Reklama

Mastné vlasy

misulka (St, 11. 8. 2010 - 16:08)

ahoj kocky, na mastne vlasy...poslední dobou mám hrozně mastné vlasy,ke konci hlavy takové pramínky,no hnus.také mám lupy,vyzkoušela jsem už celou řadu šamponů,nyní mám nizoral a po prvním umytí si myslím,že není po lupech ani zmínka,akorát tedy ty mastné vlasy,nevím,jak se jich zbavím...a mám také nutkavý zvyk,neustále si šahat na vlasy,zejména tam,kde se mastí..a co je pravdy na tom,že i pitný režim nám pomůže v lepší kvalitě naších vlasů?děkuji
kdyžtak mi můžete psát na můj e-mail: [email protected]

B (Út, 25. 5. 2010 - 20:05)

vlasi se mastili....úúúú
Lidi, prosím, aspoň trochu snahy o nějakou kulturu psaného projevu, aspoň malinko, prosííííím :-)

Tereza (Út, 25. 5. 2010 - 16:05)

taky se mi hodně mastili vlasi ale od tý doby co používám šampon od alciny na mastné vlasy si je zase myji jednou za týden jsem velice spokojená

tina (Ne, 11. 4. 2010 - 14:04)

ahoj kocky, na mastne vlasy...ahoj ty si ho uz mala?je dobry?

simusa (Ne, 11. 4. 2010 - 14:04)

ahojte,viete co ja si zmyvam vlasy kazdy den,len preto aby som ju nemala mastnu.a to nie je dobre si zmyvat kazdy den..mate nejake dobre sampony aby nemasneli vlasy?ak ano tak napiste majte sa

Tereza (So, 27. 3. 2010 - 21:03)

ahojte! mne sa síce vlasy...Díky, zkusím to.

Alica (Pá, 26. 3. 2010 - 22:03)

Ahoj všichni! Chtěla bych...ahojte! mne sa síce vlasy nemastia ale mám super recept ktorý funguje: 1lyžička tymianu,prasličky, šalvie a rozmarinu všetko bylinky vyluhujeme a vlasy s týmto roztokom zmyjeme.Neoplachuje sa.Táto kúra sa robí raz do týždna a 2krát do týždna sa vlasy majú zmyť citronovou štavou a destilovanou vodou.Ak sa to dodržiava pravidelne pokožka sa časom uplne odmastí. Skúste to nič sa do nedáte a s výsledkom budemte spokojné!!!ahojte

Monika (Čt, 18. 3. 2010 - 18:03)

Je mi 44 a teprve teď se mi strašně začaly mastit vlasy. Musím si je myt každé ráno, žádný šampon nepomáhá. Ještě ke všemu je mám jemné, jsem špinavá blondýnka, takže každé 3 měsíce si nechávám dělat melír. Trošku to na chvíli pomůže. Jsem z toho nešťastná.

tomáš (Po, 22. 2. 2010 - 22:02)

Používám žehličku na vlasy a zdá se mi že se mi častěji mastí vlasy, díval jsem se na internetu na nějaké šampony, myslíte že tenhle [url=http://www.samoleceni.cz/8594009625583/panthenol-sampon-na-mastne-vlasy-250ml-dr.muller]Šampon panthenol[/url] bude dobrý, a vydrží mi nemastné vlasy déle než u normálních šampónů? díky

:-* (Po, 22. 2. 2010 - 18:02)

ahoj kocky, na mastne vlasy...určiťe vyzkouším díky

Lucka (Út, 9. 2. 2010 - 19:02)

Mastné vlasy mám i já. Holky, neznáte nějaký dobrý šampon, který vám pomohl? nebo alespon nějaký recept.

dominika (Čt, 4. 2. 2010 - 13:02)

Mně se taky mastí vlasy....no ja mam momentalne 22 rokov, a z toho som bola perodxidova blondyna 5 rokov,a vlasy sa mi i tak mastia, tkaze to vsetko su len dryzdy... ja som uz tiez vyskusala uplne vsetko a nic nezabralo, s tym sa musi clovek zmierit a ja uz to beriem, ako samozrejmost, ked si musim kazde rano umyvat vlasy :(((

t (Pá, 15. 1. 2010 - 15:01)

Neda mi to a musim do toho...martina - z vlastni zkusenosti jen "kvalitni" sampon (coz fructis urcite neni) nepomuze, vyzkousela sem tisice samponu a tisice rad a nezabralo nic, btw temer na kazdem samponu je napsano pro kazdodeni pouziti... a sampon pro suche vlasy je urcite lepsi nez pro mastne, tolik nedrazdi pokozku

Miki- odpověd C (Pá, 15. 1. 2010 - 12:01)

Ještě tenhle dement, jako by...Děkuji ti za inteligentní odpovědˇ, nebudeš ty opravdu nějaká doktorka? Za můj dosti dlouhý život mi totiž ještě žádná, na tak jednoduchou otázku, nedala odpovědˇ. Takže ta tvoje je nejen velmi užitečná, ale i profesionální - blbečku!

Zoe (Ne, 10. 1. 2010 - 11:01)

Je to hodně dáno hormonálně i geneticky, ale mně např. pomohla změna šamponu. Místo na mastné vlasy používám na jemné, protože ten na mastné vlasy sice u hlavy odmastil, ale ve finále to nutilo pokožku mastit se více, protože ty šampony na mastné vlasy jsou na pokožku agresivnější, často s vyšším obsahem alkoholu, který odmašťuje. Dříve jsem si myla vlasy 5xtýdně, teď 3x. Dále používám různé zábaly i s olejem nebo si vařím lněná semínka ve vodě a nanáším po celých vlasech. To mi taky pomáhá.

CCC (Ne, 10. 1. 2010 - 10:01)

Holky, mejte si denně palice...Ještě tenhle dement, jako by jich tu nebylo dost...

Tucson (Ne, 10. 1. 2010 - 10:01)

Tady už ai 7 let žádná doktorka neradí, ale zkušenosti a názory ostatních diskutujících nejsou od věci.

Miki (Ne, 10. 1. 2010 - 09:01)

Zajímalo by mě proč se tento web jmenuje doktorka, když zde žádná doktorka neodpovídá a plácáme jen mezi námi děvčaty nějaké laické rady. Mastí se mi vlasy samozdřejmě (jinak bych tu nebyla), maštění vzniká na pokožce, která jakoby nedýchala, pak se mastnota propaguje na samotný vlas, méně nebo více: shrnu - pokožka a kořínek vlasu mastný a konečky vlasů zase suché. Potřebovala bych přípravek (proti maštění)na vtírání do pokožky pod vlasy. Poradí mi nějaká vážená paní doktorka? Děkuji

Vava10 (Pá, 1. 2. 2013 - 22:02)

Dobrý večer.Chcem sa spítať čo je najlepšie používať proti mastným vlasom.Idem ráno do školy sú pekné lesklé.Po nejakých hodinách mi vlasy úplne zriednu a ostanú dosť mastné a také bez objemu ako mokré.Mám s tým stále problém a nemám z toho dobrý pocit.Použila som už veľa šamponov a nič mi nezaberá.Jedine ešte Gliss kur čierny na suché vlasy.Tak ak ste niečím takýmto prešli,tak mi prosím poradte.. Vďaka zatial :)

Kika (Pá, 1. 2. 2013 - 13:02)

Dobrý den. Moje vlasy boli stále riedke no nemastneli.Začala som i ich farbiť. Vždy inou farbou. Od vtedy moje vlasy sú ako seno , a umývam si ich každý večer o 9 pretože su hrozne mastné. Vyskušala som si ich aspon týžden neumiť ,ale po troch dnoch som myslela , že amm lenj masť na hlave . . Neviem , ako im pomôcť či už aspon neumývať každý den ,aspoň každý 2-3 uplne by mi to pomohlo. Dalej ak by sa dalo poradiť mi ešte , chcela by som vedieť čo robiť ak nechsúp rásť. Vopred Dakujem:)

Reklama

Přidat komentář