Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

Pavle nech to, takhle ne.

Pozorovatel (Út, 24. 11. 2020 - 13:11)

Vy jste kdo, Návštěvníku ?

Dana Votrubcová (Út, 24. 11. 2020 - 09:11)

Kláro, nečekala jsem tak rychlou reakci od tebe a jsem velmi potěšena. Bohužel dnes jsem velmi pracovně vytížena. Myslela jsem třeba v řádu týdne. Více času by bylo ve čtvrtek nebo v pátek kolem 17,00 hodin nebo o víkendu a to si můžeš určit čas víceméně sama. Ráda bych se tě zeptala na cokoliv ,nechci prozradit dopředu okruhy,prototen dialog bude mít svou naturalitu.Je to na tvé svobodné vůli zda mi odpovíš na cokoliv nebo ne.Jelikož zde už jsem vyhledala rozhovor s Liborem,ráda bych s tebou vzpovídala ženskou polovičku vašeho páru. Dej mi prosím vědět,který termín nebo dva z nabízených se ti hodí. Další možností by byl rozhovor "face to face",ale to bys musela za mnou do Prahy a následně bychom ten materiál sem vložili. (fb, ig, cool)

Bertik (Út, 24. 11. 2020 - 12:11)

Já bych byl nadšenej kdybych měl holku jako ty,která by se nebála čůrat se mnou. A dívčí nohy se mi taky líbí. V sukni když je krátká a dívčí chodidla taky.

Mike (Út, 24. 11. 2020 - 08:11)

ach!...........................................

anonym* (Út, 24. 11. 2020 - 05:11)

Nejen se podívat, jak ona čůrá, ale taky ochutnat, to je hrozně vzrušující.. A co takhle být ještě v plence pro dospělé? Krásné mokré teplo mezi nohama, vůně a chuť ženské moči... :-)

Dana Votrubcová (Út, 24. 11. 2020 - 01:11)

Klárko. Ráda bych s tebou udělala na tomto vlákně interaktivní písemný rozhovor. Kdy bys měla čas? Ráda bych, aby otazky a odpovědi byly rychlé. Tak půl hodinky až hodinky a psaly bychom si. Děkuju za reakci. Odmítnutí respektuji, vstřícnost velmi ocením.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 05:11)

To je dobrý,skvělý nápad. Jsem dost zvědavá jestli to Klára přijme a taky jak se bude Dana ptát.

Šišmiš (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Klárko bude nějaký čůráníčko pod viaduktem ve středu?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 19:11)

Pavle??

Klára (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Mamča má nožku zavázanou, má tam mastičku a odpočívá a já se o ní ráda starám a ségra mi pomáhá a za půl hoďky budeme mít upečené kuře a v hrnci se nám dělá rýže a bude dobrá mňamka na večeři. Doktor ještě říkal, že mu to připadá, že mamča mohla někde uklouznout nebo upadnout, ale ona tvrdí, že ne. Nebo si myslím, jestli to třeba vůbe neví. Proto budeme i dnes spinkat tady,kdyby se něco dělo abychom byli nablízku. Nebyli jsme moc venku ,spíše se držíme doma,a taky čůráme jen doma a tak o čůrání dnes moc zajímavého není. Ani jsme s Liborem nešli na domeček , prostě jsme se jen tak tady proplácali do večera, ono to rychle uteče, když se brzy setmí. Třeba tam utečeme na domeček navečer a jako to zkontrolovat po večeři a to já poznám na Liborovi, že by chtěl spíše zkontrolovat moji pipinku přes svýho pindíka a taky jak mi pipinka čůrá. Tak tam asi unikneme a vypipinkujeme se. Já mám ráda takový praštěný nápady. Teď se mi chce čůrat tak normálně ,ale přes večeři se mi pipinka ješte uvnitř víc naplní a já to pak pustím a vyčůrám najednou celý.

Lucka (Po, 23. 11. 2020 - 20:11)

Pozdravuju vás a s maminkou by to mělo být lepší,ale ať tu nohu moc nenamáhá. Krásnou láskyplnou noc! (já budu mít taky )

Mike (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Napiš prosím i pro mně. Já se na to těším celý den. Jestli to stihneš ještě dnes. Já jsem asi za trapáka, ale ty umíš to tak krásně podat a já to moc prožívám u toho.

Radka (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Miku,tak ti to dlouho nevydržela. Ale chválím tvou snahu. Musíš v tom mít větší vůli. Ty to teď chceš hlavně pro to, abys slušně řečeno ,vybil sexuální napětí. Tak si ho udpokojiš a co dál? Zítra znova? Pozítří? Děláš něco pro to,aby ses seznámil s nějakou dívkou, třeba podobného typu jako Klára?

Mike (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Radko já bych se snažil,ale nějak se nedokážu přimět se seznámit. Nedávno jsem se rozešel a není to jednoduchý. Tady se Klárky asi dnes nedočkám. Tak jestli je někde s Liborem a je to krásný, tak na to napsat sem nemá ani pomyšlení. A možná je to taky dobře.

Bertík (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Klárko napiš jak jsi čůrala s tvým klukem. Já jsem zvědavej.

Franta (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Holky kadili ste někdy na veřejnosti?

Holkočůr (Po, 23. 11. 2020 - 13:11)

Po dlouhý době jsem viděl holku na bobku a chcala. Tak dvacítka,za autobusovou čekárnou po odjezdu autobusu. Byl jsem trochu dál, ale proud jsem z ní viděl. Dost dlouho.Takový chcaní na poslední chvíli.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 14:11)

Než se počůrat,tak radši toto. Holka to má složitější, že se musí svliknout. Taky se mi to stálo. Z tebe bych zrovna nebyla odvázaná kdybys mně při tom očumoval.

Holkočůr (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Já se zase rád podívám, když holka o mně neví může být v klidu.

Reklama

Přidat komentář