Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Ne, 11. 10. 2020 - 09:10)

Když to není na vlastním pozemku, pak ta cena je odpovídající. Hele, já se tím zabývám, je potřeba opravdu všechno dát do písemné smlouvy. Užívání pozemku, jestli je veřejná příjezdová cesta, důležité jsou energie, jestli to má vlastní elektroměr, vodoměr , odpad atd. To je taky důležité. Dál zda bude majitelka vyžadovat platbu za spoluužívání pozemku atd. Ať Martina neplatí nic předem, postup je správně ten, že se nejprve vyhotoví kupní smlouva nebo lépe smlouva o smlouvě budoucí a peníze se nejprve dají do úschovy k notáři do doby než na katastru nemovitostí bude objekt přenesen do LV...listu nového vlastníka a pak se částka od notáře převede na účet prodávajícího. Omlouvám se, nechal jsem se unést pracovní deformací, ale třeba se to může hodit.

Klára (Ne, 11. 10. 2020 - 17:10)

Miku ani jsem ti nepoděkovala za ty informace,hned jsem to volala Martině a byla moc ráda za to. Už jsme doma a budeme relaxovat a spinkat na domečku asi. S čůráním jsme vydržely celou cestu a teď jsem byla na záchodě a jen tak normálně, tak o čůrání napíšu třeba zítra více.

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 18:10)

Klárko mně by zajímalo co bys chtěla v životě dělat nebo studovat dál.

Natalie (Ne, 11. 10. 2020 - 17:10)

Odpočívej , já dnes taky lenoším. A co Libor,jak se mu líbí bydlet s tebou na tom novém domě? Myslím,že jste v pohodě a ani se nehádáte.

Panna (Ne, 11. 10. 2020 - 06:10)

Já budu čůrat. Už čůrám . Čůrám na záchodě.

Arthur (Ne, 11. 10. 2020 - 10:10)

A panenko ty jsi jak velká? Jestli bys čůrala třeba pro mně někde společně?

Šišmiš (So, 10. 10. 2020 - 21:10)

Tak a holky zítra než odjedete dejte čůrání pod viaduktem v Mikulášovicích, a jestli tam máte i tu Martinu, tak ať se tam vyčůrá pořádně taky. Dobrou...

Mirek (So, 10. 10. 2020 - 22:10)

Já myslím, že se jako klasicky vymočí ráno venku do trávy a přes den třeba pak jo i u viaduktu.

Fido (Ne, 11. 10. 2020 - 05:10)

Klára už brzy bude čůrat. Ta má jak píše ráno plný bříško. Teda ta musí mít superčůrání,já bych ten její nekonečný proud z pipinky chtěl vidět. Já bych u toho vytek.

Abe (Ne, 11. 10. 2020 - 05:10)

Moje řeč. Já bych ji ho tam pak hned vsunul a vytek do ní. To je lepší.

Fido (Ne, 11. 10. 2020 - 06:10)

To bych se tak vytek,že by ji měla znovu plnou,dle mého semene. Klárko už potřebuješ na záchod?

Návštěvník (So, 10. 10. 2020 - 19:10)

Matláku, už jsi zdráv? Chybí mi tvý péro abys uhonil vyteklýho když dá holka čuriní.

Natalie (So, 10. 10. 2020 - 19:10)

Mám o něj strach ,aby neměl ten Kovid.

Zuzana (Ne, 11. 10. 2020 - 04:10)

Se nedivím, že ti chybí, si totiž tak omezená, že na víc než retardovaného chudáka nemáš. Ty musíš mít hodně mizernej život trapačko...

Ig. (So, 10. 10. 2020 - 20:10)

Nahlížím, že nad tebou nabírají moc bohové šílenství!!!

ignácius (So, 10. 10. 2020 - 17:10)

"Jistěže,mohla by to být i celosvětová šalba"Příští válka by se mohla zvrhnout v masové orgie. Můj ty smutku. Kolik světových vojevůdců může být prostě pomatenými starými sodomity, kteří se vtělují do nějakých pofidérních fantazijních rolí? Ale proč by z toho svět nakonec nemohl těžit? Mohlo by to znamenat konec válkám na věky věkův. Mohl by to být klíč k trvalému míru."

Klára (So, 10. 10. 2020 - 15:10)

Máme houbičky, ale prší tak jsme se vrátily. V lese jsme čůraly všechny, nejprve já s Nikou a mě se chtělo dost a tak jsem hned dělala prudký proud,ale trochu do strany a tak jsem si maličko počůrala dole kalhoty, ségra ta čůrala taky celkem hodně, ale z pipinky spíše víc dolů pod sebe než dopředu a tak si jen počůrala trochu zadeček a ten si osušila kapesníčkem . Martina čůrala až po nás, já ji podržela košíček a ona na bobečku hned měla taky silný prudký proud. Prostě čůrá normálně jako my,když se nám chce hodně na malou. Martina se domluvila s Helenkou, že tu chatičku koupí ,ale ještě to musí doladit a tak sem ještě pojede. To mám velkou radost,že bude tady s námi. Zkusím ji přemluvit,aby zůstala do zítra. Spinkala by s Nikolou.

Mike (So, 10. 10. 2020 - 17:10)

Krásný čůráníčko, moc bych chtěl tam být taky u toho.

Holkočůr (So, 10. 10. 2020 - 16:10)

Takový zlatý déšť to bych chtěl zažít....

Návštěv Návštěvník (So, 10. 10. 2020 - 14:10)

Miško ,s tím tvým klukem taky čůráš?

Reklama

Přidat komentář