Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Slávek (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

Nevšímej si ho:) To někdo dělá jako hrátky. To se stává.

Pomoc (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Nejsi totiž přihlášená. Ale píšeš to jako anonym. Tak proto.

nona (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Ještě jedna věc.

nona (So, 28. 11. 2020 - 17:11)

A ještě pro Kláru a Libora: Petrarca: Sonety Lauře................
....
Nemohla být ani stvořena z prvků pozemských...
Kde zlato vzal bůh lásky, z které žíly,....
na ty dva copy kadeřavých vlasů?....
Kde v trní růže? Z kterých zeměpásů....
ten křehký sníh, v nějž dech a tep se vlily?....
Odkud ty perly, z kterých letmo střílí....
ta cudná slova tlumeného hlasu?.....
Odkud má tolik nebeského jasu....
a božských krás pro mramor čela bílý?.....

..... (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

......kde věčnost splyne v podsvětí svých chtíčů......tam v odpuštění najde křehký sníh..... klíčník ,co odemyká třináct ze svých klíčů.....a otevírá náruče z nebeských... ten prázdný pohled do nikam se ztrácí......jak zvadlá růže křičí mlčením...... zachytit krystal, zrnko obejmutí....za obzor mizí poslední tvůj stín....... Kam půjdem spolu v tichu stromořadí.......... cestou co mizí v zrnku nicoty...... roztáhnem křídla ve spirálách lásky..........za obzor zmizíme spolu.....Já a Ty....... ( L.)

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 09:11)

Jestli toto byla okamžitá reakce na Nonu během pár minut, pak ten člověk se nejen trápí, ale má mj. velký talent na psaní. Myslím, že to není převzaté ,ale je to jeho.

Simona (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

Klárko,Libore nebo kdo,mohu něco pro vás udělat? Tohle mně rozsekaslo z klidu.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

Libor má depku, ale Klára ho večer opipinkuje a vychčije u toho a zase bude dobře.

Lucka (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

??? Klárko to je od tebe nebo Libore? To je strašně nešťastný. Co se stalo?

Sluníčko (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

Já jsem odpoledne tady hodně počůrala tady za dřívím trávu na zahradě. Stejně je zima ,ale nekakala jsem u toho jako ty. To dělám jen doma. Taky u nás ptáčci chodí na krmítka. Ten kluk by ještě chtěl čůrat se mnou a včera jsme se viděli, ale neukázala jsem mu to a chtělo se mi ale udělala jsem to taky sama na záchodě.

Teen (So, 28. 11. 2020 - 15:11)

Je mi 15 let. Když jsem doma sám, tak jdu na záchod v sedě. Držím předkožku prsty a počůrám žalud smradlavou močí. To mě vzruší. A tak ho chvíli honím, pak líznu pochcaný žalud, pak ho zase pochčiju při držení předkožky a tak dokola. Pak vystříknu sperma vevnitř předkožky a pak počůrám močí sperma otevřu předkožku a vidím počůrané sperma s mrtvými spermiemi (moč spermie zabije). Pak to pochcané sperma ochutnám a pak ho vyplivnu. Pak si vychčiju a potom si umeju čůráka mýdlem s vodou a pak jsem spokojený. Je to prasárna, ale je to příjemný.

Fido (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Holky, přeháníte to, jak hned všechno řešíte těma práškama. Nikolka prostě včera něco snědla, třeba to bylo mastné a zapila to sladkým nebo tak něco. Stačí vzít si teď jen suchý rohlík a pořádnou tabulku hořké čokolády :).

Klára (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Návštěvníku, já jsem sem jezdila krmit ptáčky i s mamčou pravidelně a to jsem se ještě neznala s Liborem. Vždycky jsme zkontrolovaly chaloupku a zašly třeba navštívit Helenku a zase jely domů. Na tohle jsme nikdy investice nešetřily. A Libor to taky neřeší. Dojeli jsme tam spolu i s Nikou a navštívíli Helenku taky a zase jeli domů a dali si tady pozdní oběd kuřátko s rýží. Niki je dobrá a už se jí nic nestalo rychlýho a jen jsme se vyčůraly, ale u Helenky na záchodě ,protože na chaloupce bylo mlha a jinovatka a skutečně šedivo a zima a tak jsme se vyčůraly z výšky a v pohodě u Helenky. Ptáčkové tam mají slunečnici a kouli a zase se tam vydáme za týden. Asi budeme doma i tady v Mimoni je nevlídno. Zase jeden blbý všední šedivý listopadový den.

Natalie (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Taky se povaluju doma. Co dělat jinýho v takovým počasí.

Matlák (So, 28. 11. 2020 - 10:11)

Holky dáte mi čuriníá mám pnutí jako sluinicjko klarká jako by měli curiní k vyteklyho

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 09:11)

Jedno posrání a bude z toho diskuse zase na celej den a těch doktorů,co budou mít zaručené rady

Přesně tak (So, 28. 11. 2020 - 09:11)

Jak málo stačí ke štěstí :-)

Klára (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Včera jsme se nádherně vypipjnkovali na domečku, ale já si to nechám jako tajemství, protože to bylo moc krásný ,teď jsem vyčůrala plnou pipinku a Nika přišla taky ,ale že ji trochu bolí bříško protože chce i to druhý a tak jsem rychle dočůrala a pustila jí a nechala ji samotnou,ale ona to měla ze zadečku tak rychlý, že jsem slyšela že to šlo tekutý , a že to bude chtít asi aby si vzala prášek na zadečkový problémy ,jinak bychom jí cestou na chaloupku museli zastavovat a to je nepříjemný daleko víc než na malou. Mamča nepojede a zůstane doma. Niki si vzala Imodium a tak snad to bude dobrý. Už se tváří v pohodě a tak to asi byla taková jednorázová rychlovka. Taky se mi to někdy stane. Včera jsem Libora počůrala do pusy a on mně tak krásně opipinkoval hned v koupelně až jsem se vypipinkovala několikrát za sebou jak se do mně vypustil a úplně jsem byla bez sebe štěstím . Tak a nakonec jsem to prozradila ikdyž jsem nechtěla ze začátku. Návštěvníku nedělej z Libora nějakýho starýho ,to mně docela pobavilo. Liborovi je o osm roků víc než mně 26.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Nechcete radši nechat Nikolu doma? Pohlidá maminku a když by něco, doběhne si na záchod v pohodě . Nebo si alespoň pohlídejte,kde se dá zastavit u benzinek. Nedokážu si představit Nikolu při tom někde venku. Je zima a ještě by ji to bylo blbý a styděla by se. To není jako s čůráním přece. Ptáky hezky podpořte krmenim , protože se má hodně ochladit a tak ji tam přidej i tu lojovou kouli. Hezky užijte.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 13:11)

V Mikulášovicích nikdo nekrmi ptáčky, když je musí jít nakrmit Klára? Vždyť to je cca 120 km tam a spátky.Odkud bere peníze na toto, když ona nedělá a máma rovněž.

Reklama

Přidat komentář