Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Jestli ten kotel už má svý roky tak je lepší ho vyměnit než opravovat. Jinak bych se rád vyjádříl k těm Mallům... dva týpci ,co si dělají prdelky. Pozorovatel jistě vygeneroval jejich zdroj a adresu.
Klárko hezký večer a to odpolední čůrání bylo fajnový jako vždy od tebe!

Vivien (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

Byla jsem se ségrou pomáhat tátovi a vyčůrali jsme se tam za stromem ani nebyla zima ajá měla stejně jako ségra kalhoty a bundu a tak jsem je svlíkla a čůrala do loužičky a ségra taky ale byla na bobku ale já jen trochu ohnutá a čůrala jsem víc nahoře ne se zadečkem až dole. Já venku víc čůrám takto a ne moc dole u země.Sestra se jsmenuje Sarah. To odpovídám na dotaz předtím.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

A chtělo se ti hodně čůrat a byl velký proud? A Sarah jak hodně čůrala?

Vivien (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

Kdyby se mi nechtělo dost tak bych počkala domů, ale chtělo se mi a měla jsem toho hodně na čůrání . Ségra je ještě malá já o ní nechci nic říkat, já ji chci ochránit když nevím kdo to čte.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

Ok,beru ikdyž napsat o holce jak čůrá přece není nic závadneho,ale jsi dobrá ségra, když máš takový postoj.

Petr M. (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

Kdo bude mít holky odvahu a ukážete mi jak čůráte? Případně když mi darujete svou moč nebo prodáte...

Natalie (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

Ok, jdu do toho, ale nikam nepojedu, přijedeš za mnou. Dáš mi i ty svou moč. OK?

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 18:11)

Ty jsi fakt dobytek, ne ženská.

Petr M. (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

No to jsem nečekal. Napiš na engr.p.m@ seznam.cz a dáme si sraz. Přijedu kamkoliv.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

!))))))))) . Já věděl, že jsi prodejná děvka. Už podle toho,co tady vyvádíš s Matlákem.

Klára (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

Jsme po obědě a už výuku nemáme. Čůráme jen na záchodě,ale vezmeme kola a pojedeme za tetou,takže se možná vyčůráme venku. Libor přijede nevečer. Teď jsem čůrala hodně,protože jsem si nedošla od rána a už jsem musela rychle odběhnou od výuky a jinak bych se počůrala,ale stihla jsem to akorát a hned jsem měla proud jako vodotrysk a trochu mně bolel močák při tom. Asi jsem ho měla hodně plný.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 13:11)

Máš si dojít dřív, nebo riskuješ zánět močových cest.

Týna (Út, 3. 11. 2020 - 13:11)

To se zapomene. Já to měla před dvěma týdny. Zapomněla jsem až mně to dole bolelo a tak jsem šla na záchod. Byla jsem na pochcání k prasknutí,ale vůbec mi to nešlo rychle ,ale pomalu a bolelo to a pak jsem se bála jít čurat,protože to bolelo taky a tři dny . Už to nebudu nikdy držet dlouho. Měla jsem na to čaj, ale pomohlo to až ten třetí den.

Andrea (Út, 3. 11. 2020 - 11:11)

Tak jsem zkusila to přerušované močení apřed chvílí jsem byla na záchodě a poprvé jsem čůrala hned,ale stále to jde jen mírně. Ale i to je posun. Díky moc!

Matlák (Út, 3. 11. 2020 - 10:11)

Holky dáte mi čuriní mám pnutí jako aby holka šla moc já uhonil by do ní pnutí vytekly taky mam

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Muž jsem už od narození,pissing hrátky máme radi,ale že bych se udělal z chcaní do záchodu,to určitě ne

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Pořád přemýšlím nad tím,že když se někdo vychčije do záchodu,tak co je na tom úžasnýho,může mi to někdo vysvětlit

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Kdybys byla muž tak pochopíš

Znalec (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Právě to chcaní od holky.

skrytá holka (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

ráno jsem čůrala ale ani jsem nemusela tlačit a vylítlo mi ze zadečku hovínko, dlohý a stále šlo znovu až bylo celý venku. Takový jako hodně měkký. Já ráno někdy kadím, ale to musím trochu tlačit. Teď to šlo samo bez tlačení.

Reklama

Přidat komentář