Reklama

plenková disciplína

Z (Po, 28. 9. 2020 - 22:09)

Z

N (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Kdyby jste dítěti malému či většímu chtěli dávat pleny tak jaké? Látkové či jednorázové pleny.

Petr (So, 26. 9. 2020 - 04:09)

Wow, tak to bych si nechal líbit.
Re.:Tak u nás jsou plenky za trest. Když já nebo brácha zlobíme (já 16 brácha 15) tak to vypadá následovně. Oba musíme do postelí kde jsme připoutáni k posteli několika bodovým systémem. Od kotníku přes stehna, rozkrok, břicho, hrudník, zápěstí, paže a někdy i hlavu. Poté rodiče přivezou klystyr. Koncovka má dva balónky pro fixaci aby hadičku nebylo možné vytlačit . K tomu ještě dostaneme dudliky které jsou nám provázané zezadu k hlavě abychom nekřičeli. Poté rodiče vezmou lubrikant a začnou zavádět hadičku. Až je hadička v nás a mi přikurtovaní tak to pustí. Obvykle dostáváme 4x2litry. Až rodiče neznají že jsme dostatečně čistí tak dostaneme 4 plenky abriform M4 a do dírky ještě nafukovací anální kolik abychom nějaký zbytek klystyru hned nepustili do plen. Takže ležíme přikurtovaní v plenkách s kolíkem a přivázaným dudlikem. Samozřejmě strava pouze z kojenecke lahve tak abychom nepostradali plnohodnotnou stravu tak je nám zavedena hadička přes nos do žaludku a podavana uměla výživa. Aby toho nebylo málo tak máme oba infuzi a kyslikovou masku a kyslíkové brýle. Matka je doktorka takže u nás je komplet nemocniční vybavení. Je to hodně účinný týdenní trest. Zítra nás čeká opět nástup za neuklizený pokoj.

Někdo?

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 18:09)

tak toto už netrumfne ani 14ti denní karanténa v cele.

Zub (So, 26. 9. 2020 - 19:09)

Vida vida, tak nejdřív se sestrou a teď s bratrem jo? Příště budeš přikurtován s kamarádem? Myslím si, že by ti stačilo být tři dny na jip a bylo by po těch tvých výmyslech.

Tomáš (Čt, 24. 9. 2020 - 23:09)

pokud máš o to opravdu zájem napiš mi na emile [email protected]
domluvíme se

Věrka (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

Já byla po lécích akorát víc agresivní a nechali mě přikurtovanou za zápěstí kotníky a hrudník skoro dva dny, bez plen by to nešlo, a asi je to víc příjemné ,než cévka

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 12:09)

to by si mohly zkusit na mě šáhnout , bych jim rozbila držky ne mě přivazovat.

nikos28 (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

ja bych si to moc rad vyzkousel,touzim po tom

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 20:09)

Po čem touží š?

nikos28 (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

touzim byt na psychiatrii,prikurtovany na izolaci nebo v klecovem luzku s nasazenou plenou,byt v socialni hierarchii na poslednim miste,nemoci rozhodovat sam o sobe,unik kratkodobeho charakteru z tvrdeho zivota...

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

na nandání pleny stačííš sám a i na připoutání k posteli si dnes můžeš koupit časoví zámek který se odemče nekompromysně až po určité době.
ale chápu že tam chybí ten cizí člověk co je k vám nadřazení a lhostejný.

Jirka (St, 23. 9. 2020 - 01:09)

Tak u nás jsou plenky za trest. Když já nebo brácha zlobíme (já 16 brácha 15) tak to vypadá následovně. Oba musíme do postelí kde jsme připoutáni k posteli několika bodovým systémem. Od kotníku přes stehna, rozkrok, břicho, hrudník, zápěstí, paže a někdy i hlavu. Poté rodiče přivezou klystyr. Koncovka má dva balónky pro fixaci aby hadičku nebylo možné vytlačit . K tomu ještě dostaneme dudliky které jsou nám provázané zezadu k hlavě abychom nekřičeli. Poté rodiče vezmou lubrikant a začnou zavádět hadičku. Až je hadička v nás a mi přikurtovaní tak to pustí. Obvykle dostáváme 4x2litry. Až rodiče neznají že jsme dostatečně čistí tak dostaneme 4 plenky abriform M4 a do dírky ještě nafukovací anální kolik abychom nějaký zbytek klystyru hned nepustili do plen. Takže ležíme přikurtovaní v plenkách s kolíkem a přivázaným dudlikem. Samozřejmě strava pouze z kojenecke lahve tak abychom nepostradali plnohodnotnou stravu tak je nám zavedena hadička přes nos do žaludku a podavana uměla výživa. Aby toho nebylo málo tak máme oba infuzi a kyslikovou masku a kyslíkové brýle. Matka je doktorka takže u nás je komplet nemocniční vybavení. Je to hodně účinný týdenní trest. Zítra nás čeká opět nástup za neuklizený pokoj.

Karel (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

Divím se, že vám mamka nedává ještě cévku. Potom by nemusela měnit plenky tak často.

Matka (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Je normální dávat 11 plen na jednou asi nikoliv to radši bych dala 3 látkové pleny a silnější jednorázovku a punčocháče s bodyckem. Jako to dávám mému synovi a dceři dávám když jsou doma 3 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem a takto to dostávají už rok syn se začal pomocovat v 10 letech byl v nemocnici před rokem dělali mu velké vyšetření na pomocovani a nic se nezjistilo co mu vůbec je tak mu začali dávat pleny a doma se pak pokračovalo a dcera se mu posmivala že kluk v 11 letech nosí plenky celodenne a dcera řekla že s batoletem v jednom pokoji nebude prý kdo to srani do plenek má čmuchat tak jsem jim prepazila pokoj ze skříní a když nejsem doma tak jsem jí řekla aby ho i prebalila párkrát ho prebalila ale jednou mu udělala to že ho nechala v ranní plence až do odpoledne až jsem přišla z práce pak chudák kluk byl úplně celý posrany i v punčocháčích a bodyčku to měl nemohl si pleny sundat sám protože mi řekl až mu dávám bodyčko ze zipem vzadu to mu pleny v noci nespadnou. A už mne volá že bude chtít prebalit do čistých plenek tak ho jdu prebalit. Dnes jsem zůstala doma i já. Tak už jsem ho prebalila a dala jsem 4 látkové pleny s gum kalhotky a byl hodně pomoceny a pokadeny otrela jsem ho jen vlcenymi ubrousky namazala masti a zapudrovala a i čisté punčocháče a bodyčko dostal a ráno přišla dcera že se jí prý stala nehoda že se pomocila do postele no a teď prevlika postel a čistí jí a já jsem ji nabídla jestli také nechce být přebalována jen na noc a ona si to prý rozmysli ještě s plenkami jak přes den a noc ale ze začátku ji dám bodyčko ze zipem vzadu aby si pleny nesundala dcera je starší než syn tak uvidím jestli je bude chtít když půjde i ven tak jedině s plenkami jako syn je má také i venku ale jednorázové pleny. Tak koukám že dcera má vše hotovo tak co moje dcero budeš chtít ty pleny a ona ano mami budu je chtít radši aby se mi nestala zase nehoda budeš chtít pleny jenom na noc nebo i přes den a můžeš dělat i obě potřeby do nich jestli budeš chtít mamko to by jse mi hodilo a mamko tu skříň můžež dát zase pryč to dám na samé místo protože že tam mám pleny jak látkové a jednorázové pleny a různé přípravky na přebalování většího a menšího dítěte tak zalehni a zabalím tě do plenek a řeknu ti me pravidla když budeš mít pleny tak tě budu oblékat a prebalovat já teď ti dám také látkové pleny s gum kalhotky a bodyčkem ale i punčocháče nejdříve dostaneš pleny a gum kalhotky s bodyckem úplně stejně jako tvůj bratr a budete mít plínky i na venkovní použití bez plinecek vás nepustim souhlasím mamko já jsem se před tím neměla posmivat. A syn mi řekl proč dávám pryč tu skříň víš proč protože tvoje sestra také oddneska také nosí plenky a veškeré dětské oblečení. A mamko co bude k obědu co chcete mít něco udělám já bych chtěl klidně kaši ale v kojenecké lahvi jestli by to šlo jó šlo by to udělám vám jí tak synovi jsem dala kojeckou láhev s kaši a dceři to samé a to koukala co dostala a tvářila se divně a pak řekla mami já přece nejsem kojenec abych jedla s kojenecké láhve a já odpověďela no tak nic nebude jiného teď půjdete spát jako každý kojenec co nosí plenky a veškeré dětské oblečení a syn otik si vzal i dudlík a spokojeně usnul. A dcera Jitka se stále domáhá že chce něco jiného k obědu a že po obědě nepůjde ani spát a dudlík nebude také dumlat tak jsem jí řekla že je bez oběda a bude klecet za trest jen v jednorázovych plenkách a silonovych punčocháčich a tak jsem vše zní sundala veškeré oblečení dala jsem jí jednorázové pleny a punčocháče silonove bílé a tričko. A když nechceš jít spát teď tak žádný že půjdeš ven atd. Ale večer půjdeš spát už v 16 hodin a dám ti větší balík látkových plen aby si vydržela hezky do rána a večer dostaneš brindak a nakrmim tě ale to bude potupa víš co máš dělat klecet a jdu pro ten dudlík a zalepim ti ho páskou lepící. A žádné domlouvali já jsem ti chtěla dávat pleny jen na noc ale ty jsi je chtěla i přes den tak se musí hold poslouchat co řeknu já a ne ty.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Z

nikos28 (Út, 22. 9. 2020 - 10:09)

ahoj,ja pokud zlobim manzelku,tak mi take dava pleny a igelitove kalhotky,koupila pro mne sitove luzko,ktere zamyka pokud jde ven za milencem,kdyz nedelam problemy necha mne v luzku volne,musim spat nebo si cist.pokud mam hloupe reci,dostanu dudlik s postrojem na zamecky ,sveraci kazajku nebo segufix na luzku.jsem cuckold,a rad,ale to ponizeni je uz nekdy opravdu hrozne...podobne zkusenosti....

Emma (Po, 21. 9. 2020 - 22:09)

Tak to když já zlobím tak dostanu klidně plen dostanu klidně 11. A to už je číslo to se sotva kolíbám. Pak mě máma ani né přebaluje. Já se jen kolíbám. Včera knám přišly moji kamarádky. Tak máma šla otevřít. A nakonec přišly ke mně a začaly se smát ty nosíš plenky a ještě tolik v 11 ti letech. A dotoho jsem byla ještě totálně pokaděná. No holky nedáte si jídlo zeptala se moje máma. Holky dostaly nějaký koláč a já brindáček a přesnídávku vindala mi dudlík a začala mě krmit. Po svačině říká moje máma teť by Ema měla jít správně spát, ale nechcete vzít kočárek a projít se sní. Tak mě naložil do kočárku a jeli jsme. Pak jsme se vrátily a jedna holka tak se jí chtělo na záchot jak jsme se vrátily se počůrala. Pak si toho všimla moje máma a ptá se nechceš plenku? A ona jakož jo, že jí to bude asi pohodlnější tak jí dala plenky. Pak holky odešly a my mohly večeře měla jsem řidčí kaši v kojenecké lahví. Přišlo ráno a to sem se už odplenkovala takž tu náloš hovínek a moči jsem neměla. Ale trest nekončí tak promě máma měla vymišlený další a to mít sice jen jednu plenku ale v zakra krátký cukýnce že ta plena jde vidět.

Jo (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Tvoje máma má asi důvot proč ti ty plenky dává. A je dobře, že si to uvjedomíš.

Z (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Z

Reklama

Přidat komentář