Reklama

plenková disciplína

Z (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

Z

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 12:09)

svléknout do naha a do postele.

Matka (Ne, 27. 9. 2020 - 13:09)

Já každý večer dávám synovi 4 látkové pleny s jednorazovkou dvakrát jsem ho nechala bez pleny a třetí noc dostal pleny a už je starší kolem 14 let jednorázové pleny jsou pro dospělé a látkové pleny jsou 80x80 ty mu krásně jsou mají přesah jak nad zadkem tak i ve předu na pupíku a každé ráno mi děkuje že se dobře vyspal zatím se pleny ponechaji jak dlouho bude chtít on ale zprva to byl taky protest že pleny nechce ale já jsem mu řekla že když plenky ráno budou suchý tak je dostávat nebude a aby pleny drželi tam kde mají tak jsem mu dala ušít bodyčko teď těch bodyček má 4. Teď od pátku měl kamaráda tomu je 12 let takže mladší a netrvalo ani den a řekl si sám jestli mu nemohu dávat pleny přes den a noc to se musím domluvit s tvojí mámou jestli ti je mohu dávat Tomíku víš tady Honzík se v noci pomocuje tak kvůli tomu má pleny. Ale já bych je chtěl taky mne mamka občas pleny dá také když zlobím a já na něj mamka ti dává pleny když zlobis ano dá ale jako trest třeba i na týden tak to jo tě tak jsem mu tedy dávala pleny od pátku když se tedy přiznal že za zlobeni mu jeho mamka dává pleny ale jelikož jsem tomikovi dávala pleny i přes den tak jsem se musela optat i syna jestli je nebude chtít také přes den a on odpověďel že ano že je klidně bude chtít i přes den a má je i teď prý se pocural ale ještě chvíli v ní vydrží říkal stejně teď ještě leží tak je nechám ještě spát a po spánku oba dva prebalim do čistých plenek a punčocháču. Dám jim jednorázové pleny a půjdou trochu na vzduch a já si taky trochu odpocinu a dám prát látkové pleny aby večer bylo do čeho je prebalit když přijdou z venku tak to určitě budou durch pomoceny. A volá sousedka jak je jestli Tomík nezlobí a já ji řekla že haja a dávám mu plenky jak přes den a noc a ona se zrozila to tě zlobí ne nikoliv je hodný a ona budeme si tykat když bydlíme ve stejném baráku oukej to tě určitě zlobil co ne jak jsem říkala je úplně hodný víš já Honzíkovi dávám pleny na noc protože se pomocuje ve 14 letech tak to jo a proč je chtěl i on on říkal tvůj syn když prý zlobí tak mu prý za trest dáváš pleny a má je třeba i týden jó je to tak. To máš teď divný když dáváš pleny jen jednomu celodenne a druhému jen na noc kdepak svému dítěti jsem taky nabídla jestli nechce pleny i přes den a on souhlasil tak až se vyspi tak je pošlu na vzduch oba a neboj jak můj syn ale i tvůj budou mít jednorázové pleny a punčocháče. Tak mi řekla že to bude utrpení aby si vzal punčocháče tak to uvidí pak sám jestli si punčocháče nevezme tak bude místo venku klecet v koutě ale nahý a on si pak rozmysli jestli si punčocháče vezme a místo pleny bude používat nočník. Diky moc za hlídání ale to také zkusím když bude zlobit tak ho dám klidně klecet nahyho a používání místo pleny jen nočník tak zatím ahoj a mi s přítelem přijedeme až za týden ale pro mého syna budu muset najít paní na hlídání ale kdepak už si paní na hlídání našla a koho prosím tě no přeci mne stejně si v práci musím vybrat nijakou dovolenou tak si ji vezmu od úterka a kluci to spolu zvládnou jako se umýt a vzájemně se prebalit a jestli to nezvládnou tak použijí buď wc nebo nočník. Tak to jó....

Z (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

Z

N (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Kdyby jste dítěti malému či většímu chtěli dávat pleny tak jaké? Látkové či jednorázové pleny.

Petr (So, 26. 9. 2020 - 04:09)

Wow, tak to bych si nechal líbit.
Re.:Tak u nás jsou plenky za trest. Když já nebo brácha zlobíme (já 16 brácha 15) tak to vypadá následovně. Oba musíme do postelí kde jsme připoutáni k posteli několika bodovým systémem. Od kotníku přes stehna, rozkrok, břicho, hrudník, zápěstí, paže a někdy i hlavu. Poté rodiče přivezou klystyr. Koncovka má dva balónky pro fixaci aby hadičku nebylo možné vytlačit . K tomu ještě dostaneme dudliky které jsou nám provázané zezadu k hlavě abychom nekřičeli. Poté rodiče vezmou lubrikant a začnou zavádět hadičku. Až je hadička v nás a mi přikurtovaní tak to pustí. Obvykle dostáváme 4x2litry. Až rodiče neznají že jsme dostatečně čistí tak dostaneme 4 plenky abriform M4 a do dírky ještě nafukovací anální kolik abychom nějaký zbytek klystyru hned nepustili do plen. Takže ležíme přikurtovaní v plenkách s kolíkem a přivázaným dudlikem. Samozřejmě strava pouze z kojenecke lahve tak abychom nepostradali plnohodnotnou stravu tak je nám zavedena hadička přes nos do žaludku a podavana uměla výživa. Aby toho nebylo málo tak máme oba infuzi a kyslikovou masku a kyslíkové brýle. Matka je doktorka takže u nás je komplet nemocniční vybavení. Je to hodně účinný týdenní trest. Zítra nás čeká opět nástup za neuklizený pokoj.

Někdo?

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 18:09)

tak toto už netrumfne ani 14ti denní karanténa v cele.

Zub (So, 26. 9. 2020 - 19:09)

Vida vida, tak nejdřív se sestrou a teď s bratrem jo? Příště budeš přikurtován s kamarádem? Myslím si, že by ti stačilo být tři dny na jip a bylo by po těch tvých výmyslech.

Tomáš (Čt, 24. 9. 2020 - 23:09)

pokud máš o to opravdu zájem napiš mi na emile [email protected]
domluvíme se

Věrka (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

Já byla po lécích akorát víc agresivní a nechali mě přikurtovanou za zápěstí kotníky a hrudník skoro dva dny, bez plen by to nešlo, a asi je to víc příjemné ,než cévka

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 12:09)

to by si mohly zkusit na mě šáhnout , bych jim rozbila držky ne mě přivazovat.

nikos28 (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

ja bych si to moc rad vyzkousel,touzim po tom

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 20:09)

Po čem touží š?

nikos28 (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

touzim byt na psychiatrii,prikurtovany na izolaci nebo v klecovem luzku s nasazenou plenou,byt v socialni hierarchii na poslednim miste,nemoci rozhodovat sam o sobe,unik kratkodobeho charakteru z tvrdeho zivota...

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

na nandání pleny stačííš sám a i na připoutání k posteli si dnes můžeš koupit časoví zámek který se odemče nekompromysně až po určité době.
ale chápu že tam chybí ten cizí člověk co je k vám nadřazení a lhostejný.

Jirka (St, 23. 9. 2020 - 01:09)

Tak u nás jsou plenky za trest. Když já nebo brácha zlobíme (já 16 brácha 15) tak to vypadá následovně. Oba musíme do postelí kde jsme připoutáni k posteli několika bodovým systémem. Od kotníku přes stehna, rozkrok, břicho, hrudník, zápěstí, paže a někdy i hlavu. Poté rodiče přivezou klystyr. Koncovka má dva balónky pro fixaci aby hadičku nebylo možné vytlačit . K tomu ještě dostaneme dudliky které jsou nám provázané zezadu k hlavě abychom nekřičeli. Poté rodiče vezmou lubrikant a začnou zavádět hadičku. Až je hadička v nás a mi přikurtovaní tak to pustí. Obvykle dostáváme 4x2litry. Až rodiče neznají že jsme dostatečně čistí tak dostaneme 4 plenky abriform M4 a do dírky ještě nafukovací anální kolik abychom nějaký zbytek klystyru hned nepustili do plen. Takže ležíme přikurtovaní v plenkách s kolíkem a přivázaným dudlikem. Samozřejmě strava pouze z kojenecke lahve tak abychom nepostradali plnohodnotnou stravu tak je nám zavedena hadička přes nos do žaludku a podavana uměla výživa. Aby toho nebylo málo tak máme oba infuzi a kyslikovou masku a kyslíkové brýle. Matka je doktorka takže u nás je komplet nemocniční vybavení. Je to hodně účinný týdenní trest. Zítra nás čeká opět nástup za neuklizený pokoj.

Karel (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

Divím se, že vám mamka nedává ještě cévku. Potom by nemusela měnit plenky tak často.

Matka (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Je normální dávat 11 plen na jednou asi nikoliv to radši bych dala 3 látkové pleny a silnější jednorázovku a punčocháče s bodyckem. Jako to dávám mému synovi a dceři dávám když jsou doma 3 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem a takto to dostávají už rok syn se začal pomocovat v 10 letech byl v nemocnici před rokem dělali mu velké vyšetření na pomocovani a nic se nezjistilo co mu vůbec je tak mu začali dávat pleny a doma se pak pokračovalo a dcera se mu posmivala že kluk v 11 letech nosí plenky celodenne a dcera řekla že s batoletem v jednom pokoji nebude prý kdo to srani do plenek má čmuchat tak jsem jim prepazila pokoj ze skříní a když nejsem doma tak jsem jí řekla aby ho i prebalila párkrát ho prebalila ale jednou mu udělala to že ho nechala v ranní plence až do odpoledne až jsem přišla z práce pak chudák kluk byl úplně celý posrany i v punčocháčích a bodyčku to měl nemohl si pleny sundat sám protože mi řekl až mu dávám bodyčko ze zipem vzadu to mu pleny v noci nespadnou. A už mne volá že bude chtít prebalit do čistých plenek tak ho jdu prebalit. Dnes jsem zůstala doma i já. Tak už jsem ho prebalila a dala jsem 4 látkové pleny s gum kalhotky a byl hodně pomoceny a pokadeny otrela jsem ho jen vlcenymi ubrousky namazala masti a zapudrovala a i čisté punčocháče a bodyčko dostal a ráno přišla dcera že se jí prý stala nehoda že se pomocila do postele no a teď prevlika postel a čistí jí a já jsem ji nabídla jestli také nechce být přebalována jen na noc a ona si to prý rozmysli ještě s plenkami jak přes den a noc ale ze začátku ji dám bodyčko ze zipem vzadu aby si pleny nesundala dcera je starší než syn tak uvidím jestli je bude chtít když půjde i ven tak jedině s plenkami jako syn je má také i venku ale jednorázové pleny. Tak koukám že dcera má vše hotovo tak co moje dcero budeš chtít ty pleny a ona ano mami budu je chtít radši aby se mi nestala zase nehoda budeš chtít pleny jenom na noc nebo i přes den a můžeš dělat i obě potřeby do nich jestli budeš chtít mamko to by jse mi hodilo a mamko tu skříň můžež dát zase pryč to dám na samé místo protože že tam mám pleny jak látkové a jednorázové pleny a různé přípravky na přebalování většího a menšího dítěte tak zalehni a zabalím tě do plenek a řeknu ti me pravidla když budeš mít pleny tak tě budu oblékat a prebalovat já teď ti dám také látkové pleny s gum kalhotky a bodyčkem ale i punčocháče nejdříve dostaneš pleny a gum kalhotky s bodyckem úplně stejně jako tvůj bratr a budete mít plínky i na venkovní použití bez plinecek vás nepustim souhlasím mamko já jsem se před tím neměla posmivat. A syn mi řekl proč dávám pryč tu skříň víš proč protože tvoje sestra také oddneska také nosí plenky a veškeré dětské oblečení. A mamko co bude k obědu co chcete mít něco udělám já bych chtěl klidně kaši ale v kojenecké lahvi jestli by to šlo jó šlo by to udělám vám jí tak synovi jsem dala kojeckou láhev s kaši a dceři to samé a to koukala co dostala a tvářila se divně a pak řekla mami já přece nejsem kojenec abych jedla s kojenecké láhve a já odpověďela no tak nic nebude jiného teď půjdete spát jako každý kojenec co nosí plenky a veškeré dětské oblečení a syn otik si vzal i dudlík a spokojeně usnul. A dcera Jitka se stále domáhá že chce něco jiného k obědu a že po obědě nepůjde ani spát a dudlík nebude také dumlat tak jsem jí řekla že je bez oběda a bude klecet za trest jen v jednorázovych plenkách a silonovych punčocháčich a tak jsem vše zní sundala veškeré oblečení dala jsem jí jednorázové pleny a punčocháče silonove bílé a tričko. A když nechceš jít spát teď tak žádný že půjdeš ven atd. Ale večer půjdeš spát už v 16 hodin a dám ti větší balík látkových plen aby si vydržela hezky do rána a večer dostaneš brindak a nakrmim tě ale to bude potupa víš co máš dělat klecet a jdu pro ten dudlík a zalepim ti ho páskou lepící. A žádné domlouvali já jsem ti chtěla dávat pleny jen na noc ale ty jsi je chtěla i přes den tak se musí hold poslouchat co řeknu já a ne ty.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Z

nikos28 (Út, 22. 9. 2020 - 10:09)

ahoj,ja pokud zlobim manzelku,tak mi take dava pleny a igelitove kalhotky,koupila pro mne sitove luzko,ktere zamyka pokud jde ven za milencem,kdyz nedelam problemy necha mne v luzku volne,musim spat nebo si cist.pokud mam hloupe reci,dostanu dudlik s postrojem na zamecky ,sveraci kazajku nebo segufix na luzku.jsem cuckold,a rad,ale to ponizeni je uz nekdy opravdu hrozne...podobne zkusenosti....

Reklama

Přidat komentář