Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Fany (Pá, 9. 10. 2020 - 19:10)

teda holky,co vy napíšete o svém močení? já se stydím když to čtu. Chlapi ty si u toho postříkají monitor.

Lana (Pá, 9. 10. 2020 - 18:10)

„Bejvaly časy, kdy sem chodili usedlý, vychovaný pánové, co měli rádi, když holka trochu zavrtěla zadkem. Ale teď aby k tomu bylo ještě zvíře. Víš, co je dneska s lidma za průser? Všichni jsou nějak ujetý. Jo, poctívej dolar se dneska těžko vydělává."

Klára (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

Máme zase hodně houbiček a čistíme je. Dnes nepůjdeme do hospůdky a jestli zítra tak na chvilku,protože zavírají v osm. Čůraly jsme v lese atak jsme byly zabrané do houbaření, že jsme to tak trochu zapomněly a chtělo se nám až cestou domů a najednou hodně a tak jsme košíčky daly na zem a kousek vedle jsme se vyčůraly do trávy a udělaly větší loužičky. Já jsem hned už začala čůrata ještě než jsem byla na bobečku ale stihla jsem to, Niki čůrala déle než já,ale asi proto,že jí pipinkato nedělala tak rychle jako moje a ona čůrala nejprve mírný pramínek a až pak klasicky hodně. Byly hezky prázdný a došly jsme v klidu domů. Zítra přijede Martina za Helenkou se podívat na tu chatu a těším se na ní, bude tady někdy dopoledne. Večer si zatopíme v krbovkách a budeme relaxovat.

Mike (Pá, 9. 10. 2020 - 18:10)

Klárko dnes moc krásný početní. Uděláte ještě nějaký hezký loužičky večer? A co Martina zítra.....že by vám taky ukázala jak ji čůrá pipinka? Kolik je jí vlastně roků?

Klára (Pá, 9. 10. 2020 - 18:10)

Martině je 24 roků, takže je starší než já. Nevím jestli budeme spolu čůrat,ale ona se těší na houby a tak jestli budeme venku tak já a Nikou asi ano ale je blbý ji nutit, ale holka se většinou přidá k té druhé. Já to taky většinou tak dělám. Jestli uděláme loužičky večer? Škoda, že jsem to otevřela až teď, protože jsem byla před chvílí čůrat na záchodě a Niki taky,ale to bylo takový normální ne kritický, tak asi až zítra. Ráno budu mít pipinku určitě plnou a to pustím rychle venku do trávy a ségra asi taky, tedy jestli nebudeme mít plnýho ještě něco jinýho kousek vedle v bříšku. To se dělá jen na záchodě.

Mike (Pá, 9. 10. 2020 - 19:10)

Tak se budu moc těšit. Přiznám se ti,že jsem si stáhnul celý tvůj příběh . Já jsem z tebe opravdu totálně vedle. Příjemný večer vám doma.

Žaneta (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

Holky super, hlavně si užívejte pohody a ať jste zdravé. Pa.

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

„Úchyláci? Ty nám tady ještě scházeli. Pak nemá jít kšeft z kopce."

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

Když se vám to neíbí, tak sem nelezte, hovada pitomý!

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

„Když se přiblížil na dohled Noci rozkoše, uslyšel vyvolávat zfetovaného negra: ‚Kurva! Poďte se mrknout na slečnu Harlu O’Hororovou, kerá se tady producíruje se svým miláčkem. Garantuju vám stoprocentní plantážnickej taneček…Dneska večer premiéra! Možná vaše první a poslední šance uvidět tohle parádní číslo. Aj-vaj-vaj!‘“

Líba (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

proboha to je diskuze včera jsem vylila kýbl sraček do umyvadla a protáhla klackem,starej nepošel a čokl žije,nazdar

Ignácius (Pá, 9. 10. 2020 - 15:10)

Jsem vskutku znechucen vaší urinální diskusí, kterážto je urážkou dobrého vkusu a popřením zásad teologie a geometrie.Modlete se ke sv.Horsvitě a pijte Svěženku Dr.Nuta!*Ignácius R.* Prasata.

J (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

Jistě jste napřed upokojil svoji tělesnou touhu a následuje kázání o morálce. Taky dobrý.

Puluj (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

Vážený, já si čtením tohoto obsahu neuspokojuji žádné touhy a jsem tady z jiného motivu. To jen tak na upřesnění. Ale když vás to pohoršuje, tak proč to tedy čtete a tento diskuzní portál otevíráte???

J (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

Ale ta moje poznámka o uspokojení touhy patřila Ignáciovi!!!

Ignácius (Pá, 9. 10. 2020 - 18:10)

„To je v pořádku. Jsem si jist, že si padneme do oka. Slečno ..."

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

„Nechte si ty hlody."

„Cože? No kurva!"

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

Puluj ti položil konkrétní dotaz. Neodpověděl jsi. Že úchylnej spratku!

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

„Nevím, co se to s tebou děje, ale jímá mě podezření, že trpíš chvilkovým pomatením smyslů. Když tak nad tím uvažuji, dostávám strach otevřít dveře. Můžeš mít v ruce nůž nebo rozbitou láhev od vína."

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

Mluvíš o sobě,co? Tak to Abych se zdekovala. Bojím ,bojím....

Reklama

Přidat komentář