Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

„To nepřichází v úvahu, Moje latentní úzkosti by dostoupily vrcholu, což, jak se obávám, by mělo ty nejšerednější následky. Nepřál bych ti, abys musela strávit zbytek života péčí o šílence zamčeného kdesi v podkroví."

Lucka (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

Jen tady kurvíš diskuzi slušných lidí, ty psychopate. Moje latentní naštvanost dostoupila vrcholu, takže přítel zjistil tvou IP adresu a časovou lokační osu. Tak si dej pozor,abychom na tebe se svými kamarády nezazvonili. A že by nešlo nešlo by o přátelskou návštěvu...

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

„To nepřichází v úvahu, Moje latentní úzkosti by dostoupily vrcholu, což, jak se obávám, by mělo ty nejšerednější následky. Nepřál bych ti, abys musela strávit zbytek života péčí o šílence zamčeného kdesi v podkroví."

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

Rozhopsal se rázně na boku, až konečně ucítil, jak mu hrdlem stoupá říhnutí, ale když pak v jeho očekávání otevřel ústa, vyšel z nich jen nanicovatý pšouk. Hopsání nicméně přivodilo jiný fyziologický efekt. Ignácius si osahal lehké ztopoření směřující k prostěradlu, podržel na něm ruku a zůstal nehybně ležet, rozvažuje, co dál. V téhle pozici, s červenou flanelovou noční košilí vykasanou na prsa a mohutným břichem zabořeným do matrace, uvažoval s jistým smutkem nad tím, jak se jeho někdejší koníček po osmnácti letech proměnil v pouhý mechanický fyzický úkon prostý všeho vzletu fantazie a vynalézavosti, jež mu svého času dokázal vdechnout. V jednu dobu povznesl svého koníčka takřka do výšin umění, když jej pěstil s dovedností a zápalem umělce a filozofa, učence a gentlemana. Dodneška měl v pokoji schováno několik pomůcek, jichž tehdy používal; gumovou rukavici, kousek hedvábného potahu ze starého deštníku, kelímek lubrikačního krému. Jejich ukrývání, když bylo po všem, se však posléze stalo příliš skličujícím.

Ignácius pumpoval a koncentroval se. Konečně se dostavila kýžená vidina, důvěrně známý zjev velké a oddané kolie, kterou dostal, když chodil na střední školu. „Huf!" Ignácius málem slyšel Rexův hlas. „Huf! Huf! Grrh!" Rex byl dočista jako živý. Jedno ucho měl svěšené. Hlasitě funěl. Přízrak přeskočil plot a hnal se za klacíkem, který čirou náhodou přistál uprostřed Ignáciovy prošívané deky. Když k němu zrzavobílý kožich doskákal, Ignáciovy zraky se rozšířily, zašvidraly a zavřely se a Ignácius padl vysíleně do svých čtyř polštářů, doufaje, že má v pokoji nějaké papírové kapesníky.

Puluj (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

Když jste znechuce, tak sem nelezte a navštěvujte jiné diskuzní portály. Je patrné, že vás problematika naopak zajímá a tak si ujasnětě své skutečné emočně sexuální priority.

Klára (Pá, 9. 10. 2020 - 13:10)

Pozdrav z chaloupky. Vyrážíme na houby po obědě.

Holkočůr (Pá, 9. 10. 2020 - 15:10)

Ať vám tam vaše naplněný pipiny udělají pořádný proud.

Jana (Pá, 9. 10. 2020 - 10:10)

Že kluky vzrušuje když holka močí to už neřeším. Jen by mně zajímalo, jestli je víc motivuje oblečení, postava, barva vlasů, močení v přírodě nebo doma, dlouhý nebo krátký atd. Co jsem měla kluky tak na to byl vysazený jediný a ten měl rád dost speciální techniky.

oliver (Pá, 9. 10. 2020 - 12:10)

Mě se líbí když čůra pěkná štíhlá holka a čůrá toho víc a dělá to dlouho. Ještě když má před tím šaty krátký nebo sukni a má delší vlasy hnědý nebo zrzavý. Nejvíc venku v přírodě.

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 12:10)

A věk těch dívek?

oliver (Pá, 9. 10. 2020 - 13:10)

Já se jich neptám.

Jestli (Pá, 9. 10. 2020 - 09:10)

...Matlák bude číst ranní Kláru ,tak bude mít vyteklýho tolik, že se z toho okamžitě uzdraví. Matláku, jsi tu ?

Natalie (Pá, 9. 10. 2020 - 11:10)

Taky na něj myslím jestli je mu už líp. On bude asi hodně pudovej a kdyby přece jen napsal jen tak, byla bych ve větším klidu že je vpořádku .

Klára (Pá, 9. 10. 2020 - 09:10)

Tak Niki má příští týden školu, tak se v neděli vrátíme. Natálko jezdíme na chaloupku celý rok,ale v zimě jen naplnit krmítka pro ptáčky a zkontrolovat to. Navštevníku s Miškou jsme v kontaktu,má toho kluka a plánujeme setkání. Jestli bude ten týden prázdnin tak už na konci října . Za chvíli jedeme na chaloupku.

Klára (Pá, 9. 10. 2020 - 08:10)

Ahoj Miku a zdravím i ostatní,kteří mi píšete. Ano ten noční vzkaz a ještě jeden o tom velbloudovi samozřejme nebyl ode mne, jen si někdo dělal legraci. Jsme u mamči na našem domečku, ale spinkali jsme v novém vedle s Liborem. Přijeli jsme z večeře až kolem desáté a Libor chtěl čůrání už se mnou tam někde venku. Mně se čůrat chtělo, ale byla tam mlha a chladno a nechtěla jsem vychladnout a tak jsme sjeli dolů a pak hned u lesní cesty jsem se šla vyčůrat a on to chtěl taky a čůrali jsme oba a já jsem dělala větší loužičku a hodně jsem proudila z pipinky a tak se mu to líbilo a hladil mně po ní a asi by chtěl i víc,ale bylo opravdu chladno a tak jsme dojeli až domů. On byl tak krásně natěšenej, že jsme ani neskončili v postýlce, ale v obýváku, doslova mne až znásilnil, ale krásně, stáhnul mi rychle kalhotky ,silonky, vyhrnul sukni, roztáhl nožky, ale ty jsem i já už měla od sebe a strašně jsem ho chtěla cítit ve své pipince a udělal mi to tam na sedačce až to trochu bolelo, jak do mé malé pipinky rychle pronikl. Tentokrát nebyl rychlý a já jsem podvědomě čekala až to jeho velký z lásky vystříkne do mne , strašně jsem to chtěla až jsem byla jak se neznám , najednou se všechno ve mně krásný nahromadilo a ja jsem nekontrolovaně byla dřív než on, ale hned jsem od něj cítila to hřejivé v pipince až jsem se v tom vrcholu počůrala trochu. Nedá se to vše napsat. Sklouzli jsme oba na zem a já prý usnula a on mne pak odnesl do pelíšku a to si matně pamatuju.Nádherný večer s pipinkováním jaké jsem ještě tak intenzivně neprožila. Teď jsme na základně u mamči a měli jsme snidani Niki jsme omluvili ve škole, ještě si máme zavolat jak to bude s výukou, protože ona je v šestý a tam se budou některý třídy střídat s výukou z domova a některý ve škole. Kdyby byla NIki příští týden doma, tak bysme mohli zůstat na chaloupce a tam je dobrý signál, že by sejsme se učili obě. Libor už nic asi naléhavého nemá, jen bych musela do autoškoly dojet a to by bylo nepříjemný, ale uvidíme jak to bude. Stejně se má pak ochladit a tak třeba pojedeme domů. Ráno bylo čůrání klasicky na záchodě jako po ránu s víc pným bříškem. Včera jsme se neopili, protože Libor řídil, ale měli jsme tatarák ,který tam nám udělali speciálně na objednávku dopředu a já měla dva vinný střiky, Libor si dal jen před jídle se mnou aperitiv a pak měl nealko pivo.

Mike (Pá, 9. 10. 2020 - 09:10)

Klárko, nádherný. Já už nemůžu.

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 09:10)

Vidíš, že je to milování daleko intenzivnější, když Libor není zbrklý a počká na tebe až bude tvé tělo připravené prožít společně vyvrcholení. Poznáš tak víc techniku soulože, abys z toho taky měla hlubší prožitek.

Mike (Pá, 9. 10. 2020 - 08:10)

Dobré ráno Klárko, předpokládám správně, že ty jsi nepsala ten odkaz v noci..... Jaké bylo čůrání po večeři a ráno?

Fido (Čt, 8. 10. 2020 - 23:10)

Klárko, s kterým autem děláte ty "tréninkové" jízdy - s Liborovým nebo tím úplně novým? Připadá mi, že je tam už dlouho odstavené.

Klára (Čt, 8. 10. 2020 - 23:10)

S tím mamčiným, co jí Libor koupi. On si to svoje šetří a to je dobře.

Reklama

Přidat komentář