Reklama

Mastné vlasy

Šárka (So, 28. 2. 2015 - 00:02)

Dobrý den všem, taky mi to...Mohu doporučit šampon Kérastasse Bain Satinique na mastné vlasy a Redken Blonde Glam.Jinak velice dobrého efektu se dosáhne i použitím šamponu Sunsilk(Ideální je zkombinovat 2 různé druhy).Splachování proudem ledové vody alespoň po dobu 1 min. na závěr není sice příjemné,ale zato pro vlasy prospěšné, a navíc se vlasy krásně lesknou...

Šárka (So, 28. 2. 2015 - 00:02)

Vlasy se mi mastí odmalinka.Opravdu je lepší používat šampón na suché vlasy.Maštění vlasů způsobují suché konečky.Nedoporučuje se používat žádné kondicionéry, masky, oleje atd.Co opravdu skvěle funguje na mastné vlasy je si je po spláchnutí šampónu proplachovat ledovou vodou, a to alespo%n 1 minutu.Vlas se navíc zatáhne a je tak odolnější vůči vnějším vlivům.Navíc se poté vlasy krásně lesknou.Když máte mastné vlasy, tak se doporučuje si je mýt 3x max. 4x do týdne.Ta kopřiva mě vůbec nepomáhala,naopak.Jinak je ještě fajn trik, a to když nemáte dostatek peněz na šampóny značek Kérastasse,Redken,L´Oreal Expert n. Matrix, umíchat si kašičku z následujících ingrediencí:1 lžíce medu, 1 žloutek, 1 ristretto(uvařená malá silná káva) a šampón.Touto kašičkou si umýt jen 1x vlasy a pak spláchnout proudem ledové vody.Kdo má světlé vlasy, tak si je může ještě na závěr spláchnout vodou s citrónem(citron zesvětluje)

hana (Ne, 15. 2. 2015 - 11:02)

Mně se taky mastí vlasy....To jsou strašné názory, neodličovat se, nemazat obličej atd. Nefunguje to.

ondra (Ne, 23. 6. 2013 - 17:06)

Nejlepší je se ostříhat na ježka 3 mm nebo 1 mm a nebo břitvou do hladka to záleží na vás jak moc ... a máte bez problému :-) Mě se taky hodně mastili a to mi je teprve 12 let. Tak jsem zašel ke kadeřníkovi asi před měsícem a dal jsem si to na 3 mm a musím říct, že je to paráda ! Žádné mastné vlasy :-)A teď už mám jen hladkou pleš úplně bez vlasu :-) Parádní pocit! Doporučuji vám také to takhle udělat. Nemusíte úplně dohola jako já, ale třeba na ty 2 - 3 cm. Teď je to moderní ... :-)

Lulinka (St, 12. 6. 2013 - 21:06)

Hlavně se neomezujte na kosmetiku v běžných drogeriích. Tam ty správně přípravky rozhodně neleží. Na internetu jsou výborné české e-shopy s kvalitní kosmetikou.

http://www.profimed.cz/cs/obchod/trendy-vlasy-lee-stafforda/

http://www.kosmetika-francie.cz/

http://www.prozdravevlasy.cz/

Lulinka (St, 12. 6. 2013 - 21:06)

Ahoj holky, mám stejný problém s mastnými vlasy. Po dlouholetém zkoušením různých přípravků,technik a spoustě rad od odborníků jsem přišla na jediné. Často mastící se vlasy mohou být způsobeny dědičností, pubertou, špatnou životosprávou, nevyvážení hormonů atd. Není to jak s plastikou, předělám, přidělám a bude to lepší. Myslím, že je dobré začít s častějším pitím vody a zdravějším jídle. Používat opravdu kvalitní vlasovou kosmetiku a nebát se investovat do prověřených přípravků (diskuzí,hodnocení na netu je mnoho). Foukat,žehlit vlasy co nejméně. Vlasy si každý den můžete, ale opět k tomu používat ty správné šampony. Nezatěžovat vlasy zbytečným množstvím balzámů,kondicionérů a masek. A když vás to nebaví nebo nemáte čas na každodenní mytí vlasů, vřele doporučuji suchý šampon. Je to rychlé, snadná aplikace (vydrží to pár hodin), ale do školy nebo do práce na odpoledne ideální.

HairStyle (Pá, 9. 1. 2015 - 13:01)

Pro Martinu:To co píšu,...Dobrý den všem, taky mi to nedá a jako vystudovaná kadeřnice se do toho musím vložit:-)
Pokud máte mastné vlasy, tak opravdu používejte šampon na mastné vlasy!:-D (výrobci to tam nepisou jen tak)
Existuji různé masky, ať už domácí nebo koupené... Různé šampony a Bůh ví co ještě.
Každý si musí najít to co mu vyhovuje.
Každodenního mytí tomu taky nepřispívá.. zkuste vydržet s mastnou hlavou vždy co nejdéle (mytim se odstraňuje mastnota i nečistoty a častým mytim si na to vlasy zvyknou..zkrátka se budou mastit ještě vice)
Melir, barvy, trvala ondulace a jakýkoliv CHEMICKY úkon na vlasech- vlasy do jisté míry vysuší avšak samozřejmě za cenu větší poskozenosti vlasu. (Pokud si vlasy necháte udělat u odborníků melo by byt vše v pořádku)
To bylo vše k mým teoretickým znalostem odborníka:-D a teď ke mě: mám jemne , blond vlasy..dříve mi pomáhaly právě zmíněné meliry(nic slavného ale mala změna šla vidět). Co jsem se rozhodla ze si vlasy melirovat nechci, si je myju co druhy den (chtělo by to co prvni, ale duvod jsem tu vysvetlovala). Šampon ktery by můj problém vyřešil, jsem stále nenašla, ale neprestavam hledat:-D Jinak ten druhy den(když potrebuji mezi lidi) použiji suchý šampon. Ten vyřeší můj problém jen v daný okamžik. Myslím si, ze jeho dlouhodobe používání vlasy ještě vice masti.
Vítejte v zacarovanem kruhu!:-D :-(
Snad jsem dnes někomu možná pomohla.(i když pochybuji, já tyto znalosti mám a nic nepomaha)
Hodně štěstí

HairStyle (Pá, 9. 1. 2015 - 13:01)

Pro Martinu:To co píšu,...Dobrý den všem, taky mi to nedá a jako vystudovaná kadeřnice se do toho musím vložit:-)
Pokud máte mastné vlasy, tak opravdu používejte šampon na mastné vlasy!:-D (výrobci to tam nepisou jen tak)
Existuji různé masky, ať už domácí nebo koupené... Různé šampony a Bůh ví co ještě.
Každý si musí najít to co mu vyhovuje.
Každodenního mytí tomu taky nepřispívá.. zkuste vydržet s mastnou hlavou vždy co nejdéle (mytim se odstraňuje mastnota i nečistoty a častým mytim si na to vlasy zvyknou..zkrátka se budou mastit ještě vice)
Melir, barvy, trvala ondulace a jakýkoliv CHEMICKY úkon na vlasech- vlasy do jisté míry vysuší avšak samozřejmě za cenu větší poskozenosti vlasu. (Pokud si vlasy necháte udělat u odborníků melo by byt vše v pořádku)
To bylo vše k mým teoretickým znalostem odborníka:-D a teď ke mě: mám jemne , blond vlasy..dříve mi pomáhaly právě zmíněné meliry(nic slavného ale mala změna šla vidět). Co jsem se rozhodla ze si vlasy melirovat nechci, si je myju co druhy den (chtělo by to co prvni, ale duvod jsem tu vysvetlovala). Šampon ktery by můj problém vyřešil, jsem stále nenašla, ale neprestavam hledat:-D Jinak ten druhy den(když potrebuji mezi lidi) použiji suchý šampon. Ten vyřeší můj problém jen v daný okamžik. Myslím si, ze jeho dlouhodobe používání vlasy ještě vice masti.
Vítejte v zacarovanem kruhu!:-D :-(
Snad jsem dnes někomu možná pomohla.(i když pochybuji, já tyto znalosti mám a nic nepomaha)
Hodně štěstí

Karolína (So, 1. 6. 2013 - 15:06)

Dobrý den,

v poslední době se mi zvýšila tvorba akné a taky se začali hodně mastit vlasy.
Je mi 17 let, vlasy si myju co 2.den ale ten druhý den odpoledne jsou mastnější.. Nevím, jak si vlasy "odmastit" aspoň aby vydrželi ten 2. den.. zdá se mi, že to souvisí i s tím akné, koupila jsem si acnecolor, ale nepomaha:/
Děkuji za radu.
Hezký zbytek víkendu :-).
Karolína

Eny (St, 15. 10. 2014 - 18:10)

Mně se taky mastí vlasy....Když si vlasy myješ každy den, Budou ještě mastnější

M. (Pá, 10. 10. 2014 - 20:10)

Neda mi to a musim do toho...Mam stejny problem a melirem si takhle myti oddaluji o min.jeden den..a nemam zas takovy pocit znicenych vlasu..ale jinak jsem zkousela ruznych samponu a vseho..a nic mi nepomohlo..tak ted zkousim nejakou vodicku z brizy,tak dam vedet,kdyby nahodou zabrala ;-)

Martina (Pá, 27. 6. 2014 - 22:06)

Neda mi to a musim do toho...Mě zabralo tohle:
http://www.makeup4u.cz/Prirodni-bylinna-lecba-pro-mastnou-pokozku-Herbavit-d14.htm
chce to masírovat a nechat působit, ale výsledky jsou dokonalé.
Mám za sebou jedno balení a teď mám tento šampon. Fakt doporučuji.
Nezkoušela jsi náhodou ?

Dita (Pá, 27. 6. 2014 - 22:06)

Mně se taky mastí vlasy....Mě zabralo tohle:
http://www.makeup4u.cz/Prirodni-bylinna-lecba-pro-mastnou-pokozku-Herbavit-d14.htm
chce to masírovat a nechat působit, ale výsledky jsou dokonalé.
Mám za sebou jedno balení a teď mám tento šampon. Fakt doporučuji.

Lenka (Pá, 27. 6. 2014 - 22:06)

Ahoj všichni! Chtěla bych...Mě zabralo tohle:
http://www.makeup4u.cz/Prirodni-bylinna-lecba-pro-mastnou-pokozku-Herbavit-d14.htm
chce to masírovat a nechat působit, ale výsledky jsou dokonalé.
Mám za sebou jedno balení a teď mám tento šampon. Fakt doporučuji.

Michal Vilímovs (Po, 21. 4. 2014 - 20:04)

Příčin, proč se vám vlasy nadměrně mastí může být celá řada. Většinou je tento problém spojen s nadměrnou tvorbou mazu v mazových žlázkách, který bývá způsoben řadou různých faktorů, počínaje špatnými stravovacími návyky a konče hormonálními změnami. Z různých českých a zahraničních zdrojů jsme vybrali 20 praktických tipů jak se mastných vlasů zbavit, které můžete vyzkoušet a uvidíte. Článek najdete na: http://cs.medlicker.com/381-20-tipu-jak-zatocit-s-mastnymi-vlasy/

Není to žádná reklama, nikomu nenadržujeme ani nepropagujeme nefungující věci, ale snažili jsme se pokud možno o objektivní pohled na tuto problematiku, tak by vám to snad mohlo pomoci.

pamela (Po, 31. 3. 2014 - 21:03)

Doporučila bych Vám Clinical hair care, je to přípravek stravy, se kterým vypadají Vaše vlasy jako lví hříva, jsou zdravé a bohaté.

Majjdule (Pá, 21. 3. 2014 - 15:03)

Taky jsem strašně dlouhou dobu řešila problém s mastnými vlasy. Mohla jsem si je mýt i 2x denně. Nepomáhalo mi skoro nic. Nedávno mi byl kamarádkou doporučen šampon na mastné vlasy volumetry od loreal. Je to snad inovovaná řada. A opravdu funguje. Střídám tento šampon http://www.bezvavlasy.cz/znacky/loreal-professionnel-serie-expert-volumetry-sampon-500-ml ještě se suchým šamponem od stejné řady. Poté si ještě hlavu opláchnu citronem nebo octovou vodou. Vlasy jsou potom ještě nádherně lesklé. Zkuste, třeba to bude vyhovovat i vám.

střelenka (Pá, 3. 1. 2014 - 22:01)

A co oplachování...Čaj jsem jěště nezkoušela, kopřivy jsem zkoušela ale na mastné vlasy nepomáhají. Ty jsou jen dobré na regeneraci a padání vlasů a citrón je prý dobrý. Ten vyzkouším :)

Linda (St, 1. 1. 2014 - 20:01)

A co oplachování kopřivama, citronovou vodou, nebo černým čajem? Nepomůže to ani na chvíli?

strelenka (St, 1. 1. 2014 - 18:01)

Ja mam také problémy s...Ja mam take problem s mastnymi vlasy. Nejvice mi ale vyhovuji pruhladne sampony.. ne ty kremove po tech se mi vlasy masti rychleji. Hodne je stridam a nejvice jsem spokojena se samponem z brezovych listku. Vlasy si meju na dvakrat, protoze na podruhe sampon mnohem vic peni a nemusim si davat toho samponu hodne. Dale abych mastnym vlasum moc neprispela, na noc si je nechavam rozpustene a pres den si je ucesu do culiku a nechavam je v klidu(neni dobre si je hodne cesat) Obcas si na vlasy davam suchy sampon ve spreji od shauma. Vlasy si musim myt obden a drive jsem si je musela myt kazdy den. Samozrejme se snazim prijit na dalsi zpusoby aby se mi vlasy tolik nemastily Budu rada kdyz mi nekdo poradi

Reklama

Přidat komentář