Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Moc krásný, hlavně včera to pipinkování s Liborem. Joj, zase mám touhy. .

Ivan L. (So, 28. 11. 2020 - 00:11)

Konečně jsem dočetl celý příběh Kláry a musím říci, že skvělé. K těm občasným polemikám kdo je a není autor. Tak myslím si,že autor je Libor a píše to. Je o něco starší, souhlasím s názory ,že to může být 30 -40 věku a Klára byla jeho dívka a on ji nedokáže pustit ze sebe a tak popisuje to,co spolu prožívali. Myslím,že ten Kluk je taky Libor a že je to jeho mladé já. Asi to potřebuje nějak ventilovat i tak. Já si myslím, že se něco mugí v ději stát zásadního a že se kolem toho chodí po špičkách, ale,že to brzy bouchne a Libor a Klára a všechny se osvobodí. Čekám na to. On se ještě bojí ale asi to přijde. Dost dobrý. Pak to dostane větší grafy,až se to rozsekne.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 07:11)

Vpodstatě souhlasím, ale Libor bude o hodně starší než 40let.

Jana (So, 28. 11. 2020 - 09:11)

Nevím,ale asi to píšou dva kluk a holka.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 11:11)

kluk a holka určitě ne Píše to starší muž a možná starší žena. Spíš starší muž, který je v nějaké složité situaci, a tak může denně vysedávat a psát.

Ivan L. (So, 28. 11. 2020 - 13:11)

Mně napadlo že ten Tonda jak spolu měli jet na to Slovensko mohl být jeho otec a už i proto, že se Libor s ním chtěl jako by oficiálně potkat,ale pak tam problesklo, že vlastně už nežije, takže vzpomínky na otce Antonína. Pak by ale i Tony ,Tonda byl psán taky Liborem.

Pozorovatel (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Ivane to je tvoje nesprávná dedukce. Tonda alias Tony se zde objevil spíše okrajově ve společnosti toho grázla Jakuba, co lovil holky a co udělal to ponižující faux pas Mišce. Tonda byl jinak aktivní na diskuzi o obřízce a opravdu už nežije. Tragicky zahynul v Německu ve věku 59 let a nebyl otec Libora. Liborův otec žije v Liberci jak je známo.

nona (So, 28. 11. 2020 - 15:11)

Pozorovateli, je bych připomněla co psal Libor. Jakub byla postava z příběhu a předlohou mu byl Liborův otec, který již dávno zemřel......a Ivane, s Tonym jsem se dobře a roky znala, i když vpodstatě jen v emailové komunikaci. Byl to velmi zajímavý člověk, trochu manipulovatelný a sám se v dostal do situace, kdy se jen o fous nestal součástí příběhu. tehdy musel zasáhnout Libor a akci Orava zrušit, protože Tony s hlavou v oblacích by tam byl schopný jet.:)Ten původní Tonym zidealizovaný Jakub psal na Doktorku před lety jako velmi mladý muž a jen pár měsíců. Pak ho to jistě přestalo bavit :)

Ivan L. (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

Za to tvoje upřesnění děkuju. Stejně to budu číst znova. Je tam mnoho věcí a ty mne zajímají podrobně. Jsem odhodlàn ta místa o kterých píše Klára navštívit a poptat se,ale nepospíchá to. Až někdy na jaře. Co si myslíš o Kláře? Ten příběh musí chlapa opakovaně fyziologický vzrušit,ale mám dojem,že čůrání a sex nejsou tím hlavním o co tady Kláře jde. Normálně v tom vidím obrovskou samotu a velkou touhu po šťastné rodině , to co se píše třeba není vůbec,ale někdo to zoufale potřebuje v sobě vyplnit. A co ty ptáci a čápi? Jako to nějak nevím. A proč o hodně starší osoba? Nono, ty bys měla nějakou dedukci? I to stěhování nakonec,tam nejde ani tak o místo ,ale o hnízdo čápů. Je fakt,že tohle tě za pár dní vtáhne a čekáš na další vývoj. Třeba to ani není úmyslné tak dobře to napsat a jde jí to samo . Ale stejně je v pozadí něco velkého a až se to stane všichni se posunou dál.

nona (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

K tvým otázkám: O Kláře jako postavě příběhu si myslím, že je to zidealizovaná ženská postava, ztělesněná touha a dobro v kombinaci se sexuální dračicí:) neboli žena, po které muž ve svém nitru touží. Zároveň je to vzpomínání a možná i vyrovnávání se s minulostí a prožitou bolestí Čůrání a sex zde zde nejsou to podstatné, konečně tak se autor i vyjádřil, když jsem se ho nedávno přímo zeptala. Za ptáky a hlavně čápy bychom mohli dosadit jakékoli jiná zvířátka ( co třeba koně) a nebo nejen lásku k přírodě ale ke všemu slabšímu, potřebnějšímu. Samotnou symboliku (močení, nočníků, vylévání nočníku z okna, očišťování se, neschopnost kontrolovat močení atd..). jsme zde mnohokrát probírali. Jinak moje dedukce vychází až z toho, co zde bylo napsáno samotným Liborem.

Ivan L. (So, 28. 11. 2020 - 17:11)

Děkuji moc. Snad jsem tě mými myšlenkami příliš nezatežoval. Tvoje dedukce mají svou logiku.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 15:11)

S tím Tonym mě to dostalo. To jsou teda teorie. Antonín Vlas skutečně žil, a byl aktivní nejen tady na doktorce. A s Klárou to bude podobné. Vymýšlení všelijakých teorií, jen si nepřiznat, že Klára je skutečná, jen bydlí někde jinde.

Simona (So, 28. 11. 2020 - 00:11)

Asi jsi chtěl napsat grády v poslední větě, ale ok. Máš zajímavý náhled. Je v tom psaní ale dost identickych dívčích pocitů. Už to tady nadnesla Lucka nedávno . Nicméně souhlasím, je to jako ticho před bouří. Jestli se s ním Klára rozešla a on to nemůže překousnout, pak ten Kluk sedí. Ale jestli třeba Klára nežije, tak jen z tý myšlenky už je mi špatně. Na to jsem citlivá, to bych četla s velkou vnitřní bolestí. Já mám Kláru a lidi kolem ní velmi ráda, ať to píše ona nebo ne. Teď jsi mi dal brouka do hlavy kam se to všechno odvine.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 06:11)

Taky jsem zvědavá kam se vše bude ubírat. A taky bych si nepřála nic smutného.

Sedmnáctý (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Tubesafari , x.videos, voyeur peeing, eroprofile ,vipwank ..........

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

jojo

Christopher (Pá, 27. 11. 2020 - 21:11)

Chci najít dívku na vztah,která by se nebála provozovat piss techniky. Int. i out. Nejradši 25-29 let,štíhlou z Ostravy a okolí. Kontakt za nabídku . Jiří ,svobodný, zaj. 30let,,Třinec.

Hm, (Pá, 27. 11. 2020 - 21:11)

Obávám se , že tady asi moc úspěšný nebudeš. Ale držím ti pěsti. Tam u vás se ostravandy moc k pissování nedají oficiálně sbalit? Nemyslím v bordelu někde na Stodolní,ale na vztah a s tím by to pak přišlo samo.

Mr. Chytrý (Pá, 27. 11. 2020 - 20:11)

Lajnu? Řekl tady někdo lajnu?

Filip (Pá, 27. 11. 2020 - 20:11)

Jo, zase to má trochu lajnu po včerejším večerním tlachání.

Reklama

Přidat komentář