Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 27. 11. 2020 - 19:11)

Skvělá zpráva. Maminka Mišky už je doma. Tak to jsem moc ráda. Návštěvníci u Babišova hnízda to skutečně nebude to je moc daleko a tam Libor ani neměl maminku. Věneček už máme hotový, já to dělám takovou tou lepící pistolí a hezky jsme si ho ozdobili. Čůráme už jen na záchodě a budeme asi chvíli na domečku s Liborem. On chtěl čůrat se mnou v koupelně s tak jsem se tam zavřeli a já čůrala do záchodu a on mi tam mezi nožky vsunul na pipinku ruku a já mu ji počůrala a on je teď neklidnej, že by to chtěl a tak se půjdeme projít a skončíme tam a vypipinkujeme se hezky spolu.

Natalie (Pá, 27. 11. 2020 - 20:11)

Taky bych byla ráda,kdyby mně takhle někdo unesl. Už to jsou jen vzpomínky, ale jsem tomu otevřená.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 19:11)

Nedivím se,já na místě Libora bych si tě taky někam unesl po tom společném čůrání. ((NEJSEM MIKE )

Holkočůr (Pá, 27. 11. 2020 - 20:11)

Mladá holka, já jim to přeju.

Klára (Pá, 27. 11. 2020 - 16:11)

Byla jsem odpoledne s Nikou venku a zašly jsme tady za město do lesa abychom si nasbíraly něco na adventní věneček, který si budu večer dělat. Máte pravdu a uhodli jste to. I to , že bylo čůrání, protože jsme se couraly a mně se chtělo dřív a spíš jsem to držela, protože vím, že by se Niki přidala, ale pak už se mi chtělo hodně a tak jsem jí řekla, že budu čůrat, ale ať ona nečůrá,aby nenastydla a hned jsem se vyčůrala pod stromem a snažila jsem se trochu tlačit, aby mi to čůralo rychle a hodně a netrvalo to dlouho. Niki, ale jak mne viděla se trochu kroutila a přešlapovala a že musí taky a hned si dřepla a hned jí to šlo taky dost z pipinky,a tak jsem jí nechala, protože to měla taky rychlý a hodně a třeba by se zbytečně trápila a nevydržela by to domů. Tak jsme udělaly hezký loužičky a cestou domů jsme našly na pařezu velký trs penízovky, houby, která se v zimě jí a tak jsme ji vzaly domů. Libor mezi tím ještě byl na novém domečku a teď už jsme doma všichni. Budeme dělat s Nikou ten věneček. Koupily jsme k tomu čtyři krásný fialový svíčky. Našla jsem si postup,ale asi si to udělám podle sebe a ségra mi pomůže. Venku je stále zima a už se stmívá. Musíme zajet ptáčky nakrmit. Chtěla bych už zítra.

Bertík (Pá, 27. 11. 2020 - 17:11)

Já bych tě chtěl strašně moc vidět jak čůràš. Jsi moc krásná.

Mike (Pá, 27. 11. 2020 - 18:11)

Je nádherná.

Lucka (Pá, 27. 11. 2020 - 16:11)

Já tohle neumím a asi to je jednoduchý (když to umíš). Radši jsem si adventní věnec koupila a taky mám na něm fialové svíce! Ty penízovky se fakt jedí? Já bych to nesebrala, já radši jen ty hřiby a tak.

Bertík (Pá, 27. 11. 2020 - 15:11)

Já si taky představil Klàrku jak ráno čůrá a s tou fotkou z klipu. Já jsem byl udělanej z ní.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 13:11)

Ty budou určitě močit venku, ale Nikola je po zánětu, tak to bude risk. Když ony moc nevydrží a jsou nastavený to hned někde pustit.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 14:11)

Myslím,že už někde čůrají. Jestli šly po obědě tak po pití dlouho nevydrží.

Košičan (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Tak co je?! To to necháš jen tak bez povšimnutí bejt?! to si mě teda hořce zklamal, hořce synku...

Košičan (Pá, 27. 11. 2020 - 09:11)

Moc mě těší, jak funguje mnou zaslaná kletba, jak se osobnost Kláry rozpadá, jak se začne hroutit i život pozorovatele, na to si tu počkám a budu se těšit.

Klára (Pá, 27. 11. 2020 - 08:11)

Kluku jsi hodný že na mne myslíš a že mne miluješ,to je trochu smůla. Víš jak to je a jak to chci a nebudu na to nic měnit. Klidně mi sem napiš něco hezkého o sobě,ale neptej se mne,kde budu až se odstěhujeme odtud. Bude to někde u čapího hnízda,jedna z těch pěti možností a to musí stačit. Nehledej mne nikde.Ok?
Dnes jsme s Nikou vyzkoušely zase po čase kolik vyčůráme ráno a já jsem udělala 400 ml a NIki se už kroutila a držela se rukou na pipince,když čekala až to vyčůrám do odměrky a vyliju a pak to pustila do ní taky a měla úplně na kapičku snad stejně,ale čůrala víc prudce než já.Asi je malá a tak když měla v bříšku stejně vody jako já a je menší, tak jí to v močáku asi víc tlačilo na čůrání. Libor se ještě vykuluje v pelíšku a mamča nám už připravila ráno snídani a jen jsme si udělaly kafe. Byla avokádová pomazánka a pečivo. Moc dobrý. Bude videokonference asi za hoďku a to se po kafi dojdu radšo vyčůrat,abych pak to vydržela. Niki mě tady popichuje, že si mám dát k počítači taky kelímek a pustit do u něj do kelímku a že to nikdo neuvidí, ale asi by to poznal, protože když čůráš, tak se jinak tváříš a to se pozná,že něco děláš jinýho. Tak to ne. Je tady zase inverze a šedivo, tak asi budeme hodně doma, Zítra chci jet s Liborem a klidně i s mamčou a Nikou na chaloupku nakrmit ptáčky. Dnes ale možná půjdeme ven. Něco jsem včera zjistila a tak to vyzkoušíme. Neřeknu, Zatím tajný.

Aha (Pá, 27. 11. 2020 - 15:11)

Tak jsem si to myslela správně, že bude te někde z těch míst u Turnova. Všeň, Příšovice ,Doubrava.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 18:11)

Když to má být u Čapího hnízda, tak to bude v Olbramovicích (u Babiše) :o))

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Pavle

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 18:11)

Přesně tak, mám tam kousek chalupu.

Pozorovatel (Pá, 27. 11. 2020 - 18:11)

Není myšleno Čapí hnízdo ,ale čapí hnízdo. Viz.poslední vyjádření Kláry.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 15:11)

Zapomněla jsi na Mnichovo Hradiště a Žďár. Ale ono to je jedno. Hlavně aby se jim tam líbilo a byli zdravý a šťastný.

Reklama

Přidat komentář