Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

no nic méně itak děkuju za varování z těch textu sluníčka a kláry se vůbec nedá poznat jestli to píšou 18ky nebo holky s kterýma bych vůbec komunikovat neměl

Pozorovatel (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

Klára je narozena 9.9.2002, sluníčko je patrně dospělá holka,která si hraje na malou.asi psychický problém u ní

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

ufff tak to si mě uklidnil nerad bych aby mě tady někdo díky mému nepozornému čtení nadával do p..filů takže znova zdůrazňuji šlo jen o reakci na danou zprávu jinak to samozřejmě beru zpět

Pozorovatel (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

Pokud se jedná o komunikaci a názory na močení dívek ,tak v pohodě, kdybys chtěl nějakou 15 - na scházení a intimnosti tak to je pak něco jinýho. Tady se tomu lidi vyhýbají,pokud si myslí,že dotačná je mladší a pak další fenomén, občas se tady objeví dáma a píše čůrací fantazie ,ale je to vpodstatě chlap bez partnerky nebo neschopný si najít holku na takové hrátky a tak si to tady píše a třeba si to udělá u toho. V příběhu Kláry jsou takoví zoufalci, dočteš se , MIke, Bertík, Todd, Jakub apod.

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

takže myslíš že kdybych tady napsal např. že bych chtěl vidět holku čůrat popřípadě kakat nebo sprchovat se tak dokud zůstane jen u psané verze tak je to vpoho ale průšvih by nastal kdybych to začal převádět do reality? Chápu tě správně ?

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

Pokud je ještě pod zákonem, tak to ani nezkoušej. Ostatní je na souhře v páru. Co zase já vím, tak ženský na tyto praktiky přecházejí později, málokdy pod dvacítku věku.

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

to se neboj já jen z kontextu nepochopil že sluníčku je třeba míň a že jsem se měl mít na pozoru mimochodem k této zálibě jsem se dostal tak že když mi bylo 17 a mé tehdejší partnerce 18 tak na jednom táboře o jarních prázdninách kakala, já si z pochopitelných důvodů netroufl dovnitř tak jsem si sedl na akumulačky proti tomu záchodu a poslouchal žbluňkání šišek a od té doby si představuju jak by to asi dopadlo kdybych vlezl dovnitř ale protože to byla má tehdejší přítelkyně tak by mi asi tak maximálně vlepila facku dál by ti asi nehnala

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Ještě jsi nepochopil, že ty postavy neexistují a píšou je chlapi? :)))) Pžečti si aspoň pár posledních dní.

Hynek (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Tak minimálně Klára a Libor jsou reál a bylo to tady několikrát prokázáno. Ale kdo si chce myslet něco jiného ,prosím.

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Ano Hynku, je to reál,ale mírně časově posunutý.

Hynek (Pá, 11. 12. 2020 - 19:12)

Ok. Ale některá místa sedí i nyní.

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

o to nejde Hynku jde o to že jsem reagoval na jeden příspěvek Sluníčka a až z kontextu zjistil že jí ještě teče mléko po bradě

Pozorovatel (Pá, 11. 12. 2020 - 20:12)

Vidím,že ti někteří odpověděli i za mně. Takže jsi už v obraze. Skutečně sem mohou psát i osoby mladší a také chlapi, co zde prezentují ženské fantazie . Jen u Libora a Kláry mám jistotu,ostatní je možný real ,ale většinou fikce.

Hynek (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Taky si myslím jako Pozorovatel ,že to bude velká holka ,co dělá malou,ale byl bych opatrný. V textu je uvedeno ,že Klára má o šest let mladší sestru a ta sem psát nesmí a pokud se o ní zde Klára zmíní ohledně intimností tak maximálně,že spolu čůraly a dost.

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

aha ty už si mi na to de facto reagoval cca o 2 zprávy dřív tak dík a zatím čau

Klára (St, 25. 11. 2020 - 13:11)

Ve škole to bylo chaotický ale už jsem doma. Libor mně ráno vzal až ke škole ,zpátky jsem dojela. Sice je tady zima a zataženo ,ale musela jsem se vyčůrat pod viaduktem ,domů bych se hodně trápila a tak jsem to udělala rychle v podřepu a trochu jsem tlačila ,aby to šlo z pipinky rychle a udělala jsem hezkou velkou loužičku. Niki je doma a Libor taky a mamča šla na pokec k sousedce, takže je to lepší. Miška mi volala,že její maminku pustí v pátek domů a tak to jsem moc ráda. Miška jen prý trochu pokašlává,ale jinak ji nic není. Zítra ještě musím do školy ,v pátek budu doma a bude videokonference a ve škole bude jiná část maturantů.

Mike (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Já tvé čůrání tak neskutečně zbožňuju. Klárko jsi krásná holka a ty musíš tak krásně čůrat jako andělská víla. Já to chci.

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Klárko, ty opravdu jednou blbě nastydneš. Když to nemůžeš vydržet domů, tak si dojdi už ve škole když končíte . Já vím, že to asi iděláš také proto, aby ses pak mohla tady pochlubit, ale už je opravdu venku dost chladno. Buď na sebe opatrná.

Holkočůr (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Kláře a Sluníčku to věřím, že opravdu to udělají a pak o tom píšou. Dřív sem psaly holky,co bylo jasný, že si vymýšlí nebo chlapi jako holky a to bylo už dost ujetý.

Sluníčko (St, 25. 11. 2020 - 11:11)

Já sem teď nepíšu,protože čůrám jako Klárka taky jen na záchodě. Ráno jsem potřebovala hodně a šlo to rychle taky a teď taky,
ale venku se bojím aby mně zadeček a pipinka se nenastydlo.

Reklama

Přidat komentář