Reklama

plenková disciplína

nikos28 (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

ja bych si to moc rad vyzkousel,touzim po tom

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 20:09)

Po čem touží š?

nikos28 (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

touzim byt na psychiatrii,prikurtovany na izolaci nebo v klecovem luzku s nasazenou plenou,byt v socialni hierarchii na poslednim miste,nemoci rozhodovat sam o sobe,unik kratkodobeho charakteru z tvrdeho zivota...

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

na nandání pleny stačííš sám a i na připoutání k posteli si dnes můžeš koupit časoví zámek který se odemče nekompromysně až po určité době.
ale chápu že tam chybí ten cizí člověk co je k vám nadřazení a lhostejný.

Jirka (St, 23. 9. 2020 - 01:09)

Tak u nás jsou plenky za trest. Když já nebo brácha zlobíme (já 16 brácha 15) tak to vypadá následovně. Oba musíme do postelí kde jsme připoutáni k posteli několika bodovým systémem. Od kotníku přes stehna, rozkrok, břicho, hrudník, zápěstí, paže a někdy i hlavu. Poté rodiče přivezou klystyr. Koncovka má dva balónky pro fixaci aby hadičku nebylo možné vytlačit . K tomu ještě dostaneme dudliky které jsou nám provázané zezadu k hlavě abychom nekřičeli. Poté rodiče vezmou lubrikant a začnou zavádět hadičku. Až je hadička v nás a mi přikurtovaní tak to pustí. Obvykle dostáváme 4x2litry. Až rodiče neznají že jsme dostatečně čistí tak dostaneme 4 plenky abriform M4 a do dírky ještě nafukovací anální kolik abychom nějaký zbytek klystyru hned nepustili do plen. Takže ležíme přikurtovaní v plenkách s kolíkem a přivázaným dudlikem. Samozřejmě strava pouze z kojenecke lahve tak abychom nepostradali plnohodnotnou stravu tak je nám zavedena hadička přes nos do žaludku a podavana uměla výživa. Aby toho nebylo málo tak máme oba infuzi a kyslikovou masku a kyslíkové brýle. Matka je doktorka takže u nás je komplet nemocniční vybavení. Je to hodně účinný týdenní trest. Zítra nás čeká opět nástup za neuklizený pokoj.

Karel (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

Divím se, že vám mamka nedává ještě cévku. Potom by nemusela měnit plenky tak často.

Matka (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Je normální dávat 11 plen na jednou asi nikoliv to radši bych dala 3 látkové pleny a silnější jednorázovku a punčocháče s bodyckem. Jako to dávám mému synovi a dceři dávám když jsou doma 3 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem a takto to dostávají už rok syn se začal pomocovat v 10 letech byl v nemocnici před rokem dělali mu velké vyšetření na pomocovani a nic se nezjistilo co mu vůbec je tak mu začali dávat pleny a doma se pak pokračovalo a dcera se mu posmivala že kluk v 11 letech nosí plenky celodenne a dcera řekla že s batoletem v jednom pokoji nebude prý kdo to srani do plenek má čmuchat tak jsem jim prepazila pokoj ze skříní a když nejsem doma tak jsem jí řekla aby ho i prebalila párkrát ho prebalila ale jednou mu udělala to že ho nechala v ranní plence až do odpoledne až jsem přišla z práce pak chudák kluk byl úplně celý posrany i v punčocháčích a bodyčku to měl nemohl si pleny sundat sám protože mi řekl až mu dávám bodyčko ze zipem vzadu to mu pleny v noci nespadnou. A už mne volá že bude chtít prebalit do čistých plenek tak ho jdu prebalit. Dnes jsem zůstala doma i já. Tak už jsem ho prebalila a dala jsem 4 látkové pleny s gum kalhotky a byl hodně pomoceny a pokadeny otrela jsem ho jen vlcenymi ubrousky namazala masti a zapudrovala a i čisté punčocháče a bodyčko dostal a ráno přišla dcera že se jí prý stala nehoda že se pomocila do postele no a teď prevlika postel a čistí jí a já jsem ji nabídla jestli také nechce být přebalována jen na noc a ona si to prý rozmysli ještě s plenkami jak přes den a noc ale ze začátku ji dám bodyčko ze zipem vzadu aby si pleny nesundala dcera je starší než syn tak uvidím jestli je bude chtít když půjde i ven tak jedině s plenkami jako syn je má také i venku ale jednorázové pleny. Tak koukám že dcera má vše hotovo tak co moje dcero budeš chtít ty pleny a ona ano mami budu je chtít radši aby se mi nestala zase nehoda budeš chtít pleny jenom na noc nebo i přes den a můžeš dělat i obě potřeby do nich jestli budeš chtít mamko to by jse mi hodilo a mamko tu skříň můžež dát zase pryč to dám na samé místo protože že tam mám pleny jak látkové a jednorázové pleny a různé přípravky na přebalování většího a menšího dítěte tak zalehni a zabalím tě do plenek a řeknu ti me pravidla když budeš mít pleny tak tě budu oblékat a prebalovat já teď ti dám také látkové pleny s gum kalhotky a bodyčkem ale i punčocháče nejdříve dostaneš pleny a gum kalhotky s bodyckem úplně stejně jako tvůj bratr a budete mít plínky i na venkovní použití bez plinecek vás nepustim souhlasím mamko já jsem se před tím neměla posmivat. A syn mi řekl proč dávám pryč tu skříň víš proč protože tvoje sestra také oddneska také nosí plenky a veškeré dětské oblečení. A mamko co bude k obědu co chcete mít něco udělám já bych chtěl klidně kaši ale v kojenecké lahvi jestli by to šlo jó šlo by to udělám vám jí tak synovi jsem dala kojeckou láhev s kaši a dceři to samé a to koukala co dostala a tvářila se divně a pak řekla mami já přece nejsem kojenec abych jedla s kojenecké láhve a já odpověďela no tak nic nebude jiného teď půjdete spát jako každý kojenec co nosí plenky a veškeré dětské oblečení a syn otik si vzal i dudlík a spokojeně usnul. A dcera Jitka se stále domáhá že chce něco jiného k obědu a že po obědě nepůjde ani spát a dudlík nebude také dumlat tak jsem jí řekla že je bez oběda a bude klecet za trest jen v jednorázovych plenkách a silonovych punčocháčich a tak jsem vše zní sundala veškeré oblečení dala jsem jí jednorázové pleny a punčocháče silonove bílé a tričko. A když nechceš jít spát teď tak žádný že půjdeš ven atd. Ale večer půjdeš spát už v 16 hodin a dám ti větší balík látkových plen aby si vydržela hezky do rána a večer dostaneš brindak a nakrmim tě ale to bude potupa víš co máš dělat klecet a jdu pro ten dudlík a zalepim ti ho páskou lepící. A žádné domlouvali já jsem ti chtěla dávat pleny jen na noc ale ty jsi je chtěla i přes den tak se musí hold poslouchat co řeknu já a ne ty.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Z

nikos28 (Út, 22. 9. 2020 - 10:09)

ahoj,ja pokud zlobim manzelku,tak mi take dava pleny a igelitove kalhotky,koupila pro mne sitove luzko,ktere zamyka pokud jde ven za milencem,kdyz nedelam problemy necha mne v luzku volne,musim spat nebo si cist.pokud mam hloupe reci,dostanu dudlik s postrojem na zamecky ,sveraci kazajku nebo segufix na luzku.jsem cuckold,a rad,ale to ponizeni je uz nekdy opravdu hrozne...podobne zkusenosti....

Emma (Po, 21. 9. 2020 - 22:09)

Tak to když já zlobím tak dostanu klidně plen dostanu klidně 11. A to už je číslo to se sotva kolíbám. Pak mě máma ani né přebaluje. Já se jen kolíbám. Včera knám přišly moji kamarádky. Tak máma šla otevřít. A nakonec přišly ke mně a začaly se smát ty nosíš plenky a ještě tolik v 11 ti letech. A dotoho jsem byla ještě totálně pokaděná. No holky nedáte si jídlo zeptala se moje máma. Holky dostaly nějaký koláč a já brindáček a přesnídávku vindala mi dudlík a začala mě krmit. Po svačině říká moje máma teť by Ema měla jít správně spát, ale nechcete vzít kočárek a projít se sní. Tak mě naložil do kočárku a jeli jsme. Pak jsme se vrátily a jedna holka tak se jí chtělo na záchot jak jsme se vrátily se počůrala. Pak si toho všimla moje máma a ptá se nechceš plenku? A ona jakož jo, že jí to bude asi pohodlnější tak jí dala plenky. Pak holky odešly a my mohly večeře měla jsem řidčí kaši v kojenecké lahví. Přišlo ráno a to sem se už odplenkovala takž tu náloš hovínek a moči jsem neměla. Ale trest nekončí tak promě máma měla vymišlený další a to mít sice jen jednu plenku ale v zakra krátký cukýnce že ta plena jde vidět.

Jo (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Tvoje máma má asi důvot proč ti ty plenky dává. A je dobře, že si to uvjedomíš.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Z

N (Po, 21. 9. 2020 - 09:09)

Zkuste vozit sebou nočník když nevozis Jano pleny pro kluky na přebalování ale aby měli celý den abdl plenku na sobě s plenkovou osuskou na sobě je přeci blbost. Já jsem jel v sobotu s rodiči na velký výlet a mamka nám všem klukům dala pleny nejdříve po ránu jsme dostali látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče když jsme byli v autě tak to nevadí mne je 12 a mladším je 8 a 4 roky braskove se normálně pomocuji občas přes noc ale já si o plenky občas také řeknu normálně a mamka mi vždy vyhoví a normálně ji dostanu a když se nikam jede tak jí dostanu automaticky mezi nohy ale i ostatni věci mám na sobě jako bavlněné punčocháče to co mají ostatní tak mám i já a zatím se nestydím že nosím plenky.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Z

Jana j (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

Tak kluci chtějí jít na houby teď ráno. Tak jsem je po probuzení nechala ať si jako vždy vybumbají lahvičku s kaší. Starší se při tom pokadil, ale mladší prohlásil, že se mě teď kakat nechce. Tak jsem je oba prebalila, dostali čisté pleny typu abdl a dovnitř ještě bavlněnou osušku, body a batoleci tepláky plus mikinu. Vezmu jim lahvičky s pitím a jedeme do lesa. Takže pánové nástup do auta a jede se. Plenky s sebou neberu, přebalím vás po návratu domů. Kluci si to furt užívají, ale byla bych radši když by se aspoň na tu velkou hlásili a já je posadila na WC. Nějaká vydrží, protože ve škole do plen nekakají. To až doma nebo při cestě domů. Uvidíme co bude dál. Není taky jisté, zda se jim škola opět nezavře a oni zase nebudou muset být doma. Tak už jedeme na ty houby konečně.

Matka 1 (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Taky jsem pro kluka našla speciální školu chodil normálně do té normální školy ale tam mne a jemu řekli že pocuranka nechtějí aby se mezi vyučování pocural jen do kalhot tak prý to není normální ale on měl plenku nasazovaci a nebyla skoro vidět vůbec že ji má prošli jsme vyšetřením u dětského lékaře ale nic nezjistil akorát mi poradil buď ty pleny nasazovat ale tajně aby v normální škole nic nepoznali a nebo mi najde speciální školu on sám tam pleny nevadí a děti si jí mění samy taky prý záleží jakou mají do školy mu dávám jenom pleny na lepitka a říkal že tam mají erarni pleny ale i látkové pleny tak on si o ně občas říká ale to si jí nevezme sám ale musejí ho prebalit a já vím proč je od nich chce aby nemusel cvičit tělocvik mají normálně akorát že ty děti které mají jednorázové pleny tak od nich mají i speciální tepláky a nebo punčocháče ve kterých můžou normálně cvičit a ten kdo má látkové tak to prý nejde to by pleny spadli občas přijde ze školy právě v látkových plenkách ty se vyperou po něm a vrací se zpět do školy vždy je vyperu slozim ale nikdy i vyzehlim tento víkend syn zehlil přibližně 50 plen do školy a 50 plen na domácí používání já vím že se pleny zehli pouze pro batolata ale chce je používat i doma tak aby byli krásně čisté a lépe se snimi manipulovalo před chvílí ho přivezlo auto ze školy přišel zase v látkových plenek měl na sobě to jezdí i speciální auto ve kterém se dítě dá prebalit do čistých plenek ale jednorázovych. Tak jsem pana řidiče vypustila do zahrady a on mi předal syna a já jsem mu dala vyprané a vyzehlene pleny vždy udělám takový balíček vždy si dám ještě kávu s panem řidičem co ho vozí on mne minulý týden poprosil jestli si nemůže odpočinout jezdil úplně sám a ještě dotoho měl na starosti 12 děti ale kdyby byli bez plinecek tak by se to dalo ona ta speciální škola je prý i v Praze ale syn chodí do nijake jiné která je úplně mimo Prahu snad nikde až za kolinem normálně sním jezdí pomocník který se o děti stará aby byli v pořádku předány v čistých plenkách.

Matka (St, 16. 9. 2020 - 06:09)

Ano správně když to chtějí oni takto tak nikdy neprestat a dávat pleny a jiné věci dětské co k plenkam patří jak pití s kojenecké láhve dudlat dudlík a nechávat se i podle potřeby i krmit ale s nasazeným brindakem chtějí to tak to i bude bez omlouváni.

Jana j (Ne, 13. 9. 2020 - 08:09)

Tak u nás je to furt stejně. Kluci chodí do speciální školy, kde pleny nevadí. Do školy nosí Tena flex super plus. Umí si je samy vyměnit. Po příchodu že školy jde, ale vše dolů a dostanou to co chtějí. Tedy plenu typu abdl, dovnitř velkou bavlněnou osušku a potom dle počasí a zda jsou doma. Mají body a punčocháče, nebo kalhoty na hraní či overal. Na noc dostanou dupačky se zapínáním na zádech. O víkendu jsou takto zabaleni stále. To si nesmí pleny sundat a dělat cokoliv. Jídlo z části mají v lahvičce a část normálně. Musí chodit spát když jim řeknu ato bez diskuze. Když chtěj být jako malé děti, tak ať jsou.

Matka (So, 12. 9. 2020 - 15:09)

Tak synovi dávám pleny na stálo má látkové pleny když je doma do školy se nechodí je bohužel zavřeno kvůli covidu a kamaráda má tady občas dnes by měl přijít já mu dám potom taky pleny on když je doma tak je používá jen na noc a k nám se vždy těší jak dostane pleny a jiné věci dětské syn ještě leží pleny čisté dostal brzy ráno kolem 5 třicet byl celý procurany měl na noc 5 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem a ke snídani měl kojeneckou lahev s dětskou kaši a dnes je vyslu ven ale dám jim pouze jednorázové pleny to jim bude stačit ale dostanou i punčocháče a kraťasy tak pánové jsou ještě venku ale dala jsem jenom jednorázové pleny a kraťasy jelikož se udělalo hezky chtěli punčocháče ale já jsem jim je prostě nedala kdyby byli jen na zahradě tak klidně ale to by měli jen čistě punčocháče a plenky až večer budou mít tu šanci být v punčocháčích a bodyčku a přemýšlím že každému dám dvě látkové pleny s jednorázovou plenkou a punčocháče silonove a přes ně dostanu bodyčko teprve a pustím pohádky a pak už v 19 spát včera syn šel spát už v 17 h jelikož po obědě si nechtěl lehnout tak jsem mu dala i dudlík ale prelepila lepenkou aby ho nemohl vyplivnou a na rukách měl bez palcové rukavice takže veškeré věci jsem dělala já jako krmení atd.

Matka (Po, 7. 9. 2020 - 22:09)

Tak jsem mému synovi musela říct že mne pan doktor řekl že tě musím trochu oholit mezi nohama aby se ti netvorili opruzeniny tolik tak jsem ho tedy před chvílí oholila mezi nohama a dala čisté látkové pleny ale druhý to chtěl také tak tedy i druhého jsem musela oholit pak také dostal látkové pleny a oba mají i silonove punčocháče přes pleny mají gumové kalhotky zn akku koupila jsem je a na ně natáhla ty punčocháče a pod sebou mají i přebalovací podložku ještě a přes punčocháče teprve bodyčko a oba dudlaji dudlík tak jak to půjde dál nevím ráno do školy mu dávám dry nites natahovací plenky a mého syna normálně prebalim do čistých látkových plen teď už usinaji a v pračce mám látkové pleny které se suši aby bylo do čeho prebalovat pak až syn bude chodit do školy tak látkové pleny s chovám a dodelaji se jedno rázové pleny a kdyby náhodou se stalo nebo marodil tak mu budu normálně dávat látkové pleny nadále pokud si řekne sám jinak nikoliv.

Reklama

Přidat komentář