pozdějc jsem to taky dělal i s bratránkem ale je mladší a měl ho moc malinkyho tak u toho byla sranda

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

A tys už jsi měl kládu?

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

To bych zrovna neřekl .... to jsem neměl nikdy ,ani teď. Ale nikomu ty hadice nezávidim.

Reklama

Přidat komentář