Reklama

Mastné vlasy

Věra (Ne, 30. 10. 2016 - 18:10)

taky používám přírodní produkty na vlasy, nejsvíce jsem si oblíbils šampon Bio konopný Naturfit bio, stojí málo a pomhá na mastné vlasy. Dřív jsem používala i suchý šampon, ale tenhle mi vše vynahradil.

delusion (Út, 25. 10. 2016 - 15:10)

Nejlepší kosmetika (nejen) na vlasy je zdravá strava a přiměřená, tj. nepřeháněná hygiena. Mýt vlasy každý se sice může jevit jako nutnost, ale v důsledku se tím celý problém zhoršuje. Nehledě na to, že současné kosmetické přípravky nejsou pro vlasy zrovna tím nejlepším. Radím začít žít zdravě, postupně vlasy zvykat na menší frekvenci mytí, vynechat chemii a vlasy se dají časem do pořádku tak, že jim bude stačit nepředstavitelné.

Anča (Út, 25. 10. 2016 - 10:10)

Gabule co to je za kosmetiku, co se tam prodává? To je přírodní?

Gabule (Út, 18. 10. 2016 - 10:10)

Me pomohl tento přírodní šampon složený z arganovým olejem, ibiškem, rakytníkem, heřmánkem a extraktem z kopřivy.
http://eshop.havlikovaapoteka.cz/index.php?id_product=59&controller=product

Markét (Po, 6. 6. 2016 - 12:06)

mě s často mastnýma...Taky jsem vyzkoušla a naprostá spokojenost. DonnuHair můžu jedině doporučit.

Tina (Pá, 13. 5. 2016 - 08:05)

mě s často mastnýma vlasama pomohla až donnahair.. užívala jsem 3 měsíční kúru a sedla mi

anita (Ne, 1. 5. 2016 - 22:05)

Já použila toto http://www.24poradna.eu/bylinna-kura-na-vlasy-t1729.html

slunicko (Po, 21. 10. 2013 - 17:10)

Ja mam také problémy s velkým maštěním vlasů.Koupila jsem si jden pripravek tak nevím....

posl. rada....k (Ne, 1. 9. 2013 - 18:09)

Souhlasim s nazorem ze melirovane vlasy nebo zesvetlovane vlasy nejsou tolik mastne. jelikoz barva vlasy vysusuje. Myslim ze nemusim rikat ze castym melirovanim a zesvetlovanim byste resily zase jiný problem - presuseni. K suchemu samponu....pouziva se na SUCHE vlasy.Nanasi se po pesinkach.Doporucuji si to nejdrive zkusit doma kdyz mate cas at muzete pripadne ,, skody,, napravit.Nedavejte prasku moc.

Kadernice (Ne, 1. 9. 2013 - 18:09)

Pro Martinu:To co píšu,...Tohle mi proste neda...vetsi hloupost typu:myt si mastne vlasy samponem na suche....jsem neslysela a necetla. Vim o cem mluvim jsem KADERNICE . A Vami nazivani profesionalove urcite nejsou. Pokud nekomu toto pomůže tak je to jen proto že dlouho používal jeden typ samponu a vlasy si na jeho slozky zvykly. Proto doporucuji jednou za cas sampon obměnit. Zbytek jsem nečetla.

lenka (So, 10. 8. 2013 - 14:08)

se mi mastí asi od 11 let....Ja jsem mivala take mastne vlasy, ale jakmile jsem si je nechala mirne promelirovat blond barvou - od lorealu v kadernictvi, a koupila jsem si pantene pro vetsi objem, tak si vlasy myju uz jen jednou tydne, maximalne dvakrat a to proto, ze je leto a koupu se v rybniku. Vlasy se nemasti. Ctyri dny vydrzi krasne cisty. Je to zazrak. Dokud jsem mela vlasy svoje a myla jsem si je samponama vyhradne na prirodni bazi, semtam elsevama, tak opravdu bylo potreba ob den, jak se rychle mastily, plihly a vypadalo to, ze na te hlave nic nemam. Ted to mam tak jak to mam, do vlasu si nesaham, mam je sepnuty do skripce a vysledek je vice nez skvely. Asi na tom bude mit hodne podil ten melir, je zvlastni, ze na pohled vypadaji, ze jich mam dvakrat tolik. Doporucuji.

To (Čt, 25. 7. 2013 - 19:07)

je jenom váš pocit,že se vám tolik mastí,ale ted když si je myjete denně,tak je to docela možné.I když jsou šampony na denní mytí,tak to zdravé není.Já si hlavu ted umývám přes den,ale je pravda,že jsem měla období,kdy jsem si je umývala také denně.Vlasy po vyfoukání vypadají lépe.

Vlasy (Čt, 25. 7. 2013 - 19:07)

se mi mastí asi od 11 let. Postupem času jsem se dopracovala k tomu, že si je už asi 30 let myju denně. Když jsem někde, kde si nemůžu každý den umýt a vyfoukat vlasy, tak ještě druhý den vypadají trošku normálně, třetí den jsou to však už jen mastné pramínky přilepené k hlavě. Podle mě je to vrozené a nedá se s tím nic dělat, jen se s tím smířit.

jak (Čt, 25. 7. 2013 - 19:07)

je to s tou Amicou prosim tě ?
neznám suchý šampon.. pak taky spláchnout vlažnou a nakonec studenou vodou ... ??
Mony.

Šampon (Čt, 25. 7. 2013 - 19:07)

TreaTree,sice teda vůbec nevoní,spíš naopak,ale za to je opravdu účinný.

ahoj (Čt, 25. 7. 2013 - 19:07)

Amica za 25 kčje to suchý šampon! Běžně v Drogeriích. Nesypat na hlavu sypat na dlaně pak promnout, je to jako umyté.

ahoj (Čt, 25. 7. 2013 - 19:07)

Amica za 25 kčje to suchý šampon! Běžně v Drogeriích. Nesypat na hlavu sypat na dlaně pak promnout, je to jako umyté.

ahoj (Čt, 25. 7. 2013 - 19:07)

Amica za 25 kč

Já si (St, 30. 12. 2015 - 19:12)

umývám každý den,jsem na to tak zvyknutá,že hned ráno,ale spíš kvůli tomu,jak používám vosk a tužidlo,jinak bych každý den nemyla.Určitě to vlasům neprospívá,ale já to neřeším.

hana (St, 30. 12. 2015 - 19:12)

Blíží se mi padesátka, od čtrnácti let se mi mastí vlasy, mastí se mému otci i jeho sestrám. Myslím, že pokud je tento problém dán geneticky, nepomohou moc žádné rady. A už vůbec ne takové jako, když si vlasy nebudu dlouho mýt, budou se míň mastit. I toto mám vyzkoušené a je to na nic. Valsy se mi mastí pořád stejně, ať použiji jakýkoliv šampon, po tom od Vichy se mastí taky, ale aspoň nesvědí hlava.
Tak už přestaňte s těmi radami, nemýt vlasy často. Myji je ob den, druhý den jsem jak vodník, používám proto suchý šampon ke kkořínkům.

Reklama

Přidat komentář