Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zuzana (So, 24. 10. 2020 - 12:10)

Nejdřív to bylo trapné, stát tam počuraná, obzvlášť před tou malou, a snažila jsem se co nejrychleji dostat do bytu. Obě si toho samozřejmě všimly, to nešlo přehlédnout. Ale zpětně to bylo vážně vzrušující.

Luděk (Po, 26. 10. 2020 - 07:10)

Teď už jsi se s určitostí přesvědčila, že tě vzrušuje, když tě někdo vidí počůranou a možná i ten pocit, když jsi to pouštěla. Plánovala jsi to tak, aby tě viděla sousedka nebo jsi to riskla a počůrala se na veřejnosti? Myslíš, že o tom bude někde mluvit?

Zuzana (Po, 26. 10. 2020 - 12:10)

Je to tak, bylo vzrušující když jsem si načůrala do kalhot i to, že mě někdo viděl takhle poníženou. Vůbec nechápu, že se mi něco takového líbí, ale je to tak. Neplánovala jsem to prostě se zadařilo. A netuším jestli to někde řekne a vlastně nevím jestli by mi to vadilo.

Luděk (Út, 27. 10. 2020 - 17:10)

Teď, když jsi objevila pocit vzrušení z pomočení a následného ponížení, budeš mít problém tomu nutkání odolat a zopakovat si to. Dospělé, úspěšné, ženě se chce hrozně čůrat, nemá si kde odskočit, snaží se to vydržet na záchod ale přes veškerou její snahu nakonec příroda zvítězí nad močovým měchýřem, nezvládne to, počůrá se jako mála holka, někdo jí přitom vidí nebo přijde domů s mokrými kalhotami od rozkroku až do bot, kde na ní někdo čeká... Je to možná zvláštní, ale ten pocit je hodně silný a těžko se tomu odolává. Jak jsi správně napsala, nemůžeš to dělat často, musíš si to pohlídat. Vzrušuje tě pocit nehody, momentálního selhání a následné reakce okolí. Pokud by jsi to dělala často, tak by to nebyla nehoda, ostatní by to taky tak brali a tebe by to přestalo vzrušovat.

Zuzana (Út, 27. 10. 2020 - 18:10)

Je to šílené, nikdy by mě nenapadlo že se budu někde promenádovat ve svém věku pomočená a ještě dobrovolně. Nejde to jen tak pustit z hlavy ale taky nejde mít pořád mokro v kalhotách. Samozřejmě si teď představuju různé situace a hlavně osoby před kterýma by to ale určitě v reálu nebylo vhodné i když vzrušující určitě ano.

Brumla (Čt, 29. 10. 2020 - 12:10)

Chápu, a je to trošku začarovaný kruh. Inko být člověk nechce, ale občasnou nehodu uvítá.
Také to tak mám, horší je, že já už od těch představ přešel po nějakém tom roce k jejich realizaci s těmi osobami...

Zuzana (Čt, 29. 10. 2020 - 14:10)

Tak to bych rozhodně nechtěla abych se počuravala samovolně, když už nehodu tak raději alespoň trochu plánovanou. Jasně ne vždycky to asi vyjde a už vůbec ne beze svědků ale to už je risk. To mi asi nehrozí teda minimálně v nejbližší době. Zatím je to ve fázi představ a občasného vlhka v kalhotách.

Brumla (Čt, 29. 10. 2020 - 19:10)

Měl jsem na mysli “trochu plánovanou” právě. Jasné. Přijde mi, že s jídlem roste chuť, bohužel. Ty to tak nemáš?

Zuzana (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

To máš asi pravdu. Jen tady to není úplně neškodná zábava bez následků tedy alespoň těch společenských. Ale jasně že kdyby to šlo, jdu do toho.

Brumla (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Dovedla by sis představit, že to děláš s partnerem nebo kamarádem?

Zuzana (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

To ani moc ne. Spíš si to dokazu užít ,,sama" až na to publikum teda.

Luděk (Pá, 30. 10. 2020 - 18:10)

Při čtení tvých příspěvků mám úsměv na rtech. Utvrzují mě v tom, že vím co přesně před publikem cítíš. A to jsi ještě neměla skutečnou nehodu, která se ti po dlouhém zadržování a koketování s myšlenkou vydržet nebo pustit může stát. Když ti samovolně povolí stavidla, bez ohledu na to, že se to snažíš vydržet je vyšší level. Jinak co se týká inkontinence, tak to je nemoc kdy osoba není schopna udržet moč. Inkontinentní se tímhle nestaneš. Pomočení u tebe bude jenom, když ty to budeš chtít.

Zuzana (Čt, 5. 11. 2020 - 17:11)

Sama jsem z toho taková zmatená, je to směs strašného studu ale zároveň příjemného pocitu. Neumím to líp popsat. Taky přemýšlím co ještě zkusit a jestli to pustit před někým doslova ,,až do bot". Prostě jak píšeš držet to než to samo povolí.

Brumla (Po, 26. 10. 2020 - 17:10)

Pardon, seknul se mi telefon.
Jak jsem psal, zkusit jiné město, a třeba kino nebo bazén (v šatně nehoda).

A jinak souhlasím, doteď to u sebe také nechápu.

Zuzana (Út, 27. 10. 2020 - 09:10)

Tak to mám teď asi smůlu, když je všechno zavřené. Zůstala jen ta možnost nehody na ulici a to taky nejde dělat pořád. Kdyby si na mě začali lidi ukazovat jako na počuránka tak už by mi to zase tak vzrušující nepřišlo.

Návštěvník (St, 28. 10. 2020 - 09:10)

Ahoj. To máš docela fednoduché. Kup si plebký a občas si jednu nasaď, hodně se napil a ldi se prolít (na trochu delší procházku). Cestou učůrávej (do plenek se vejde dost) a ty to víš a nikdo se ti smát nebude.
Ahoj dědek

Brumlaz (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Ideálně mimo tvé město. Případně třeba kino nebo m

Brumla (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Ideálně mimo tvé město. Případně treb

Brumla (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Ideálně mimo tvé město

Brumla (Ne, 25. 10. 2020 - 12:10)

To věřím.
Už plánuješ něco nového?

Reklama

Přidat komentář