Reklama

Inkluse - Chcete aby se i mentálně zaostalé děti učily v normálních základních školách

Cynik-realista (Ne, 26. 6. 2016 - 19:06)

Většina těch...Mnozí z nich také byli dříve velmi přesvědčenými soudruhy, které jejich spolustraníci vykopali od koryt v letech padesátých, či po osmašedesátém, a pak se jen snažili vydrápat ke korytu zpátky.

Ouha (Ne, 26. 6. 2016 - 18:06)

Většina těch...Ale no tak, Mamute...

mamut (Ne, 26. 6. 2016 - 18:06)

A ty považuješ Jirouse za...Většina těch "disidentů" byla pouhými zkrachovalými existencemi, kterým minulý režim pouze bránil v jejich opileckých duševních exzhibicích. A to, že jim tehdejší represivní orgány bránily v narušování veřejného pořádku při jejich alkoholových dýcháncích, se pak po r. 1989 stalo "hrdinným" bojem proti režimu.

mamut (Ne, 26. 6. 2016 - 18:06)

Prý,ale když pil a to skoro...Tak po hospodách se moc inteligentů nevyskytuje. Řekl bych, že rovný rovného si hledá. Proto ty jeho "geniální" hospodské výroky a soudy. Taková "moudra" na Vás dneska vysype za pár piv každý bezdomovec. Jeden můj kolega to okomentoval, že tam zapadl jako hovno mezi sračky. Promiňte mi tu vulgaritu, ale zdá se mi to docela výstižné.

Milan (Ne, 26. 6. 2016 - 15:06)

Jirous ujížděl jen na...Takže to si v té Chátře s Havlem, Landovským a Kohoutem dobře rozuměli.

Ouha (Ne, 26. 6. 2016 - 15:06)

Prý,ale když pil a to skoro...A ty považuješ Jirouse za něco jako mravní vzor? Nedělej si o disentu iluze, nebyli to žádní geniové ani beránkové. Jediné, co u nich bylo jiné a za co si zaslouží repekt je to, že šli otevřeně proti režimu.

Michal (Ne, 26. 6. 2016 - 15:06)

Když uléhají...Spoustu umělců pije a jejich výkonu to nijak nebrání.To co tvoří musí mít natolik procítěné,že jim k tomu ten alkohol pomůže,nebo je pomůže se s tím vyrovnat a jirous měl život plný policejního státu za zadkem.Jak si dovolil policajtovi říci že je hovado,dobytek a jeho morální zákonost se rovná kravskému hovnu které se plácá do vody už ho mlátili a zavírali.

Michal (Ne, 26. 6. 2016 - 14:06)

Jirous ujížděl jen na...Zemřel po dlouhé vážné nemoci,tak bych neusuzoval,že to byl chlast,stejně tak to mohl být rak.

Michal (Ne, 26. 6. 2016 - 14:06)

Jirous ujížděl jen na...Prý,ale když pil a to skoro vždy,když chtěl vystoupit na veřejnosti,tak mu to šlo a myslelo a hlavně měl s českým davem letité zkušenosti,proto je znal,že se pohyboval především po hospodách a strávil s průměrnými štamgasty půlku života,věděl že 85% čechů jsou blbí jak hovno a proto jim není radno se jich ptát referendem ,aby dostal odpověď chytrou jak hovno.

Ivan Martin Jir (Ne, 26. 6. 2016 - 14:06)

Když uléhají beránky

Když uléhají beránky
za obzor na západ,
půjdeš Františko taky spát.
Když vítr, který pásl je,
ulehne na souvratě
zavřou se oči Martě,
usne a spí.
A andělíčci přiletí
na čela postýlek.
Vůně dne rozleží se v snech
a s vůní noci promíchány
obalí něžné usínání.
A zahrady se naplní
rosou a milostí.
Svěceným zrním ptáky v hnízdech
andělé pohostí.

ne (Ne, 26. 6. 2016 - 14:06)

A jsi si jistý, že jenom...Jirous ujížděl jen na chlastu. A ten ho zničil

Milan M. (Ne, 26. 6. 2016 - 14:06)

Přesně tak. Doufám, že...A jsi si jistý, že jenom vypitou? Už tenkrát si takoví magoři píchali perník, mazali modrou Indulonu na chleba a čichali Čikuli a všelijaká ředidla.

"Normální lidé,kterých je z těží těch 15% těžko budou vysedávat u počítače a bavit se s lidmi blbými jak hovno.."

Tady se k oněm 85% sám hlásí.

Tony (Ne, 26. 6. 2016 - 13:06)

Koukni pár komentů nahoru,...Přesně tak. Doufám, že Michal sám sebe počítá mezi blbé jak hovno. Magor měl hlavu totálně vypitou. Proto mu tak říkali.

Lenka (Ne, 26. 6. 2016 - 13:06)

Český člověk je z 85%...Vůbec nic jsem neříkala o referendu, ale chtěla jsem vědět, kdo vlastně je pro - protože učitelé to většinou nejsou, speciální pedagogové také ne, takže by mne zajímalo jací vlastně odborníci za tímto stojí. Jestli ne třeba někdo kdo školí osobní asitestenty a bude z toho mít svůj byznys - nevím - proto se ptám. Také jistě by plno lidí nemělo nic proti určité intgraci např. vytvoření speciálních tříd na normálních školách, ale učit mentáleně postižené děti, které se třeba základy čtení a psaní naučí za 9 let společně s dětmi, které se učí matematiku, češtinu, dějepis, angličtinu, přírodopis a další předměty do dost velkých podorobností mi přijde ujeté. Toť můj názor.

Ouha (Ne, 26. 6. 2016 - 13:06)

Jistě odborník amerického...Koukni pár komentů nahoru, je tam Tom učitel, žádný amerikánec. A Jirousovi už pak trochu hrabalo, nech ho spát.

Michal (Ne, 26. 6. 2016 - 12:06)

Michale, myslím, že jediný...Jistě odborník amerického typu,jak jinak.
Musím znovu zopakovat že pan Jirous prohlásil o tom že 85% čechů je blbých jak hovno,takže nemá smysl se o čemkoli dohadovat zde na tomto fóru,protože většina příspěvků je právě od těchto.Normální lidé,kterých je z těží těch 15% těžko budou vysedávat u počítače a bavit se s lidmi blbými jak hovno...

Ouha (Ne, 26. 6. 2016 - 12:06)

Ale šikana učitelů se...Michale, myslím, že jediný člověk, co jsem tady zaznamenala, kterému je tato problematika blízká a dokáže rozlišit možné od nemožného... je asi pedagog nebo dětský psycholog nebo oboje a tady je to je nick Tom.

Michal (Ne, 26. 6. 2016 - 12:06)

Jen proto,že je někdo mentálně retardovaný,neznamená,že je ještě zlý.Naopak vzato debil bez vzdělání ,který je na hranici retardovanosti se může stát ještě policajtem v represivních státech typu USA.
http://www.liveleak.com/view?i=d15_1402964305

Ouha (Ne, 26. 6. 2016 - 12:06)

Žel, to co se u nás...Tony, jen soukromý dotaz. Nepatřil jsi do jisté pražské, po osmdesátých let pražskobrněnské partičky...kde se používal trochu specifický humorný jazyk a slova jako libertůra, rastůra, turas, demokratůra?

Tony (Ne, 26. 6. 2016 - 12:06)

Český člověk je z 85%...Co jde ve Švajcu může jít i jinde.

Reklama

Přidat komentář