Reklama

Cervikální dystonie

standa (Út, 17. 6. 2008 - 12:06)

mám to taky prakticky od narození - doktoři na to mají jen botox, rivotril(třes a křeče) a AD cipralex(depka)- po něm jsem měl 3 roky klid i bez BTX. Bohužel přestal fungovat.Ještě na to trochu zabíralo homeopatikum Rhus toxicodendron- jinak nic.

helča (Út, 1. 4. 2008 - 21:04)

mám to samé co vy a jezdím na injekce botulotoxinu a pomáhá mě to zeptejte se svého neurologa

sylva (Po, 28. 1. 2008 - 08:01)

Dobry den potrebovala bych strasne moc vasi radu protoze uz jsem bezmocna,nevim co se to se mnou deje:(,zacinam mit tres v hlave,myslim si ze to jde od krcni patere.kdyz znervoznim zacne se mi trast hlava,je to hrozne i nekdy kdyz jsem v klidu tak s ni zatrepu,myslite ze by mi pomohl lek Persen Forte?cetla jsem ze je na tres rukou,ale nedocetla jsem se ze by byl proti tresu hlavy:(,myslite ze by mi pomohl?neni na lekarsky predpis coz jsem moc rada.jo a take mam dotaz jestli to neni kvuli skolioze,jako male dite jsem ji trpela,cvicila jsem jenom chvili,myslite ze je to nedokoncenym vylecenim skoliozy?:(...moc vas prosim jaky lek by mi pomohl jsem uz fakt bezmocna:(

Radek (Út, 9. 10. 2007 - 19:10)

Je to sice výborné doporučení obrátit se na lékaře, nicméně nají pouze jedno řešení a to aplikace BTX a komu nepomáhá, příp. má vytvořenou rezistence tak nemají řešení. Proto díky za každou takovouto diskuzi byť je dosud pouze na obecném základu. Jsem také pacientem EXPY. Snažím se cvičit jogu a sport (např. běh) jako takový má na mě spíše negativní účinky. Myslím, že hlavu vzhůru je pro nás dystoniky výborný pozdrav. Takže hlavu vzhůru a držte se!!!!

Návštěvník (Út, 2. 10. 2007 - 08:10)

Pokud jde o cervikální dystonii, tak se raději zeptat lékaře a ne tady.

Mila Kristová (So, 29. 9. 2007 - 13:09)

V jakém případě a proč by mi mohli přerušit léčbu injekčním botulotoxinem.

Reklama

Přidat komentář