Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

Pokud jsem četl pozorně,tak Puluj ti to sdělil naprosto slušně s citem pro respektování tvého postoje. I tato tvoje reakce je dost nepřiměřená.

Jo, (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

názor, sakra.

Lucka (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

Mně se vaše příspěvky líbí a nedávno jsem na vás pozitivně reagovala. Mám takový pocit jestli jste Kláru dřív neučil, že jí třeba znáte zdřívějška a také její vlastnosti.

Nebo (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

ji znal ze sousedství nebo její první kluk,ale to zase ten jeho styl psaní mi připomíná staršího člověka, analytika, intelektuála... S dost vybraným nevulgárním vyjadřováním.

Pavel1 (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Taky to rikam,posle me jim nejaky obrazek jakoby Klary a budou z toho udelany a pritom to bude...

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 14:11)

Klára nepíše,to asi je s Liborem a bude s ním čůrat a on ji to udělá nebo mu ho vyhoní při chcaní než se vychčije.

Matlák (Ne, 22. 11. 2020 - 10:11)

Holky dáte mi čurá+ní mam pnutí jako klarká jak najdu jí fotku nevím když bude čuriníá mit já sluniicko by taky mela dala já uhonil moc chci

Willy (Ne, 22. 11. 2020 - 10:11)

Matláku, na Sluníčko ani nepomysli. Je to ještě malá holka! Nesmíš ! Chápeš? Kláru si můžeš najít jestli to dokážeš na youtube ....zadáš si : debil heads KALÍME a je to ta holka jak se objímá s tím klukem v tom klipu. Tedy skoro ona,je ji hodně podobná a pak si vyteklýho můžeš udělat sám s jejím obrázkem.

Klára (Ne, 22. 11. 2020 - 07:11)

Maminku ta noha stále bolí, ale už ne tolik a tak jsem ji to včera namazala na noc a teď je vzhůru a odpočívá. Tady je jako včera jinovatka a -3 stupně na teploměru za oknem. Byla jsem čůrat, ale nejen to tak o čůrání napíšu příště . Niki vstala až teď a asi potřebovala hodně protože vyrazila z pokojíčku a tak jsem nakoukla do koupelny a už čůrala naplno,ale prý byla jen hodně plná a nebolí to. Když Libor včera tak dobře uvařil, ještě jsem večer udělala červenou řepu na plátky a teď si to dáme s kozím sýrem a kafe a Niki asi čaj. Včera večer jsem byla dát ségře pusu a pohlazení na dobrou noc a ona byla smutná až se rozplakala, že by chtěla na chaloupku. Taky ji mamča včera nařídila si sundat z nehtů ten lak,na rukou a na nohou taky a to se jí asi moc taky nelíbilo a tak byla trochu zaseklá. Na chaloupku pojedeme asi až příští víkend a zase jen nakrmit ptáčky. Teď jsou ještě krmítka dost plný a to by jim mělo několik dní vydržet. Ségra je tak smutná od té chvíle jak utekla když jsme si pouštěli ten Zanzibar a ví, že jestli tam vyrazíme ,že je poukaz jen pro dva. Musím si s ní hodně povídat co a jak se v ní děje. Já vím,že je podobně fixovaná na ptáčky a přírodu jako já a jestli odjedeme někdy tam,tak se ona utrápí,ale snad to probereme všechno spolu. Půjdu za ní po snídani. Libor se ještě vykuluje v pelíšku.

Sluníčko (Ne, 22. 11. 2020 - 09:11)

Klárko už byl ptáček na krmítku na plotu asi třikrát, ale asi se bojí když si vzal semínko a uletěl hned pryč. Byla to síkorka ,tu poznám jak má trochu žlutý bříško a modrý. Klárko já taky umím čůrat a kakat dohromady, ale jen někdy. Ráno jsem jen čůrala hodně jako ty nebo jako Nikola.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 10:11)

Nauč se vyjmenovaný slova ,ty sluníčko .

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 11:11)

Viď, na to, že je jí 12, umí akorát čůrat.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 11:11)

Naštěstí jenom ...,jen je tak pitomá, že to drží dlouho do poslední chvile a pak si myslí, že močí jako velká holka.

No, (Ne, 22. 11. 2020 - 12:11)

..jenže to je o výchově. Rodiče asi nic moc.

Mike (Ne, 22. 11. 2020 - 08:11)

Nádherná krásná Klárko. Já tě chci, chci čůrat s tebou ,chci všechno co napíšeš. Chci ,jsem úplně mimo z tebe teď po ránu. Měl bych brzdit, neumím. Jde to mimo mně. Jsi krásná, nádherná. Já to opravdu asi nezvládám .

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 09:11)

Miku, nechceš se opravdu na nějaký čas odtud a hlavně od Kláry odpojit ? Ty máš výhodu, že vše dáváš hned najevo až na dřeň, jak se říká. Ale hodně se v tom plácáš a trochu mám obavy, abys neskončil jako Kluk a nebylo tvé puzení tak intenzivní, že bys Kláru naháněl. U tebe to má za krátkou dobu tak velkou a nebezpečnou dynamiku a opravdu to jde přes tebe.

Vocas (So, 21. 11. 2020 - 22:11)

Tady je zas vocasologin...

Kluk (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Klárko prosim ,hrozně tě prosím, kde pak budeš?

Lucka (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Hele,nech ji bejt. Včera ti to napsala slušně a jasně.

Denisa (So, 21. 11. 2020 - 22:11)

Měl by ji opravdu respektovat.

Reklama

Přidat komentář