Reklama

Pánské podprsenky.

Pavel (Ne, 29. 5. 2011 - 00:05)

Co to plácáš, já si s...Máš pravdu, inteligence tě netíží, ale když zakopneš, tak si nabiješ hubu jako všichni.

Optout (So, 28. 5. 2011 - 23:05)

Co to plácáš, já si s...Můj brácha šuká tvýho tatu do prdele.

Havel (So, 28. 5. 2011 - 23:05)

Co to plácáš, já si s nějakým tlustým hovadem rovný nejsem.

Pavel (So, 28. 5. 2011 - 20:05)

Pepo,

mám podobné...Hold gravitace působí na všechny stejně a když tam toho má někdo trochu víc, tak to musí řešit. Je jedno, jestli je to žena nebo muž. Před přírodou jsme si všichni rovni a přírodní zákony nikdo neoprčí.

Pepa (So, 30. 4. 2011 - 18:04)

Pepo,

mám podobné...Podrobnosti jsme neprobírali. Byla to sportovní podprsenka se zapínáním vzadu, kde měl takový ten prodlužovací kus, aby se zvětšil obvod.
Záleží na tvých mírách. Vím, že i ženy ne vždy trefí tu správnou podprsenku. Zkusil bych nějakou z pružného materiálu, aby se přizpůsobila tvým rozměrům.

Jirka (So, 30. 4. 2011 - 18:04)

Byl jsem dnes ráno běhat a...Pepo,

mám podobné problémy...nějaké sportovní podprsenky vyrábí moira. Nevíš prosím výrobce té podprsenky co měl ten běžec,

Díky.

Jirka

Pepa (So, 30. 4. 2011 - 17:04)

Byl jsem dnes ráno běhat a opět jsem potkal dotyčného běžce. Tentokrát s ním byla i jeho žena. Potkali jsme se na otočce, tak jsme se pozdravili a prohodili pár slov. Dnes měl jiné triko a nic moc nebylo vidět. Ovšem žena zachytila můj pohled a docela jednoduše to vysvětlila. Muž ji přesvědčil, aby začali běhat a pak se sám začal běhání vyhýbat. Po nějaké době z něho dostala proč - při běhu ho bolí prsa. Tak mu koupila sportovní podprsenku a bylo po problému. Dodala, že podle jejího názoru by podobnou pomoc potřebovalo více běhajících plnoštíhlých mužů.

Pepa (Čt, 28. 4. 2011 - 21:04)

Aby jsi se náhodou až ho...Beru tuto debatu jako místo, kde si muži s určitýma potížemi vyměňují zkušenosti, pochopitelně jsou přínosem i názory žen, které mají s podprsenkami bohaté zkušenosti. Nějaká spojitost se sexem mne vůbec nenapadla. Asi soudíš podle sebe, ale to je čistě tvůj problém. Já jsem chtěl pouze ukázat na reálný příklad, kde prostě pánská podprsenka má svůj význam a i muž ji potřebuje.

! (Čt, 28. 4. 2011 - 15:04)

Aby jsi se náhodou až ho potkáš neudělal! Pro něco ji asi měl a tobě lezly voči z důlků co? Doufám,že jsi nevytekl?

Pepa (St, 27. 4. 2011 - 23:04)

Mám pro všechny puritány zajímavou příhodu:

Při běhání jsem minulý týden potkal běžce, který byl lehce při těle (snaží se něco shodit stejně jako já). Aniž bych to nějak cíleně zkoumal, tak se pod tričkem celkem jasně rýsovala sportovní podprsenka - hlavně zapínání na zádech a ramínka. Zepředu jsem ho moc neviděl, ale měl prsa větší a vypadaly celkem fixované. Asi si neuvědomoval, jak je prádlo vidět, ale tvářil se "jako normálka". Uvidím až se potkáme příště.

Reklama

Přidat komentář