Reklama

Donatella Reyes - komentáře

Milan (Út, 22. 2. 2011 - 15:02)

Taky jsem na tento inzerat z nejakyho Pestryho sveta nebo odkud nekdy pred rokem a pul zareagoval, nasledne me zacala v pravidelnych intervalech po mesici dvou zasobovat svymi dopisy se svymi recmi jak zrovna ja ja ja... (ostatne tak jako ostatnim). Nicmene vsechny ty dopisy maji jedno spolecne, na jejich konci chce VZDY poslat 1000 Kc i kdyz puvodni nabidka stale zduraznovala vse ZDARMA, hned po prvnim dopisu me bylo jasny ktera tady bije a jakmile jsem si vyhledal mistni diskuzi resp. nejaky to info o podobnych "sluzbach" na netu tak jsem si jen vse potvrdil.. Jednoznacny podvod, nereagovat na to. U me to nastesti asi po patym dopisu vzdali a uz mi nic neposilaji, takze klid.

hanka (Út, 22. 2. 2011 - 11:02)

Take me si Donatella pred par lety zaradila do sve databaze a v pravidelnych intervalech me bavi svymi dopisy.Nepomohlo ani moje zamitave stanovisko, ktere jsem ji sdelila, pise porad.Mam z toho staly prisun cistych dopisnich obalek a to je vsecko.Jak se to rentuje Donatelle, nevim.

maja (St, 16. 2. 2011 - 11:02)

ja som sa ozvala na nu ohladom zdravia mojej dceri a ona stale vypisuje o peniazoch tak preto jej neverim a stale treba nieco objednat a pita zato peniaze mala by si uvedomit že ludia niesu taky blby aby sa dali nachytat a možno aj niekto sa da neaky chudak ktori nema stastie ani peniaze na chlieb a posledne da jej lebo si misli že vyhra pekny balik.Nedajte sa nachytat je to fakt blbost ešte nikto nevyhral bez stastia vo svojom živote hlavne si prajme zdravie a ak bude zdravie tak budu aj peniaze lebo si ich zarobyme sami vlastnymi rukami .

maja (St, 16. 2. 2011 - 11:02)

ja som spravila chybu ked som...ja som sa ozvala na nu ohladom zdravia mojej dceri a ona stale vypisuje o peniazoch tak preto jej neverim a stale treba nieco objednat a pita zato peniaze mala by si uvedomit že ludia niesu taky blby aby sa dali nachytat a možno aj niekto sa da neaky chudak ktori nema stastie ani peniaze na chlieb a posledne da jej lebo si misli že vyhra pekny balik.Nedajte sa nachytat je to fakt blbost ešte nikto nevyhral bez stastia vo svojom živote hlavne si prajme zdravie a ak bude zdravie tak budu aj peniaze lebo si ich zarobyme sami vlastnymi rukami .

Ivča (Po, 14. 2. 2011 - 21:02)

Taky mi chodí ty bláboly, už by měl někdo varovat před tou podvodnicí v telce. Moje známá si nechala poslat taky ten Vanessin sešit s tím, že když nic nevyhraje, tak ji peníze slavná Donatella vrátí. Už jsou to 3 měsíce a nic. Kdoví jestli vůbec existuje, je to super podvod na lidi. Dopisy roztrhat, ničemu v nich nevěřit!

Venca (St, 9. 2. 2011 - 21:02)

Zrovna dneska jsem si početl.Dnešní zásilka je obzvlášt výživná.Její třináctiletá neteř Vanessa měla vidění,jak zrovna já kolem 9.3. vyhrávám spoustu peněz,ale musím vyplnit dotazník a malá Vaneska mi pošle za 990 kč svůj sešit.Chudák malá Vaneska si ani neodpočine od psaní,kolik takových sešitů musí denně napsat.Dnes mi poslala dopis,a na to,že jí je teprve třináct,tak má pěkně vypsaný,dospělácký rukopis.

Štěpánka Vajdov (Út, 8. 2. 2011 - 10:02)

již delší dobu tak 2xdo měsíce mi Donatella posílá ubohé dopisy s nadějí na výhru,změnu života atd,vždy se zasměju a pálím v kamnech,je to volovina a peníze ze sebe za nic tahat nenechám,jen lituju pošťačky co se s tím natahají a zbytečně,kdo má rozum tak pochopil,že je to podvod,jen ona p,Donatella si namastí kapsu daně nedaně

Venca (Ne, 6. 2. 2011 - 13:02)

No mě to přijde vhod,...Adresu trvalého pobytu mám kvůli jednomu exekutorovi na městském úřadu a každý den si tam vyzvedávám poštu a vidím kolika zoufalcům včetně mě chodí tyhlety voloviny.Není mi znám případ,že by někdo zbohatnul.Mě už chodí dva roky a nikdy jsem žádné peníze neposlal ani nepošlu.Když čtu ty jebky,tak se kolikrát i dobře pobavím.

bubu (Út, 1. 2. 2011 - 18:02)

mate pravdu suhlasim s...Tiež suhlasim len otravuje ta podvodnička!!!FUUUJJJ!!!

Lukas (St, 19. 1. 2011 - 16:01)

No mě to přijde vhod, posílají k tomu odpovědní obálku a jelikož v práci potřebuju hooodně obálek, tak jen dycki přelepím ten jejich P.O.BOX :)

maja (Čt, 13. 1. 2011 - 09:01)

ja som spravila chybu ked som...tak to sa potom pridam aj ja lebo mi tiez uz pekne lezie na nervy...

maja (Čt, 13. 1. 2011 - 09:01)

ahojte. tiez mi chodia take papiere a tiez ich hadzem rovno do kosa,niekedy si to aj precitam..ale len sa na tom smejem.... je ocividne ze take iste papiere chodia kazdemu len tam zmeni meno a take udaje... nikdy som neverila takymto hlupostiam....nech si najde poriadnu robotu...tak ako my....

creap (Pá, 7. 1. 2011 - 22:01)

dobry den,chctel jsem vam sdelit ze nam také domu chodi ty to papiry,kde jsme zapltili 990kc,,,a choddej nam porad nejak papiry dokolik,nejak cislo ktere nam zmeni zivot,ale zadny ztechto cisel nevychazi,od zacatku jsem predpowidal ze by ot mohl byt podvod,ale sli jsme do oho a zapltili,
takze si myslim ze se stema 990kc muzeme asi vsichni rozloucit,newim proc delaji takowi podvody,ano jeto nemozne aby nejaka zenska cloweku kteryho nezna zmenila cely zivot,kdybych se nepodival na iinternet,verili by jsme tomu,vsemu co pise,a posilali by jsme ji dale penize za nic,
ani newime jakkde na nas vzala kontakt,jak vubec na nas prisla,nechapu jak mohla zjistit nasi adresu jmeno atd,a jeste jak muze wedet co se kolem nas deje,je to zkurvena podvodnice,ktera newi jak zlidi tahat penize,doufam ze uz nebude dalsi naJIVNI clowek kterej na to naleti jako my vsichni,......dekuju vsem za vas prispevky,opravdu kdybych se sem nepodival tk tomu stale werime !

Reklama

Přidat komentář