Reklama

Pánské podprsenky.

90D (So, 15. 10. 2011 - 20:10)

Mě se to objevilo až ve 32 letech po 10 letech léčby kortikoidy. Kolik jsem to spolykal a kolik tub různých kortikoidních mastí vymazal se dnes již nedá spočítat. Bylo to jen asi 4 tuby mastí do měsíce a kolik různých prášků jsem k vůli utlumení alergické reakce musel spolykat to už není možno spočítat.Zkoušeli na mě různé kombinace až se jim povedl pěkný kousek. Během půl roku mě narostly takový, že jsem musel mít 90e a byly tvrdé jako dva balvany. Postupně časem začly měknout a stávat se tak přirozeně měkký. Trochu se při tom zmenšily na velikost 90D záleží na střihu podprsenky. A tak mě již několik roků zůstávají stejný. Jeden čas se jednalo o operativním odstranění ale nakonec od toho felčaři upustili, neboť nevěděli co by to mohlo provést. Tak, že se toho už nezbavím. Žádná ale radost z toho není.Tak se potom nemůže nikdo divit, že mě může čert vzít, když po tom všem mě někdo řekne, že to je nesmysl, že to není možné!! Bohužel je i dost takových, kteří po něčem takovém touží!Není o co stát.

90D (So, 15. 10. 2011 - 18:10)

No ovšem. Dokonce to mám i...Já se omlouvám za dotazy. V kolika letech jsi už měl 90D a kdy Ti začaly růst? Já tedy mám tak č.1, ale taky mi to není příjemné a mám to od 12.Je mi dnes už ale 70 a je to stále stejné.

90D (So, 15. 10. 2011 - 14:10)

No ovšem. Dokonce to mám i nařízeno od moji lékařky. Bez podprdy mě to dělalo dost problémy a užil jsem si dost bolesti než jsem ji začal nosit. Nejvíce mě vadilo chůze po schodech. Něco jsem v zaměstnání po těch schodech naběhal! A druhá věc která mě ze začátku dost vadila, že jsem se občas dost do nich uhodil nebo jsem něco vzal do náruče a zmáčkl. Nejčastěji, když jsem pospíchal a uhodil jsem se do prsou dveřmi.Nikomu bych to nepřál je to větší bolest jak bolest zubů. Ale to případné dámy určitě znají a dost dlouho mě to trvalo, než jsem si na to zvykl, a začal chodit od všeho na dištanc!

pro 90D (So, 15. 10. 2011 - 13:10)

Jak která! Většinou to...A Ty podprsenku musíš nosit?

marian (So, 15. 10. 2011 - 09:10)

páni, to ja sa mám čím pochváliť, moje prsia sú také menšie dvojky s veľkými bradavkami ale neviem si predstaviť, že by som nosil podprsenku a čo sa týka dámskych nohavičiek, sú oveľa jemnejšie na nosenie ako slipy i ked ja
na slipy nedám dopustiť.
D90+Zdenek, čudujem sa vám, že sa nad hlupákmi pozastavujete, svoj život žijete vy nie oni!

90D (So, 15. 10. 2011 - 01:10)

Jak která! Většinou to dokážou pochopit ale jsou i takové které se dokážou i vysmívat. Jinak doma nemám problémy. Je pravda, že jsou mezi námi rozdíly. Ti co jim prsa narostla aniž by jsme pro to něco dělali a většinou se snažíme to všelijak zakrýt a ti co dělají vše pro to aby jim prsa narostla.Ti zase naopak jsou na ně hrdí a dokonce se jimi chlubí. Bohužel problémy máme obojí a lidská blbost a nepochopení ostatních je velká. Po spoustu jsme jen úchylové.

90D (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

Nic příjemného to není....Já Tě plně chápu. A jak se na to dívají ženy? Mají to rádi?

90D (Pá, 14. 10. 2011 - 19:10)

Nic příjemného to není. Ty reakce lidí jsou všelijaké, někdo je zvědavý, někdo z toho má legraci a tomu postiženému se jen vysmívá a někdo dokonce uráží.Těch různých reakcí jsem za 35 let, co se s tímto potýkám je tolik, že by to dalo na menší knihu. Ale asi nejvíce mě vytáčí,když někdo začne tvrdit, že je to blbost a je to nemožné.Asi jsem podle nich duch nebo přízrak. Pokusil jsem se několikrát oživit diskusi na toto téma, neboť zas nás není tak málo, kteří se s tímto trápíme, ale znechucen jsem se po těch všech útocích toho vzdal. A nemám již žádnou chuť se s nějakým blbcem dohadovat, zda je to nebo není možné! Každý s tím máme svoje zkušenosti a po tom všem již nehodlám diskutovat s někým, kterému jsme jen zdroj nejapné zábavy!

Zdeněk (Pá, 14. 10. 2011 - 13:10)

Já jenom čekám, kdy se...Tak mají je opracdu pěkné. Jen nevím,kdyby mi taková narostla, jestli bych byl z nich šťastný, nebo nešťastný. Kdybych našel ženu, která by to milovala, bylo by to zajímavé. Asi bych byl šťastný.

90D (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

Já jenom čekám, kdy se ozve nějaká blbka nebo blbec a začne tady vykřikovat, že je to nesmysl a že není možné aby muži měli větší prsa. Prostě se nedovedou vyrovnat s tou myšlenkou a možná, že to je jen z jejich strany pouhá závist! Možná, že samy mají prsa po tatínkovy a opravdu jen závidí!

Pavel (Čt, 13. 10. 2011 - 19:10)

Chlapci je mají opravdu hezké. Pro nevěřící Tomáše je zde konečně důkaz, že u mužů může dojít k výraznému zvětšení prsou.

3 bra3 (Čt, 13. 10. 2011 - 10:10)

Na Super.cz je video se...http://www.super.cz/5530-strasliva-anomalie-tri-mladi-bratri-z-dominikanske-republiky-maji-prsa-jako-dobre-obdarena-zena.html

Deny (Čt, 13. 10. 2011 - 04:10)

Na Super.cz je video se třemi bratry z dominikánské republiky, kteří mají prsa jako dobře vyvinuté ženy.Opravdu stojí za zhédnutí. Ten nejstarší 17 let má opravdu "mega kozy" Dva mladší 9 a 12 let je mají také pořádné a pevné. V tomto věku ale ještě prsa nemají ani dívky, je to opravdu anomálie. Chudáci si s tím asi užívají. Ale nemají se za co stydět. Jsou štíhlí, není to odpozující.
Jako žena jenom dodávám, že 17 letý by měl problém sehnat dobře padnoucí podprdu.....

!! (St, 12. 10. 2011 - 22:10)

S tou zasranou reklamou se naserou všude! To už můj děda říkal: Nevěř žádné reklamě! Dobrý výrobek nepotřebuje reklamu, ten se prodává sám! Jak něco potřebuje reklamu tak s ním není něco v pořádku a smrdí to. Od takového výrobku rychle pryč!

Mufin (St, 12. 10. 2011 - 21:10)

Martulka0408 jdi do prdele s tím vtíráním na každé dizkuzi.

Martulka0408 (St, 12. 10. 2011 - 21:10)

Pánové, když je tu řeč o podprsenkách, co takhle nějakou pořídit manželce, partnerce, milence, třeba na Vánoce :) Zde je tip: http://www.otto-shop.cz/c-17949168-podprsenky.html. jsou fakt luxusní :)

Pavel (St, 12. 10. 2011 - 19:10)

No a co? Máš prsa, nosíš...Prsa sice mám trochu větší, tak asi A, ale podprsenku běžně nenosím. Sportovní podprsenku mám a je pravda, že v ní vypadají prsa menší a pod oblečením nejsou tak vidět. Ovšem, že by se po odložení podprsenky něco "vyvalilo", tak to naštěstí NÉ.

Pavlovi od Mari (St, 12. 10. 2011 - 12:10)

Nevím proč, mám normálně...No a co? Máš prsa, nosíš podprsenku, vždyť je to fajn. Já mám ráda, když má chlap prsa a nestydí se za podprsenku. Ale měla by být sportovní, stahující. Když to pak na mě vybalí, jsem celá bez sebe.

Pavel (Po, 10. 10. 2011 - 22:10)

a vy "muži",...Nevím proč, mám normálně fungující vztah (s ženou) a podprsenka tvoří ryze soukromé oživení vztahu. Nikomu to nenutím a jen jsem popsal pro ostatní zajímavou zkušenost.

Kastraci né! (Po, 10. 10. 2011 - 09:10)

a vy "muži",...To nechci, to prsa vyrostou ještě víc! Mně stačí ty dvojky.

Reklama

Přidat komentář