Reklama

prvni masturbace

Pablo 82 (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Opakovalo se to ještě někdy??
Každopádně krásně zvrhlé.
Ale nádherný zaúčování.
Jak je to dlouho,co se to stalo,jestli se můžu zeptat???

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

Dobré

Z (Po, 21. 12. 2020 - 14:12)

Z

TtT (St, 9. 12. 2020 - 20:12)

Já už si ho honil nějaký ten čas, ale o tom tady nechci psát. Vzpomněl jsem si totiž na moje první honění někomu jinému a to mému bratrancovi. Jsme stejně stáří a už nevím kolik nám tehdy bylo. Řekl bych že tak kolem 13, možná 14 nám mohlo být. Nějak jsme u sebe přespávali a večer přišla řeč na honění a tak věci kolem toho všeho. Pak už jsme oba honili své ptáky. Už si nevzpomínám, jak na to došlo, ale vím, že jsem ho bratrankovi začal honit a dokonce jsem mu ho i lizal nekouřil, to jsem ještě nevěděl jak a to přišlo až později. Takže jen Lízal a poznával chuť jiného penisu. Ale dál jsem mu ho honil a vím že říkal, že už bude a pak začal stříkat a bylo zajímavé mít poprvé na ruce sperma někoho jiného, než svoje. Pak jsem chtěl aby udělal on mě a tak mi ho taky honil a Lízal mi ho. Vzpomínám že jsem mu ho chtěl strčit do zadku, ale tenhle večer se mi to ještě nepodařilo. A tak mi ho dál honil až jsem taky začal stříkat. A opět to bylo něco jiného než, když jsem si to dělal sám.
Tím začali naše hrátky, které trvali asi 3 roky.

Láďa (Út, 8. 12. 2020 - 16:12)

Co si vzpomínám, masturbovat jsem začal v 6 letech. Nevěděl jsem co to je, ležel jsem v postýlce mezi nohami jsem měl peřinku, hrál si s pindíkem a najednou přišel slastný, krásný pocit. Potom jsem si k navození tohoto pocitu strkal mezi nohy peřinku, nebo polštář, třel jsem si pindíka a nádherně jsem se udělal. Nemohl jsem se toho nabažit a kdykoli jsem byl v pokoji sám, tak jsem si to na gauči s polštářem mezi nohami dělal. Až někdy od 10 let jsem masturboval pomocí ruky. Jsem hodně let ženatý a s manželkou mimo pravidelné soulože i vzájemně masturbujeme.

Thed (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Na thed2503.gmail.com si můžeme o masturbaci pokecat nebo poslat fotečky

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 15:12)

Moje první honění bylo v 10 ti když mě to učil nějakej starší kluk u rybníku když jsem se tam byl vykoupat. Byl jsem tam zrovna sám a tak sem se svlíknul do naha a když jsem pak seděl v trávě tak tam přišel o trochu starší kluk a šel se koupat ve slipech ,potom když vylezl tak si ty slipy sundal a sednul si do travy kousek vedle mě a hrál si s pinďou ,já se styděl a dělal jsem že na něj nekoukám ale on na mě začal mluvit a tak jsme se začaly bavit zatím co si on pořád hrál ,po chvylce se mě zeptal jestly si taky takhle hraju se svym mrňousem no a ja mu řekl že jsem to tak jako on ještě nedělal ,On si ke mě přisednul blíž a řekl mi abych si lehnul že mi to ukáže a hned si vzal mojeho malýho mezi prsty a začal mi ho přetahovat ...... klidně se kazdýmu přiznam ze se mi to moc líbilo a tak jsem se ho za chvilku zeptal jestly to taky můžu skusit u něj , řekl že ano a ja poprvé honil .

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 15:12)

A kolik mu bylo? Udělal si ho?

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

Mě bylo 10 a jemu asi 12 ...13 jo udělal vystřikl a já od toho dne věděl co bude moje každodenní činnost když budu sám. No a s tim klukem jsem se tam potkal ještě asi 6 krát a pokaždý jsme to spolu dělaly.Akorat že mě to ještě nestříkalo ,to prišlo asi o půl roku pozdějc.

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

A to jste honili před ostatními, nebáli jste se že vás někdo uvidí

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Ale nee byli jsme tam sami dalši byli až daleko a taky z toho místa bylo dobře vidět kdyby někdo šel už z dalky.Ten kluk tenkrát mi řikal že to dělá i s malým bráchou a že ho to taky už naučil.

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

A bylo i víc

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Tak trochu..... dvakrát jsme se spolu kouřily

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Ale pozdějc jsem to taky dělal i s bratránkem ale je mladší a měl ho moc malinkyho tak u toho byla sranda

Kuba (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

A tys už jsi měl kládu?

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

To bych zrovna neřekl .... to jsem neměl nikdy ,ani teď. Ale nikomu ty hadice nezávidim.

Pepa (Čt, 3. 12. 2020 - 22:12)

Poprvé v 10 na na školní zahradě. Zašli jsme za keř a bavili se se staršíma o penisu. Oni řekli něco o honění a já že jsem to nedělal. Koukli na mě a už to začlo. Vyzouval mi boty... pak se přesunul nahoru. Rozepl poklopec, svlíkl kalhoty a pak už to jelo. Svlíkl mi trenky a uchopil můj pipík. Stáhl mi předkožku a začal mi projíždět rukou po žaludu. Byl to dobrý pocit. Pak mi sahal na kuličky. Začal mi tvrdnout. Následně ho uchopil a začal honit. Byl to super pocit. Pak jsem ho svlíkl a udělal to podobný jem z něj už tekl spermat.

Moje poprvé (Út, 1. 12. 2020 - 23:12)

Bylo mi 13 a bavili jsme se o masturbaci a já říkal že jsem ještě nehonil a nevím jak na to. Říkal že mě to naučí a začal mi rukou sjíždět po slipech. Já mu na to že ok a pak už to jelo. Svlíkl mi trenky a začal mi šahat na péro. Začalo mi tvrdnout. Následně mi stáhl předkožku a hladil mě po žaludu. Pak už byl tvrdej a začal mi předkožku dávat dolů a nahoru a já začal pociťovat dobrý pocit. Začal mu taky tvrdnout a tak jsme se svlíkli a šli do postele. Následovala honička a můj první orgasmus

Masturbace (Út, 1. 12. 2020 - 20:12)

Moje první masturbace byla v 11 letech když mě šikanovali starší kluci. Odtáhli mě do keřů a začali mi sundavat boty, ponožky a lechtali mě. Jeden z nich mi pak k noze čuchal. Smál jsem se a říkal jim ať přestanou jinak se počůrám. V tom mi jeden kluk začal svlíkat kalhoty a hladit mi rozkrok. Po tom mi svlíkli trenky a viděli můj holý pipík. Zeptal se mě jestli vím co je to masturbace a já na to že ne. Vzal mi péro a začal mi ho honit. Tak jsem prožil první suchý orgasmus

Rita (Út, 1. 12. 2020 - 22:12)

Byli zvědavý , jestli už jsi mužskej a nebyls , zato ses dozvěděl co je masturbace a příště ses mohl vyhonit sám .

Reklama

Přidat komentář