Reklama

Cervikální dystonie

Mila Kristová (Čt, 13. 11. 2008 - 01:11)

No já mám právě tu cervikální dystonii. U mě se to projevuje stáčením hlavy, třesem a pochopitelně nervozitou, když mám přijít do společnosti či někam, kde mě neznají.

Default User Image
Vlaďka (St, 13. 9. 2023 - 11:09)

Mám půl roku stejný problém,bylo mi řečeno že je to genetické.

Návštěvník (St, 12. 11. 2008 - 20:11)

POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.Nabízíme:* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,* dlouhodobé zkušenosti,* individuální přístup a konzultaci s lékařem,* účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky) Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat.A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz

Petr (St, 12. 11. 2008 - 20:11)

A Vy máte konkrétně jaký problém. Mě to opravdu hrozně vadí a těžko se s tím vyrovnávám. Děkuji

Mila Kristová (Po, 10. 11. 2008 - 21:11)

Petře, nemůžu vám poradit nic k vaší nemoci, jen řeknu svůj názor - snažila bych se, zjistit, co mám vlastně za diagnózu. Já se léčím se svou nemocí na neurologii.

Petr (Po, 10. 11. 2008 - 20:11)

Dobrý den, mám problém s třesem hlavy, sem tam se mi klepou končetiny a chvěje hlas, dělá mi to celkem často, když se jdu třeba bavit mezi společnost, asi tak po hodině to zmizí a vše je ok. Nevím co s tím, prosím poraďte mi, hrozně mi to vadí. Hrozně rád se chodím někam bavit mezi přátele ale když pomyslím na tohle tak mám už špatnou náladu. Byl jsem u psychiatra a ten mi dal léky, bohužel nepomáhají. Už nevím co mám dělat.

Maria (Út, 24. 8. 2021 - 09:08)

Mám to samé btx nepomáhá nevím co s tím

Vera (St, 25. 8. 2021 - 18:08)

Dříve nebo později si tělo na Botox zvykne neucinkuje mi po 2 letech aplikace. Také mám závratě.

Vera (St, 25. 8. 2021 - 18:08)

Dříve nebo později si tělo na Botox zvykne neucinkuje mi po 2 letech aplikace. Také mám závratě.

Jiří (Čt, 26. 8. 2021 - 15:08)

Píchají mě ten sajrajt 26 roků, výsledek je že mám propadnuté (atrofie) svaly na krku a hlava si vesele dělá co chce....

Nada (So, 28. 8. 2021 - 23:08)

A proč si nechavate aplikovat, když vám neucinkuje?

Jiří (Út, 31. 8. 2021 - 16:08)

Protože bych přišel o invalidní důchod druhého stupně a pracovat se s touhle sviní nedá. Nejraději bych dal hlavu na koleje a měl svatý klid. Nejlepší zážitek je holení, nebo jídlo, připadám si u toho jak dement z ústavu....

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 22:11)

POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.HARMONIE - osobní zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu. Další informace na: info.harmonie"volny.cz

Mila Kristová (So, 8. 11. 2008 - 18:11)

Jezdím na botulotoxin od srpna 1991.

Tomáš (Út, 4. 11. 2008 - 09:11)

Jak dlouho můžete používat ty botoxový injekce?

standa (Út, 4. 11. 2008 - 07:11)

Chtěj jsem se zeptat , jak dlouse se léčite botulotoxínem? Zajímalo by mne jak dlouho trvá než se na to vytvoří rezistence.

standa (Út, 4. 11. 2008 - 07:11)

Chtěj jsem se zeptat , jak dlouse se léčite botulotoxínem? Zajímalo by mne jak dlouho trvá než se na to vytvoří rezistence.

Mila Kristová (So, 1. 11. 2008 - 22:11)

Jejda, já jsem se tu zastavila vloni a pak už se sem z nedostatku znalostí počítače nevrátila. Dnes už jsem na tom s počítačem o trošku líp a tak jsem vás zase objevila. Jsem nemocná devatenáctým rokem a jediné, co mi pomáhá je botulotoxin. Vrátil mi chuť do života. K cervikální dystonii už mi přibyly problémy s rukama - s krční páteří a možná právě proto mi chytrý posudkový lékař odebral po sedmnácti letech plný invalidní důchod. Takže téměř v padesáti letech jsem nucená zařadit se do pracovního procesu. Stejně nemocní asi ví, jak věrohodně se svou stáčející hlavou a nervozitou vypadám. Snažila jsem se, ale po půl roce jsem to vzdala. Hlavu vzhůru - vy, kteří jste se mnou na stejné lodi. Mila

JIrka (Čt, 21. 8. 2008 - 08:08)

Touto nemocí trpím už 20.let a zničila mě celý život.Za komunistů mě řekla doktorka,že to hraju,abych nešel na vojnu.Nyní jezdím každé 4.měsíce na botox do Brna,na chvíli to zabere a potom je vše nazpět.Tato nemoc se nedá nikdy vyléčit,nejhorší jsou stupidní lidi,kteří na vás hledí jak telata a tím to máte ještě horší.Snažím se s tím bojovat a chodím plavat a myslím,že voda pomáhá.Jirka

Mária (St, 2. 7. 2008 - 10:07)

Súhlasím s predchádzjúcimi diskutujúcimi, torticollis spastica - svojvo?né vytáčanie hlavy so všetkými príznakmi mi diagnostikovali ako 52 ročnej, od tej doby sa mi to zhoršueje, BTX nemá žiadny efekt, mám síce obavy, čo ho dostávam v požadovanej dávke alebo iný je uprednostnený na môj úkor , i napriek tomu, že som prešla celé Slovensko, všade ma odpísali, že je to definitívne nevyliečite?né ochorenie. Cvičím pravidelne, niekedy sa stav ešte zhorší. Všade na svete existujú ústavy, kde liečia ?udí aj po psychickej stránke, lebo časom sa ku tejto chorobe pridruží aj depresia, majú fantastické výsledky, že ?uďom vrátia späť chuť do života, lenže aj tu je bariéra neznalosť reči. Aby sme sa mohliá na nich nakontaktovať a spolupracovať aspoň cez internet.Choroba nás obmečdzuje v každodennom živote aj na pracovisku a niet človeka, ktorý by nám podal pomocnú ruku.

Reklama

Přidat komentář