Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertik (Ne, 29. 11. 2020 - 11:11)

Já to měl za chvíli stejný jako ty Miku. Klára je krásná, mám její fotku zvětšenou a když si ji představím jak čůrá a to všechno. Ona je moc krásná.

Hynek (Ne, 29. 11. 2020 - 03:11)

Já se vašima demagogickejma úvahama- Libuška,Bože ...nenechám znechutit. Ten příběh je špičkový a je mi z vysoka jedno ,kdo za tím je. Puluj,Nona,Pozorovatel a další jsou kvalitní lidi a jejich názorů si vážím s úctou. Ten, kdo za všemi nicky vidí jednoho pisatele ,ten je padlej na hlavu s IQ nula.

Pavel1 (Ne, 29. 11. 2020 - 00:11)

To jsou uvahy,kdyz budu sprostej,tak jich naseru kybl,proste demagogie,taky tak dokazu rozvijet teorie,jenze to sem nepatri

Fíđa (Ne, 29. 11. 2020 - 02:11)

Tak toho naser kýbl těšíme se všichni

Fido (Ne, 29. 11. 2020 - 02:11)

Nevěděl jsem, že mám jmenovkyni. A tak sprostou!!

Fido (Ne, 29. 11. 2020 - 00:11)

Spousta lidí tady rozvíjí své fantazie do absurdní šíře a vidí v příběhu něco, co tam není; přitom realita je mnohem jednodušší. Pro mě je pořád nejpravděpodobnější názor pisatele z 28.září (23h22) - škoda že se nepodepsal. Nechci to tady opisovat, aby to nevyznělo jako pomluva.

Libuška (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Je mě to celkem jedno ale píše to starý chlap a vždycky po upozorněních že takhle mladí dnes nemluví se snaží zlepšit a docela mu to jde.Dokonce bych řekla že příběh rozjel někdo jiný a pak začal psát on jak zde někdo píše -dědek.Asi píše i za víc postav takoví ti skalní obhajovatelé to je taky on.Říkala jsem si že bych se tam jela podívat jak to tedy je,že se třeba mýlím.Ale každopádně se tomu věnuje nějaký čas to přece jen zabere to psaní

Bože (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Puluji, Nono, nechte už těch úvah, Puluji piš Kláru...

Ondra (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Já mám moc rád Kláru a její příběh taky.

Host (So, 28. 11. 2020 - 22:11)

Nechme dnes Klárku a Libora v klidu, aby se mohli po noci nadechnout a zítra nás potěšili svou radostí, pokorou,vášní a čistou láskou. Nemají to po dnešku asi snadné. Cítím s nimi.

Jarek (So, 28. 11. 2020 - 21:11)

To tu vše píše jeden jediný adept na léčbu v cvokhausu?

nona (So, 28. 11. 2020 - 21:11)

Ještě Puluji a Pozorovateli koukněte, jak obsah Sonetů lauře vidí jeden mladý studen (sonetů je sto, tyto jsou první a záverečné : Lauřina krása a moudrost ho oslnily.
Smrt si vybírá nejprve ty hezčí.
Její krása je tak oslňující, až se nechce věřit, že je stvořena z prvků pozemských.
Taková krása se dá srovnat pouze s anděly z nebe.
Kudy Laura projde, je vše zelené a zářící, jiskrné.
Vše, na co sáhne, omládne.
Závidí vánku, jenž si pohrává s jejími vlasy a říčce, jenž se na ni dívá..............................................Pro Petrarcu by bylo radostnější zemřít s ní.
Posíla své verše na její hrob.
Prosí o připravení své duše na dobrou smrt.
Laura mu pomáhala krotit jeho žhavá přání.
Lauru začal více milovat od té doby, co je v nebi, než když byla na zemi.
Je čas, aby jeho duše na vše zapomněla.
Prosí Boha o slitování.
Petrarca myšlenkami opustil Lauru.
Pokornou modlitbou příběh uzavřel.

Pozorovatel (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

Mám dojem,že díky poslednímu veršovanemu citátu Nony, jsme se dozvěděli o pozadí příběhu Kláry a Libora daleko více,než
by dal neuskutečnený rozhovor Dany, ale nabízí se řada dalších otázek k tomu. Je to hodně hluboké.

nona (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Kam zmizelo moje profilové foto?

nona (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Prosím, nepište za mě. Pokud vám moje příspěvky vadí, stačí naznačit a smažuje je.

???? (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

To nedokážeš.

Puluj (So, 28. 11. 2020 - 21:11)

Je zřejmé, že vaše poetické naťuknutí Nono způsobilo nečekanou autorovu reakci. Popravdě, myslím si a jsem o tom i přesvědčen, že to nebyl váš záměr. Ta odezva ukazuje na zoufalou potřebu se svěřit. Svěřit se se svým traumatem, se svou samotou a frustrací. Třináct klíčů chápu jako jeho třináctou komnatu, kterou si přeje otevřít a čeká na spásu toho, kdo mu umožní z jeho vězení uniknout a se svou nejbližší osobou vzlétnout . Jak náramně se ale mohu i mýlit. Tolik můj pocit a názor s přáním klidného zbytku večera..

nona (So, 28. 11. 2020 - 21:11)

Ba ne, Puluji, to ne já Nona, ale Petrarca. Reakci jsem čekala, nečekala, nevím. A ta reakce je bolestná. Každopádně teprve před několika měsíci čtení tohoto vlákna jsem si uvědomila jak mám jako člověk k Liborovi blízko. Neskromně řečeno, mám podobné vidění světa, chápání vztahů, životních hodnot a lásky. Fakt je ten, že k něčemu takovému se člověk musí životem dopracovat. Troufnu si říct, že jsem zažila a dodnes pociťuji něco podobného .

Simona (So, 28. 11. 2020 - 21:11)

Mně ta reakce úplně dostala. Abych se nerozbrečela šla jsem se projít ven s pejskem, ale stejně jsem toho měla plnou hlavu a neustála jsem to . Já jsem prošla taky těžkou zkouškou a proto tyhle věci dost prožívám a jsem na ně citlivá. Ani teď nemohu reagovat na Kláru nebo Libora, nejde to. Jsem strašně stažená i tohle se mi psalo těžko. Nebýt tvé reakce na Puluje dnes bych to nebyla schopna napsat.

nona (So, 28. 11. 2020 - 22:11)

Neboj, Simono, Klára se určitě ráno ozve. Některé dny je prostě ouvej.

Reklama

Přidat komentář