Reklama

Důchod-forma chudoby ?

a co potom (Út, 26. 5. 2015 - 21:05)

A co Ty Radku, jak ty se...Menšiny, kteří nikdy nedelaly, a mají horentni příjmy. Jak je to možné. Asi by nebylo od věci,zeptat se na to politiků, jestli podporují rasismus.

tedy (Út, 26. 5. 2015 - 19:05)

no nevím?
Moji rodiče,...závidět vlastním rodičům,to už je co říct.Navíc,když matka je nemocná a určitě část peněz jde na léky.A dokonce možná cpou i tobě.

26.5. (Út, 26. 5. 2015 - 19:05)

Asi tak .Budeme se připravovat na důchod,nebo co?

karel (Út, 26. 5. 2015 - 18:05)

no nevím?
Moji rodiče, dělníci mají každý cca 11000.-kč důchodu a ještě na matku, je trochu nemocná, chodí a jezdí i na kole!!
berou ještě 8000.-Kč
Tj mají měsíčně cca 30000.-kč..
Já dřu od rána do večera i s ženou a máme malé děti, a my máme čistého 25000.-K !!!
Důchodci se mají super u nás!!!
My polovinu dáme za cestu do a z práce !
Oni nic nedají, všude je odveze sanita pokud potřebují k lékaři!!!!

mamut (Út, 26. 5. 2015 - 15:05)

Mamute, promiň, školství...Probůh, ale proč nás to znova musí učit Němec, když už to tu kdysi perfektně fungovalo ? To jsme opravdu tak blbí ? I ten Baťa, kterého tu všichni pravičáci vzývají, by na ně dneska musel vzít bič a vypráskat je od těch jejich koryt, protože jediné, v čem vynikají, je jejich nenažranost a blbost.

mamut (Út, 26. 5. 2015 - 15:05)

Tak komunista Mamut na...Kolikrát mám opakovat, že jsem nebyl členem KSČ ? Jenže u nás, když člověk nefandí pravici a gaunerům, hned má nálepku komunisty. I když ti mají také své mouchy, zatím jsou jedinou stranou, která hájí poctivě pracující lidi. Asi k nim na stará kolena budu muset vstoupit, abych udělal radost zdejším pravičákům.

gin (Út, 26. 5. 2015 - 15:05)

No já teď nevím, když už jsem vopižlanej, jestli mě tu budte brát vážně. Pinďoura už jsem si jako vejký kluci nechal vopižlat.

Berete mě mezi sebe?

mamut (Út, 26. 5. 2015 - 15:05)

Tak komunista Mamut na...Nezáviďte - není co. Stáří už stojí za ho.... I když jsem relativně zdravý a mohu si užívat svých úspor a toho, co si ještě přivydělám poradenstvím, raději bych byl mladý. To byl život jiný. To, že já se mám relativně dobře, neznamená, že musím souhlasit se vším, co se tu nyní děje. Mám také vnuky a byl bych moc rád, kdyby se měli lépe než já a nemuseli kvůli tomu emigrovat do ciziny. A nemohu nevidět ty masy lidí, které jsou na tom hůř než já, jenom proto, že naletěly na plané sliby. Jistě - jsou tu pozitiva - svobodné cestování, studovat může kdo chce co chce (když na to má) a ti co opravdu něco znají, mohou vyniknout. Ale co ta kvanta nezaměstnaných, zadlužených ne vlastní vinou, co obrovský státní dluh, co banda vyžírků, kteří koukají jen na vlastní prospěch ? K tomu nemůžu mlčet.

Jenda (Út, 26. 5. 2015 - 15:05)

Jen aby měli koho...Prosím tě manažer, samej manažer a stejně ničemu pořádně nerozuměj. Stačí, když jdem nakoupit do Tesca.
Mezi jídlo klidně strčej pneumatiky, jedovatý kytky, přitom tam to nemá co dělat.
Jó mluvilo se tu o banánech. Ony se dřív dávaly napřed do dozráváren a pak na pult. Kdežto dneska to dají rovnou, napůl zelený. Sice za nějakou dobu to zežloutne, ale chuť žádná. Nebo jim to tam hnije a nikdo je nechce.

gin (Út, 26. 5. 2015 - 14:05)

Já mám vopižlanýho pinďoura. Už jsem tedy velkej kluk?

No (Út, 26. 5. 2015 - 14:05)

No, těch se vyrojilo jak hub...Jen aby měli koho manažerovat.

Lenka (Út, 26. 5. 2015 - 12:05)

Manažer z Plzně? Z Amosovy univerzity? Vysoké školy finanční a správní???? a mohla bych vyjmenovat další rychlokvašky, kde vystuduje VŠ i žák zvláštní školy... Já být zaměstnavatel, tak tenhle póvl ze zaplacených škol, nepřijmu ani za nic. Jedině diplom z Karlovy univerzity...
A pak je mi líto, že auto nebo barák mi spravuje levná pracovní síla, když bych raději dala vydělat normálnímu klukovi, co se vyučil a dělá rád svou práci. Jo, v tom má Mamut pravdu.

Jenda (Út, 26. 5. 2015 - 12:05)

Hlavně, že všeliakých Bc....No, těch se vyrojilo jak hub po dešti. Proč máme mít zedníky, pokrývače, zámečníky, elekrikáře? Stačí levná pracovní síla odněkud, ne. Kdepak, černý řemeslo je dnes přežitek. ‘‘Lepší‘‘ je manažer, no ne?

No (Út, 26. 5. 2015 - 11:05)

Mamute, promiň, školství...Hlavně, že všeliakých Bc. a Mgr. máme jak nasypáno. To je přece ta duchovní elita národa.

No (Út, 26. 5. 2015 - 11:05)

Mamute, promiň, školství...Hlavně, že všeliakých Bc. a Mgr. máme jak nasypáno. To je přece ta duchovní elita národa.

No (Út, 26. 5. 2015 - 11:05)

Mamute, promiň, školství...Hlavně, že všeliakých Bc. a Mgr. máme jak nasypáno. To je přece ta duchovní elita národa.

Jarka (Út, 26. 5. 2015 - 11:05)

Mamute. Takže máš vlastně pravdu. Něco je tady špatně.

Jarka (Út, 26. 5. 2015 - 11:05)

Včera, při sledování TV...Mamute, promiň, školství tady jde do Prčic (učňovské) každý chce aby jeho mazánek, i když je úplně blbej, měl maturitu. Přestože v minulé době by se stěží vyučil. Soukromých škol, kde to rodiče zaplatí je moc. Ale tenhle Němec obnovuje řemeslo (které my jsme zahodili a pohrdli s ním)a ty kluky nechá na úrovni vystudovat, vyučit se a ještě je pak královsky zaplatí.

Jenda (Út, 26. 5. 2015 - 11:05)

Včera, při sledování TV...Jo jo, čím dál tím horší. Já už se na tu ČT, skoro nedívám. Krom počasí, fotbalu a pár ČS. filmů, na ně zvědavej rozhodně nejsem. Lžou a lžou, kéž by se jim chtěla huba zkřivit. Radši si přečtu Haló noviny. I o letošním Osvobození ČSR jsem přečetl v novinách.
Teď si na ČT vymysleli taky ‘‘pěkný pořady‘‘ Dovolená za protektorátu a Osvětim!!! No fůj...

Jakub (Út, 26. 5. 2015 - 11:05)

Tak komunista Mamut na další diskuzi. Mamutovi závidím jeho důchod. Sice nadává na ten kapitalismus, ale má se, jak prase v žitě. Dožil se důchodu. Vyjadřuje se ke všemu, co víc si přát. Hypotéku nemá, protože koupil státní byt za pakatel.... proč tedy nadává, takhle dobře se má.... :-)

Reklama

Přidat komentář