Reklama

Donatella Reyes - komentáře

Jája (Út, 9. 8. 2011 - 14:08)

Každý měsíc dostávám od této paní dopisy s
radou,jak mám zbohatnout a jaký očekávám
úžasný život za 990Kč. Nereaguji na dopis a putuje do koše.
Pokud by chtěla pomáhat všem potřebným lidem,
jak to v dopise prezentuje,měla by tak činit
bez nároku na peníze,nemyslíte že je to tak?

standa (Po, 13. 6. 2011 - 15:06)

i ja mam svou skošenost s otravovanim dopisi a podle jejiho věštěni bych musel bejt multimilionař vživotě bych neposlal ani haliř nato už dojeli jini dekuji

:-) (St, 8. 6. 2011 - 22:06)

Už zase? Zase mi to...A pořád marně čekáš, že?

Ale ne! (St, 8. 6. 2011 - 22:06)

dnes 8 6 2011 som dostala...Už zase? Zase mi to přijde!!!!!!!!!!!
Už jsem měla být triliardářkou

pipike (St, 8. 6. 2011 - 22:06)

dnes 8 6 2011 som dostala zase list od tej bosirki no neviem co snou stale otravuje kazdy mesiac mi pise ze vyhrajem ale ja jej kaslem peniaze neposielam

Renata (St, 8. 6. 2011 - 08:06)

Máme rovnaký problém.Tiež nám už dlhší čas chodia takéto listy,mne už prestali asi ju to prestalo baviť,ale manželovi chodia ešte vždy pričo na liste je uvedené nesprávne priezvisko.A ak je táka dobrá mala by to vedieť.Ale my sme udávali správne údaje.

Emilián (Čt, 5. 5. 2011 - 19:05)

Dnes 2x stejný v poště,"vylepšený" o nový tah na scénu vstupuje Thémis Christos - ŘEK a obvyklé vymývání....kolik já už dostal těchto nesmyslů,o tom bych mohl napsat už útlou knížku.Vřele doporučuji trpělivost v házení do koše(s odstraněním vaší adresy).
A nejen to.Dejte si velkýho bacha na předváděcí firmu(odvezení na výhodný zájezd)-firma RA 106-provozovna Roudnice nad Labem /Rvačov 109/.-sprosté, arogantní, jednání mladíčků!!!.

Eva (Čt, 28. 4. 2011 - 11:04)

Taky jsem ráda, že jsem tuhle stránku našla, tak jako Michal. Dnes mi došlo od paní Donatelly Reyes dopis (jestli nějaká existuje) a letěl do koše. Tato paní mi neustále posílá dopisy o které nikdo nestojí a slibuje, jak ze mě bude milionářka. Kdyby chtěla lidem pomáhat, tak to dělá zadarmo a opravdu lidem pomůže. Lidičky hlavně jí nenaleťte a neposílejte peníze.

Vlasto (Čt, 21. 4. 2011 - 20:04)

este dodam, ze vsetky tie dopisy su marketingovo spracovane, emotivne cielene a ludia ktori su v zufalej zivotnej situacii mozu tymto slovam fiktivnych vestic podlahnut a zaplatit im. Davajte si pozor a nenechajte sa oklamat, kazdy ich klient dostava ten isty dopis, cize je tam len zmenene meno klienta a ostatok je ten isty. Cize nie je to tak, ze konkretne na Vas ten vestec mysli. Lepsie povedane ti vestci ani neexistuju.

Vlasto (Čt, 21. 4. 2011 - 19:04)

ked chcete zastavit posielanie tychto reklamnych materialov od neexistujucej Donatelly, tak je potrebne si vyhladat ich adresu v obchodnom registri a napisat ziadost na tu adresu. Ja som najprv napisal na POBox adresu odkial to chodi, ale nic sa neudialo, poslali mi dalsiu ponuku. Potom som zaslal ziadost na adresu sidla firmy z obch. registra a odvtedy mam pokoj, ziadny dopis od fiktivneho vestca,-kyne neprisiel. Su to len obycajne marketingove tahy amaterskej spolocnosti, to co tam vypisuju a omnoho viac sa dozviem aj z internetu, nakolko ezoterika ma zaujima a myslim si, ze sa v tej oblasti vyznam viac ako ti amateri.

beo (Ne, 10. 4. 2011 - 18:04)

Tak jsem rád, že jsem...No je mi Vás ľúto, že ste prišli o tisícku, ja tiež a mnohí ďalší. Poštoví doručovatelia u nás by Vám o tom povedali veľa. Ja môžem povedať iba svoj názor. Žial ešte stále sa najdu dôverčiví ludia, ktorí naletia a pošlú peniaze. Donatela Reyes ako človek s nadperirodzenými schopnosťami nejestvuje. Jestvuje sieť podvodníkov ktorí od tisícok naivných ludí dostávajú po 1000,-

Michal (Pá, 8. 4. 2011 - 13:04)

Tak jsem rád, že jsem našel tuhle stránku. Přes dva roky mi chodí písemnosti od této věštkyně. Vaše slova, která tu čtu, mě utvrzují i ve svých myšlenkách. Jednou jsem reagoval, od té doby každou chvíli dopis a nabídky ZCELA ZDARMA na lepší život. Zajímá mě, jestli skutečně posílají peníze zpět, v případě nespokojenosti. Jelikož jsem v situaci, kdy mi hrozí ztráta zaměstnání, a můj taťka se zadlužil, tak jsem snad v zoufalství reagoval a poslal peníze. Přišlo mi to, co mi bylo slíbeno, ale hned i s druhým dopisem s nabídkou ještě lepších zaručeně super rituálu, opět za 1000 kč...Jsem z toho dost rozpačitý. Nejsem věřící člověk a o tyhle věci jsem se nikdy nezajímal. Nejsem ani nemakačenko, ke svojí práci mám ještě brigádu. Pracuju v řetězci obchodů se sportovními potřebami a oblečením, skoro každý den a celý den a víkendy a středy po nocích dělám vyhazovače. I přes vzdělání účetního a managera. Nevadí mi to, nestydím se za svoje práce, ale čekal bych více peněz vzhledem k náročnosti času a málo spánku, a stresu, který je na diskotéce mezi opilejma a agresivníma lidma. Moje výplata stačí pro mě a nemůžu nijak vypomoci doma, krom toho, že někdy udělám nákup a platím nájem našim. Chtěl jsem zkusit možnost jinou....jsem rád, že jste mi otevřeli oči, děkuji

blondeska (Čt, 7. 4. 2011 - 13:04)

Jo já se klidně...Přesně tak,souhlasím i já dostávám stále dopisy na které nereaguji a dokonce jsem poslala i roztrhané zpět,ale dopisy chodí stále.Kdyby měla madam takovou moc ,tak to dělá pro blaho lidí zadarmo. A jestli umí věštit ,tak proč nepozná ,že na ni někteří lidé kašlou a nestojí o její nabídky.:))

Jana (St, 6. 4. 2011 - 11:04)

Jo já se klidně...Pani Donatello.
Pridávám se k předešlím pisatelům a jsem stejného názoru.
Jestliže máte takovou moc ,že jste schopna pomáhat z papíru lidem v neštěstí a v současné době jich neni málo(vaši schopnost nevyvracím) bych pomáhala zdarma,tak jak to třeba dělám já .
Pomáhám postiženym s kolegyněmi jim děláme vystavy,pracuji se zahradkaři znovu bezplatně a oni zase pomahají nám.Vycházejí nám vstříc i zastupitelé či politické levicové strany a máme dobrý pocit ,že pomáháme co je v našich silách a možnostech a to znovu podotýkám zdarma.
VĚŘÍM V OSUD A V TO CO SE MÁ STÁT AŤ DOBRÉHO ČI ŠPATNÉHO.
PENÍZE K ŽIVOTU POTŘEBUJEME,ALE NA PRVNÍM MÍSTĚ JE ZDRAVÍ,ŮCTA A MALINKO STĚSTÍ.
Zamyslete se pani Donatello,třeba nad Japonskem,Afrikou atd. a svou silu věnujte jim a bezplatně.

vanovy (Út, 5. 4. 2011 - 22:04)

donatela mi piše požat aby sem ji posilala penize ale ja tomu moc nevježim žeja neco vyhraju at mi negdo nepiše že negdo vyhral že je to pravda dekuji za pochopeny

vanovy (Út, 5. 4. 2011 - 22:04)

donatela mi piše požat aby sem ji posilala penize ale ja tomu moc nevježim žeja neco vyhraju at mi negdo nepiše že negdo vyhral že je to pravda dekuji za pochopeny

PITRIS (Po, 4. 4. 2011 - 14:04)

ja jsem taky naletela poslala...Taky přemýšlím jak se jich zbavit nejlepší by bylo nechat se umřít,ale ne ta mě za to nestojí poslat do pr...

pavla (Út, 15. 3. 2011 - 19:03)

ja jsem taky naletela poslala penize a nic tak jsem jim tak dlouho psala az mi poslali penize zpet dopisy od nich chodi dal jak se jich mam zbavit

Rocker380 (Ne, 27. 2. 2011 - 10:02)

ja som sa ozvala na nu...Dobrý deň. Ja som tiež raz zareagoval ne jej inzerát, nakoľko som vo finančnej tiesni a objednal som si nejaký talizman za 32 eur. Samozrejme nič nefungovalo, sľubované šťastie, výhry v lote, tak z toho nebol ani cent. Odvtedy od nej stále dostávam rôzne listy, kde predpovedá rôzne šťastné obdobia, čo by som mal preto urobiť a pod. Ale dosť bolo. Nechápem, že ju niekto nežaluje a že takýto podvod nie je postihnuteľný. Alebo keď nie ju, tak aspoň tú spoločnosť v Novej Dubnici, ktorá tie listy posiela. Donatella je schopná zobrať aj žobrákovi palicu, ak jej uverí. Teraz jej listy hádžem rovno do koša, ale aj tak je to otravovanie.

Irča (So, 26. 2. 2011 - 09:02)

Je to podivné, asi zaSE JEDNA NEBO JEDEN PODVODNÍK. mNĚ UŽ PÍŠE VÍCE NEŽ ROK. rÁDA BYCH MĚLA JEJÍ ADRESU, KLIDNE BYCH SE ZA NÍ VYPRAVILA OSOBNĚ.

Reklama

Přidat komentář