Reklama

Donatella Reyes - komentáře

Petra-Slovensko (Út, 14. 2. 2012 - 16:02)

Ahoj já dopisu tohoto typu dostávám už rok a otravuje mě to.Sice když to člověk čte tak by si přál,aby to byla pravda,ale vím že není.A ty peníze co chce je fakt dost.Když v dnešní době každé Euro dobré.Jsem ráda,že jsem se podívala na tyto stránky,že nejsem jediná koho tím otravuje.Nevíte jak a kde to zrušit,ať mi to už nechodí.Díky.

magdo (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Dobrý den, kdybych nalezla...proboha kolik ti je,že nevíš,že balík nemusíš přijmout?!!!!!!!!!!!!!!

Magda (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Ahojte Lidičky,tak nejsem...Dobrý den, kdybych nalezla tyto komentáře dřív, neudělala bych chybu, kterou Vám ted sdělím. Také jsem obdržela dopis kde mi nabízí výhru v podobě 6 000 000kč s tím, že pouze vyplním formulář. O žádné částce tam nebyla ani zmínka. Až dnes mi přišel doporučený dopis za 1049kč. Já koukala jak blázen. Obálku jsem nepřevzala. Nemáte ještě ten leták kde byla ta údajná částka za ten talisman prosím ? Může se mi něco stát, když tu zásilku nikdy nepřevezmu a vrátí se zpět té slavné zlodějské věštkyni ? Tady mám kdyžtak mail. [email protected] Moc děkuji. Magda

aja (Čt, 2. 2. 2012 - 08:02)

to já dostala dokonce hned dva stejné dopisy abych si vybrala jedno ze tří přání,nedám prý ani jeden halíř,pouze tisíc korun.A takhle to chodí asi pět let,i když jsem psala že už nic nechci,píšou mi dál.Tak hodně trpělivosti přeje aja.

Zdenka (Út, 31. 1. 2012 - 18:01)

Ahojte Lidičky,tak nejsem sama které vypisuje věštkyně,zrovna dneska jsem dostala též dopis,kde vypisuje že mám šanci vyhrát 6.000000kč,tak jsem si dopis celý pročetla,a tak jsem si říkala,je fakt,že nemám v ničem štěstí,tak že jí odepíši a rovnou pošlu její nabídku,kde mi nabízí nějaký talisman za který při dobírce zaplatím 1.000kč,a tak jsem si řekla že se musím podívat na internetu co to je za ženskou,No ale když jsem našla tyhle stránky,a vidím jak tu všichni píšou,co je to za podvodnici,tak jsem ráda,že jsem se za včas podívala na vaše komentáře,a včas si to rychle rozmyslela,chtěla bych jen tady dodat,Budte všichni opatrní a hlavně o takových podvodnicích si zjistite co nejvíce informáci at neposíláte někomu peníze,na které se v dnešní době těžce vydělává.Měj te se.Zdenka

pavla (Út, 20. 12. 2011 - 19:12)

neni jim trapne porad mit v casopisech inzeraty vzdy se najde nekdo kdo jim na to skoci

pavla (Čt, 15. 12. 2011 - 20:12)

vy mate ješte odvahu byt v chvilce pro tebe to je sila

mária (St, 30. 11. 2011 - 19:11)

Jo já se klidně...áno ako všetci píšete už som naletela viac krát a nikdy mi nepomohla a za tie peniaze potom som si naozaj byla hlavu to čo malo mam ešte dám za veštbu ale s nadejou že len predsa ten život zmeny k lepšiemu.A nikdy sa tak nestalo už som aj napísala že nemam záujem o to aby mi to posielala a stále mi nedá pokoj ani ráz mi neporadila a a ni neuhádla čo mna vlastne trapi je škoda že tak to vedia zarábať na ľudskom neštasti a preto si davajťe pozor to je rada pre ostatných ktorý tak naletia.

pozor na dalsi (Po, 28. 11. 2011 - 15:11)

http://bruxy.regnet.cz/web/other/CZ/tajemstvi-okultismu-a-parapsychologie

Dan7 (Po, 28. 11. 2011 - 13:11)

Kdokoli máte tendenci se nechat zlákat nebo o někom takovém víte, dozvěděli jste se, neodepisujte. Je velmi pravděpodobné, že jde o skupinu podvodníků, ty věštci ani neexistují, si myslím. Moje matka jim bohužel poslala už mnoho tisíc. Jak tu vidíte, jakmile mají vaši adresu, budou vás zahrnovat dopisy klidně roky, velmi emotivními a osobními, preji vam to nejlepsi a vědí jak se máte, jak to máte tezke a blabla...s nabídkami na amulety a stastna cisla a kdeco. Velký podvod za tezke penize. Ta firma musi tímto způsobem vydělávat miliony, zpravidla na duverivych lidech v tizive sitauci. Paraziti. Pokud nekdo ví jak jim to ze zakona zatrhnout, napiste prosim a spojte se.

Dorotka z Besky (Út, 22. 11. 2011 - 13:11)

Já dostávám už roky její korespondenci s nabídkou štastného života,jistě,mam problémy i finanční i soukromé,ale kdo je dnes nemá?dopis přečtu,zapřemýslím se nad svým životem a hlavně nad tím co bych mohla ovlivnit a zlepšit,neodepisuji,ale nutí mne to k zamyšlení,takže mi vlastně nevědomky Donatela pomáhá.Člověk si své štěstí a spokojenost nezaplatí,to nejde,ale může ho ovlivnit pokud chce a snaží se.Ten kdo zaplati a necha si poslat něco...je to jeho rozhodnutí,bohužel i když špatné.Na druhé straně,člověk se z chyb učí,někdy i celý život.

Vladimír Bukovs (Po, 21. 11. 2011 - 22:11)

Já si myslím,že to je parta podvodníkú,která neumí ani pořádně česky a nebo naopak to hrají ,aby to bylo věrohodnější. Co je pod PO BOX je od samého začátku neprůhledné a tudíž nedůvěryhodné. Spoléhají na to ,že se češi nedomluví,nedají dohromady a společně proti nim nic neudělají,v čemž mají bohužel pravdu,a proto jim pšenka kvete." Světoznámá věštkyně bude přece mít všude reklamu kde se nalézá a nebude se schovávat za PO BOX. Je to vyčuraná parta podvodníků, kteří to dělají velice vychcaně v rámci ještě vychcanějšího našeho zákona a je jenom na lidech zda jim naletí. V nouzi je lidí určitě hodně a proto jim pšenka kvete. Přátelé ujišťuji vás ,že větší šanci za ty prachy máte ve sportce, a že je malá co ? Varuji Vás, ruce pryč od nich a nic nekupovat. Mějte se nepodvedeně čau

Jiří (Po, 21. 11. 2011 - 19:11)

je to skurvena podvodniceUpálit jí čarodejnici!!!

Edita (St, 19. 10. 2011 - 23:10)

Už více než 2roky mi...A ja som jedna s tych,co zozufalstva uverili a odpisala ,, slavnej Donatelle´´.Napisala som jej, ze peniaze nepotrebujem pre seba,ale pre moju vnucku (zdravotne tazko postihnutu)na lieky a liecenie.Dcera bola na materskej,ja nezemestnana.Samozrejme,ze sa jejpredpovede nesplnili.Stale mi chodia listy aj ked som ju prosila a aj ziadala,aby uz nic neposielala.Nuz dnes uz viem,ze za hlupost sa plati.

jaja (St, 12. 10. 2011 - 09:10)

Už více než 2roky mi píše jmenovaná paní dopisy ve kterých mi slibuje výhry ,štěstí a pod.Jsem ráda,že jsem nahlédla na tyto stránky a prozřela.Jen jednou jsem ji napsala dopis s odmítnutím,ale to nemělo žádný smysl.Díky za názory-ulevilo se mi.

sněhurka (So, 17. 9. 2011 - 22:09)

D. mě už asi 3 roky pěkně vytáčí. Nedávno jsem jí poprvé odepsala, ne zrovna vybranými slovy. Snad za trest mi neposlala najednou dopisy dva, ale tři. Hned byl plný koš.KRÁVA.

Martin (Čt, 8. 9. 2011 - 18:09)

Je to svině a podvodnice..,kterou,či které Boží mlýny doženou ! Z důvěřivých lidí..,kteří jsou na tom špatně..,ještě i to poslední z ních vymámí.Psychologická svině.

máńa (Út, 6. 9. 2011 - 19:09)

Zdravím.Jsem ráda,že jsem...Zdravím všechny co se nedají jen tak oblbnout.Dnes jsem obdržela opět podivný dopis již jmenované paní.Jsem moc ráda že mě napadlo podívat se na tuto diskuzi a dopis opět skončí v koši.Všem vám moc děkuji za vaše příspěvky.Díky.

Petra Lukácsová (Út, 6. 9. 2011 - 08:09)

Zdravím.Jsem ráda,že jsem zavítala na tuto stránku,alespoň jsem se přesvědčila, že můj manžel měl pravdu.Také mi chodí neustále dopisy od této divné ženy a každý dopis je o tom že mi něco nabídne:talisman,parfém atd. za určitý poplatek a pak bude vše podle mých představ.Už jsem byla na tom,že ty peníze odešlu,ale manžel mě varoval,prý je to podvodnice.A jak čtu Vaše příspěvky,tak mám jasno.Zahrává si s lidmi,nemělo by jí to jen tak procházet.Děkuji moc za Vaše příspěvky,pomohli mi.

Iveta Smejkalov (So, 13. 8. 2011 - 22:08)

Já už zaplatila jednou a ted bych znovu naletěla, souhlasím se žalobou, musíme se spojit a tohle vše vyřešit. Můj E-mail [email protected], díky ozvěte se. Iveta

Reklama

Přidat komentář