Reklama

Nahý při vyšetření ???

Michal (Út, 14. 11. 2006 - 18:11)

Na nuda plaz se chodi dobrovolne, zatimco nahej u lekare jsou lidi nedobrovolne. Stejne jsou ale lidi prehnany stydlini, jestli jim to tolik vadi.

Heda (Út, 14. 11. 2006 - 16:11)

Nojo - nudapláž - sluníčko, teploučko, voda a pohoda :-))) Jenže když je ti na blití, sedíš v ordinaci nahý, klepeš se zimou, arogantní doktor klidně nechává procházet jiné lidi kolem tebe jako kolem kusu nábytku a naví ti říká něco ve smyslu, že asi budeš mít něco v nepořádku se srdcem, že jestli nezemřel někdo z rodičů či prarodičů na infarkt ... tak to asi stud z obezity jde stranou. Toto byla má vlastní zkušenost asi ve 20-ti letech! Nestyděla jsem se, ale cítila ponížená ...

Pavel (Út, 14. 11. 2006 - 15:11)

Přátelé, a na nuda pláži vám to nevadí? Na nahotě není přeci nic špatného, blbé je, když je v ordinaci zima. Jinak jsem spoustu různých vyšetření zažil, a VŮBEC mi nevadilo ležet nahý před mladou lékařkou nebo sestrou. Nestydíte se spíš kvůli tomu, že máte třeba nějaký ten metrák navíc?

monika (Út, 14. 11. 2006 - 14:11)

jo, taky nechápu proč jsem musela být u operace zubů nahá. Nejhorší bylo, když jsem si musela nasadit ten šílenej čepec a jinak být nahá a přejít si z "přípravny" na sál. Málem mě studem klepla pepka :-) .

Radek (Út, 14. 11. 2006 - 13:11)

Lindo, vím to, ale přesto můj pocit studu byl strašný. Doktorka jen pár let po vystudování a dvě mladé sestry... Snad si dovedeš představit, co to s chlapem v mé pozici udělá...

Linda (Út, 14. 11. 2006 - 12:11)

Radku, je ale jasný, že při takovýmhle vyšetření prostě nemůžeš být v kabátě, ale ostatní asi mysleli , proč se svlíkat, když ti operujou třeba zuby, ne?

Radek (Út, 14. 11. 2006 - 06:11)

byl jsem na urologii na vyšetření močového měchýře pomocí cévky, prováděla mi to mladá doktorka a dvě sestry. Strávil jsem tam nahý hodinu, nikomu bych podobný zážitek nepřál

Ponocny (Út, 14. 11. 2006 - 03:11)

Jo to mne fakt bavi jak i na verejnejch panskejch WC ty zensky tam porad uklizej jakoby nic.
A nemyslim ted zrovna jen u nas a ze to musej bejt stary hajzlbaby. V lete sem byl v Nemecku, supermoderni zachody na vodpocivadle na pitomej listek kterej se musel cpat do turniketu jak nekde na letisti, votacedlo s pocitadlem, fronta, lidi tam listky cpali blbe, no hruza. Ale k veci.
Rada chlapu u pisoaru a za nama pohledna zenska tak tricitka s kyblem a vytirala nam za prdelema jakoby se nechumelilo, chlapi si votrasavali pindoury, vona si to tam tak smudlala, no uplne jako kdyby to bylo manzelsky souziti.
Tohle je mi fakt divny. Kdyby zensky sedely ve votevrenejch kabinkach a chlap uklizec jim projizdel hadrem pod nohama, to by bylo pozdvizeni ale ze se nam chlapum promenadujou pri moceni zensky za prdeli to je normalka.

Petr (Po, 13. 11. 2006 - 23:11)

Nevím co vám připadá divné,myslím že se vysléknout u doktora je uplně přirozené,pokuď to potřebuje k vyšetření.Je to jeho práce prohlížet lidi.Mě jednou trochu vyvedlo z míry v šatně bazenu,kdy v pánské šatně uklízela ženská a nikomu to nevadilo ona konala svojí práci a přítomní se sprchovali.Tak proč se stydět svléknou u doktora??????

Jirka (Ne, 12. 11. 2006 - 18:11)

Taky jsem byl na pěkně blbým vyšetření-podezření na slepák. Doktor mi prohmatával na lehátku celý břicho a nakonec mi strkal prst do zadku. Celou dobu od pasu dolů nahej. Navíc u toho ještě byla máma a to byl konec. Kvůli tomu doktoru, který mi řekl že pacienti pod 18 let se vyšetřují zásadně za přítomnosti rodiče. Přitom stačilo být ve slipech a stáhnout je jen při vyšetření konečníku. A máma u toho nemusela být vůbec!

rara (Ne, 12. 11. 2006 - 18:11)

jo to by se ti libilo vid ty kozle

Bohouš (Ne, 12. 11. 2006 - 18:11)

Já jsem byl na pravidelný kontrole zubů a musel jsem se svléknout no naha.Doktorka mě vyšetřovala zuby,sedačka mě studila do zad a zadku,musím uznat že se mě to líbilo

522 (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

To já jsem se taky musel u zubaře svléknout úplně do naha. Byl to hrozně divnej pocit ležet na zubarskym křesle nahej a mít nad sebou dvě ženské.

Ahoj (Po, 21. 1. 2019 - 22:01)

Kde to bylo? Ma telefon, adresu ? Potrebuju zubarku ;)

Radek (Ne, 12. 11. 2006 - 17:11)

Je par druhu vysetreni, kdyz ma byt pacient uplne nahej, ale tech je malo. Pri preventivnich prohlidkach jsem v trenyrkach, ktery si jen na chvilku stahnu, kdyz mne lekarka ohmatava koule a prohlizi penis. Mozna ze starsi pacienti nemusi delat ani to, protoze u tech uz je riziko rakoviny varlat maly.

roman (Ne, 12. 11. 2006 - 16:11)

Já mám taky stím své zkušenosti. Byl jsem na ultrazvuku ohledně vašetření na tříselnou kýlu. Musel jsem ležet nahý na takovém pojízdném lehátku před mladou doktorkou a sestrou asi20 minut. Sestra mě dokonce vyholovala před operací.

David (So, 21. 10. 2006 - 22:10)

Přesně tak, já osobně bych takovou prohlídku odmítl ;-)

Pavel (So, 18. 3. 2006 - 12:03)

Tak úplně nahej jsem nemusel být ani u odvodu. Ani na školních prohlídkách, ani později na vstupních prohlídkách do práce. Vždy jen podle potřeby, tedy když doktorka poslouchala srdce a měřila tlak, tak do půl těla. Při úplné prohlídce do slipů. Nepřijde mi normální se svlékat u doktora donaha.

Petr (St, 15. 3. 2006 - 22:03)

Četl jsem diskusi na téma zbytečné svlékání pacientů. Nestačil jsem se divit, že někteří lékaři vyšetřují pacienty úplně nahé. Mě se to naštěstí nikdy nestalo a nevím, jestli je pravda, co tu někteří píšou, nebo to jsou výmysly těch, které téma lékařských vyšetření vzrušuje. Já jsem například při preventivních prohlídkách byl svlečen pouze do spodního prádla, a když mi chtěla doktorka vyšetřit pohlavní orgány, měl jsem slipy stažené jen na chvilku po dobu vyšetření. Jaký máte na to názor vy? Vy jste museli být při vyšetření nazí?

Reklama

Přidat komentář