Reklama

Nahý při vyšetření ???

rara (Ne, 12. 11. 2006 - 18:11)

jo to by se ti libilo vid ty kozle

Bohouš (Ne, 12. 11. 2006 - 18:11)

Já jsem byl na pravidelný kontrole zubů a musel jsem se svléknout no naha.Doktorka mě vyšetřovala zuby,sedačka mě studila do zad a zadku,musím uznat že se mě to líbilo

522 (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

To já jsem se taky musel u zubaře svléknout úplně do naha. Byl to hrozně divnej pocit ležet na zubarskym křesle nahej a mít nad sebou dvě ženské.

Ahoj (Po, 21. 1. 2019 - 22:01)

Kde to bylo? Ma telefon, adresu ? Potrebuju zubarku ;)

Radek (Ne, 12. 11. 2006 - 17:11)

Je par druhu vysetreni, kdyz ma byt pacient uplne nahej, ale tech je malo. Pri preventivnich prohlidkach jsem v trenyrkach, ktery si jen na chvilku stahnu, kdyz mne lekarka ohmatava koule a prohlizi penis. Mozna ze starsi pacienti nemusi delat ani to, protoze u tech uz je riziko rakoviny varlat maly.

roman (Ne, 12. 11. 2006 - 16:11)

Já mám taky stím své zkušenosti. Byl jsem na ultrazvuku ohledně vašetření na tříselnou kýlu. Musel jsem ležet nahý na takovém pojízdném lehátku před mladou doktorkou a sestrou asi20 minut. Sestra mě dokonce vyholovala před operací.

David (So, 21. 10. 2006 - 22:10)

Přesně tak, já osobně bych takovou prohlídku odmítl ;-)

Pavel (So, 18. 3. 2006 - 12:03)

Tak úplně nahej jsem nemusel být ani u odvodu. Ani na školních prohlídkách, ani později na vstupních prohlídkách do práce. Vždy jen podle potřeby, tedy když doktorka poslouchala srdce a měřila tlak, tak do půl těla. Při úplné prohlídce do slipů. Nepřijde mi normální se svlékat u doktora donaha.

Petr (St, 15. 3. 2006 - 22:03)

Četl jsem diskusi na téma zbytečné svlékání pacientů. Nestačil jsem se divit, že někteří lékaři vyšetřují pacienty úplně nahé. Mě se to naštěstí nikdy nestalo a nevím, jestli je pravda, co tu někteří píšou, nebo to jsou výmysly těch, které téma lékařských vyšetření vzrušuje. Já jsem například při preventivních prohlídkách byl svlečen pouze do spodního prádla, a když mi chtěla doktorka vyšetřit pohlavní orgány, měl jsem slipy stažené jen na chvilku po dobu vyšetření. Jaký máte na to názor vy? Vy jste museli být při vyšetření nazí?

Reklama

Přidat komentář